DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  
Автор Тема: Видео запис на целия концерт  (Прочетена 33951 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
en4eff
Някой
**
Публикации: 13

Профил
Отговори #30: 26 Юни 2006

Не разбрах къде е третата част.
Моля.кажете ми
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #31: 26 Юни 2006

Не разбрах къде е третата част.
Моля.кажете ми

Виж първия пост на Alt.Всички линкове в момента работят. Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #32: 26 Юни 2006

Не се получва, трафикът ли е голям или проблемът е в моя доставчик. Ще продължавам да се опитвам ... Тъжен

Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #33: 26 Юни 2006

+ бонус - едно доста забавно интервю:
http://www.megaupload.com/?d=RGI84N7O

Alt,дай малко инфо за това интервю.От коя година е,какво включва,какво е качеството? Ако го нямам ще го изгледам с удоволствие. Одобрение
Dessy,пробвай да отваряш линковете с Open In New Window.Когато директно кликвах върху линковете ми излизаше същият проблем,както при теб,но с Open In...се получи и вече тегля третата част. Намигване

интервюто мисля, че е някъде от края на миналата/ началото на тази година. интервюиращият се казва simon amstell от предаването The Big Ones. не знам на теб дали ти говори нещо, на мен лично - не. задава всякакви абсурдни въпроси от типа 'do you like sushi?", "last time you married someone?", "what are your top 3 beauty tips?", "can I massage your head?" и т.н. доста е забавно, а и всеки от групата е в много добро настроение. качеството на клипа не е високо, така че файлът не е изобщо голям като размер...
Последна редакция: 26 Юни 2006 от Alt
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #34: 26 Юни 2006

В такъв случай става дума за това интервю.Много е смешно,вярно!  Намигване

Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #35: 27 Юни 2006

АЛТ, снощи като грешник се мъчих да сваля 3те части, но напално безуспешно - или ми даваше downloand with premium или чисто ип росто накрая отказваше да ми зареди страницата, колкото и да настоявах. Не знам дали е, защото е имало голям трафих, но до колкото ми е известно иска да се рагистрираш, когато файлът, които сваляш е по-голям от не помня колко точно. Ще пробвам отново вкъщи довечера, дано успеч, иначе нямах проблеми със свалянето на интервюто, което впрочем е много забавно! Благодаря ти, че го сподели с нас!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
touring
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #36: 27 Юни 2006

Аз успях съвсем лесно да дръпна и трите части за 15 минути, но сутринта. Логично е трафика вечер да е по-силен. Така че препоръчван ранно (макар и не прекалено) ставане Усмивка)) Аз направих това тази сутрин в 9 часа. Успех!
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #37: 27 Юни 2006

Благодаря за съвета, май ще се наложи да го приложа, иначе не виждам друга формула за успех

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #38: 27 Юни 2006

Хм,не спирайте да опитвате! Аз изтеглих и трите части вечерта успешно.
Благодарности на Alt за линковете! Изгледах си на спокойствие концерта и много се зарадвах на думите на Дейв,които не успях да чуя добре live! Одобрение
Само леко се подразних,че записът приключва някъде посредата на най-любимото ми изпълнение от концерта-това на Photographic,но какво да се прави! Тъжен Снимали са доста и публиката вместо сцената и едва благодарение на този запис забелязах някои изцепки на хора от публиката-например-пушещи и говорещи си с гръб към сцената-тотално безразличие! Шок Изумена съм! За щастие около мен нямаше такива "фенове"! Ангелче

fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #39: 27 Юни 2006

И аз вчера успях накрая да го сваля целия,но още съм гледала отделни фрагменти само,ами нямам никакво време след като в последните 2 дни ми се струпа на главата цялата работа,дето я отлагам от януари насам .Както и да е,като гледам сега песните ми се струват с нормална дължина,там имах чувството,че спестяват половината текст Ухилен,особено докато пееше Мартин.Хем същия концерт,а ми се струва съвсем различен,не знам дали сте с такова впечатление,може би заради разстоянието на което е бил снимащия.При всички положения сега впечатленията ми за емоцията като цяло са по-пълни. Усмивка

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #40: 27 Юни 2006

Хм,не спирайте да опитвате! Аз изтеглих и трите части вечерта успешно.
Благодарности на Alt за линковете! Изгледах си на спокойствие концерта и много се зарадвах на думите на Дейв,които не успях да чуя добре live! Одобрение
Само леко се подразних,че записът приключва някъде посредата на най-любимото ми изпълнение от концерта-това на Photographic,но какво да се прави! Тъжен Снимали са доста и публиката вместо сцената и едва благодарение на този запис забелязах някои изцепки на хора от публиката-например-пушещи и говорещи си с гръб към сцената-тотално безразличие! Шок Изумена съм! За щастие около мен нямаше такива "фенове"! Ангелче

да определено се забелязват някои 'изцепки'... освен това точно този запис не успява да пресъздаде по най-добрия начин атмосферата на концерта, особено тази в публиката, а тя определено беше неверятна, поне в райончето около мен Усмивка
personal_Dessy
Ултрас

Профил
Отговори #41: 27 Юни 2006

И при мен има проблем, който си обяснявам с големия трафик вечер. Успях да сваля само първата част засега и то рано сутринта в 7. Струва ми се, че за останалите ще прибегна до опцията "обади се на приятел" Намигване

dorisdm
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #42: 27 Юни 2006

БЛАГОДАРЯ ТИ Alt!
personal_Dessy
Ултрас

Профил
Отговори #43: 28 Юни 2006

След неколкодневни усилия, най-накрая и аз успях да сваля и трите части Усмивка Благодаря на Alt за труда и идеята, както и на Sister of Night, без която усилията ми можеше да бъдат и неколкоседмични Намигване
Много се радвам на хора като вас двамата Усмивка

Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #44: 28 Юни 2006

Аз не разбрах къде да напиша трибуквен код  Объркан

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.