DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печат  
Автор Тема: Видео запис на целия концерт  (Прочетена 34459 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #60: 10 Юли 2006

Оги, накратко -нямаше предаване за Депеш... за пореден път БГ медиите се предстаиха "подобаващо"... Идиот Бесен

Сефте!!!!  Побъркан Ама наистина мн ме е яд, че в крайна сметка не е имало нищо... така се бях нахищила  Бесен

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #61: 11 Юли 2006

Mоля ви, припомнете ми линковете с аудио-записи на концерта в София  Плачещ

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #62: 11 Юли 2006

Mоля ви, припомнете ми линковете с аудио-записи на концерта в София  Плачещ
... това са видео-записи, ако те интересуват.... Намигване

Заповядай!

part 1
part 2
part 3

... а за аудио-записите... и аз бих се радвала да ни припомните линковете.... Очиврът Одобрение

See what I see!
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #63: 11 Юли 2006

Мерси, котенце, но ме вълнуват аудио-записите.  Плачещ Help!  Плачещ

маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #64: 15 Юли 2006

Мерси, котенце, но ме вълнуват аудио-записите.  Плачещ Help!  Плачещ

Този е официалния:
http://www.7digital.com/stores/productDetail.aspx?shop=262&product=33346&sid=389902

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #65: 15 Юли 2006

Днес в края на Кречетало казаха да очакваме едночасово предаване посветено на концерта. Готин
Това хубаво, ама никой не уточни кога все пак ще е това предаване, и ще го дочакаме ли въобще. Объркан Явно трябва всяка събота да гледам Кречетало докато се сетят. Ядосан Бесен

"I'm my own worst enemy"
dmode
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #66: 18 Юли 2006

Привет на всички фенове!
Виждам, че сте разочаровани от не-показването на обещания материал по Кречатало  Бияч

Днес прочетох в дир.бг следното:

2006-07-18
НТВ пуска филм за Депеш Мод
Тази събота, 22 юли 2006, от 18.00 часа Нова Телевизия ще излъчи едночасов филм за Depeche Mode. Поводът за това е грандиозният концерт на Depeche в София, който се състоя на 21 юни на столичния стадион "Локомотив".

По официални данни концертът, организиран от София Мюзик Ентърпрайсиз, бе посетен от 40 000 човека. Във филма, със сценаристи Илиана Бойчева и Васил Върбанов, ще видите историята на Depeche Mode представена от самите тях и колеги от най-близкото им обкръжение. Ще научите всички подробности за актуалния албум "Playng The Angel" и неговата европейска промоция.

Чрез емоционалните разкази на феновете ще усетите каква бе атмосферата на стадиона в деня на шоуто, ще гледате изпълнение на българския съпорт Нова Генерация. За този концерт те направиха голямото си завръщане. Филмът показва и какво е мнението на феновете за тях днес и как сега звучи на живо една от най-големите им класики "Само двама".

За първи път тази събота по Нова Телевизия, зрителите ще могат да видят изпълнения на Depeche Mode от София! Във филма са включени песните "A Pain That I'm Used To", "A Question Of Time" и "Suffer Well". Филмът е продуциран от Sofia Music Enterprises, с помощта на звукозаписната компания на Depeche Mode - Анимато Мюзик/EMI.
[/b]

Ще е интересно - гаранция (стига да го излъчат).
Нека ако някой може да го запише и качи някъде да го направи - всички ще сме му мнооооооого благодарни.

Поздрави на всички истински фенове!

But before you come to any conclusions
Try walking in my shoes
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #67: 18 Юли 2006

ммм да ето най-накрая и потвърждение от Нова телевизия

Good Evening, Sofiaaa!
bobole4e
Някой
Публикации: 15

Профил
Отговори #68: 18 Юли 2006

ами то е разширение .mp4, с кво се play-ва тва?

Най-добре с VLC Media Player. Одобрение
Аз все още не съм изтеглила дори и първата част.Сега ще направя още един опит.Дано да е успешен.
при мен не се отваря с нищо Ядосан Ядосан...трябва ли да сваля и трите части за да мога да го гледам- да не би това да е причината да не мога да го отворя? да не говорим че при всеки опит ми се рестартира компютъра- ако някой има идея нека да помага
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #69: 18 Юли 2006

на мен лично ми работи перфектно с BSPlayer
не разпознава файла но като му дам десен бутон иopen with избирам BS и всичко е ток

Good Evening, Sofiaaa!
bobole4e
Някой

Профил
Отговори #70: 19 Юли 2006

не разпознава файла но като му дам десен бутон иopen with избирам BS и всичко е ток
пробвах с това- излиза съобщение че не може да отвори файла , пробвах и с VLC media player- интервюто тръгва без проблем но концерта дори не отваря, а с Winamp просто блокира всичко- нито звук нито картина...мерси че ви отговори, явно все пак проблема е отново в моя компютър Тъжен
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #71: 19 Юли 2006

пробвах с това- излиза съобщение че не може да отвори файла , пробвах и с VLC media player- интервюто тръгва без проблем но концерта дори не отваря, а с Winamp просто блокира всичко- нито звук нито картина...мерси че ви отговори, явно все пак проблема е отново в моя компютър Тъжен

Пробвай да си свалиш mpegable player - пуска всички видове разширения mpeg и аз лично с него си гледам концерта Усмивка
bobole4e
Някой

Профил
Отговори #72: 19 Юли 2006

най-накрая успях Пощурял изтрих го и го дръпнах отново и тръгна без проблем...
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #73: 19 Юли 2006

Някой да е намирал някакво ново (освен тези които вече има тук) видео от концерта? Дори и да не е на целия...

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
cerwin
Възбуден
Публикации: 152

Профил
Отговори #74: 15 Август 2006

още се чуда как не се появи цял запис.не е възможно никой да не е записал целия концерт.от mininova.org истеглих от румъния концерта цял.как па тука никои го не пусна.

Ego sum flagellum dei
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.