DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  
Автор Тема: Видео запис на целия концерт  (Прочетена 34621 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #45: 28 Юни 2006

най после ме пусна но само на втората част  Одобрение

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
elandebka
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #46: 28 Юни 2006

ALT БЛАГОДАРЯ МНОГО ЩЕ ИМАМ ПОНЕ НЯКАКАВ СПОМЕН ОТ ТОВА СЪБИТИЕ!

ENJOY THE SILENCE
mimik
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #47: 28 Юни 2006

И аз благодаря много, стоях до 4 часа сутринта за да успея да го изтегля и да го изслушам естествено, но си заслужаваше наистина! Атмосферата, настроението, еуфорията- неповторимо, все едно бях отново там:).

Smile and see what happens Усмивка
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #48: 28 Юни 2006

Blagovesta, мен ме пусна само в първата част. Явно наистина е въпрос на трафик. Мен втора вечер под ред ме мъчи, но днощи все пак успях да се добера до part 1, а надеждата крепи човека, нали така?
Довечера ще продължа да упорствам и издевателствам над линковете, подадени ни от Alt, пак ако не успея, може наистина да стигна до жокер.... "обаждане на приятел"  Бияч

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
ParaDoX
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #49: 29 Юни 2006

Ето всичко което манерих като видео материал от концерта в София    Очиврът  click  Очиврът
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #50: 30 Юни 2006

В първата папка без да го свалям виждам, че е същия запис дето Alt ъплоудна ;> другото след малко ще се разгледа... ама поне няма да има проблем със слотове вече и т.н.  Готин

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
kiko
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #51: 01 Юли 2006

Здравейте имам една молба към тези които имат възможност за тв рип.Сигурно единствено по "Кречетало" ще излъчат най-подробен репортаж ако може някои да го рипне.Пускам линк с телевизиите по които се излъчва: http://krechetalo.sme.bg/id-38/Where-to-Watch.html
Мисля, че доста хора от форума биха искали да го гледат ако са го изпуснали.Благодаря предварително на тези от вас които биха могли да го направят.
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #52: 05 Юли 2006

Много ,много благодаря на Алт.
След доста опити най-после изтеглям 1-ия файл!
Нямам търпение да го изгледам Пощурял
Аз съм новобранец в клуба и все още тотално неориентиран,но използвам повода и първия си пост за да кажа:Здравейте на всички,които са обединени от общата си страст към Depeche Mode Ухилен Надявам се това няма да се окаже единствената допирна точка Намигване

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #53: 05 Юли 2006

Аз съм новобранец в клуба и все още тотално неориентиран,но използвам повода и първия си пост за да кажа:Здравейте на всички,които са обединени от общата си страст към Depeche Mode Ухилен Надявам се това няма да се окаже единствената допирна точка Намигване
... Добре дошъл!

... И дано ти е приятно тук... защото при нас е весело.... Доволен Одобрение Ухилен

See what I see!
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #54: 05 Юли 2006

Цитат
... Добре дошъл!

... И дано ти е приятно тук... защото при нас е весело.... Доволен Одобрение Ухилен
Цитат

Благодаря!!!

Така като гледам наистина е весело и гостоприемно тук...ще взема да поостана,че вече взема да ми харесва Зъл!

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #55: 05 Юли 2006

... Добре дошъл!

В кръга на шегата, но този поздрав звучи като приветстие от табелката над главния вход на някой madhouse!!!  Идиот  но това не ме притеснява, то ние всичките сме луди по един или друг повод и начин, нали е ли така, Дива_КоТка?

kiko
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #56: 06 Юли 2006

Хайде който може да го рипне това от тв моля ви

По музикалната радио и ТВ програма Кречетало тази събота, 8 юли, от 17.30 часа по телевизия ММ ще бъде излъчен подробен репортаж за концерта на Depeche Mode в София на 21 юни.
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #57: 08 Юли 2006

По музикалната радио и ТВ програма Кречетало тази събота, 8 юли, от 17.30 часа по телевизия ММ ще бъде излъчен подробен репортаж за концерта на Depeche Mode в София на 21 юни.

Някой дали е успял да рипне това ТВ предаване. Аз уж си бях направила ремайндър, за да не го пропусна и пак чак сега се сещак, когато вече е меко казано касно за това.

Хиляди благодарности предварително на този, който го сподели с нас!

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #58: 08 Юли 2006

Някой дали е успял да рипне това ТВ предаване. Аз уж си бях направила ремайндър, за да не го пропусна и пак чак сега се сещак, когато вече е меко казано касно за това.

Такова предаване, в крайна сметка, така и не беше излъчено.  Тъжен Напразно чакахме.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #59: 08 Юли 2006

...ами то да имаше нещо за нашите в т'ва Кречетало, та да го споделим с удоволствие, НО....
 ....ако пънка те вълнува, ще се покъртиш от предаването... ако не, тогава можеш само да се радваш, че си го пропуснала.... Намигване

Оги, накратко -нямаше предаване за Депеш... за пореден път БГ медиите се предстаиха "подобаващо"... Идиот Бесен

See what I see!
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.