DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7
  Печат  
Автор Тема: Видео запис на целия концерт  (Прочетена 34414 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #75: 16 Август 2006

още се чуда как не се появи цял запис.не е възможно никой да не е записал целия концерт.от mininova.org истеглих от румъния концерта цял.как па тука никои го не пусна.
и мен това ме о4удва, пък и разо4арова до известна степен. колкото и да се радвам на двд от милано или разни други записи, концертът в софия ще ми остане най-скъп и понеже се оказа, 4е има моменти от него, които ми се губят в цялата еуфория, се надявах да го гледам на запис някъде, но уви.. може би по отпускарския период още не са сколасали да го сложат он лайн... надеждата умира последна, знаеш как е! още ме крепи идеята, 4е след някой и друг ден все някъде ще се появи видео запис на целия концерт на стадион Локомотив.... ама дали?!?!?!?

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #76: 16 Август 2006

Все пак някой зне ли къде го има предаването от Нова качено. Не можах да го гледам, а и не можах да си сваля и видеотата... Вобще нещастие... Ядосан
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #77: 16 Август 2006

Все пак някой зне ли къде го има предаването от Нова качено. Не можах да го гледам, а и не можах да си сваля и видеотата... Вобще нещастие... Ядосан

Виж в тази тема,линковете предоставени от ultrapmp. Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #78: 25 Август 2006

Според Уикипедия Live at Locomotiv Stadion Sofia 2006 е официален видео концерт. Де да беше .... Зъл Полицай
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #79: 25 Август 2006

Според Уикипедия Live at Locomotiv Stadion Sofia 2006 е официален видео концерт. Де да беше .... Зъл Полицай

Аз ще се изкефа и на включени части и детаили от Live at Locomotiv Stadion Sofia 2006.Имам чуството че наистина може да стане.
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #80: 25 Август 2006

Аз ще се изкефа и на включени части и детаили от Live at Locomotiv Stadion Sofia 2006.Имам чуството че наистина може да стане.
...
Включени къде?! В DVD-то ли?!
Georgi
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #81: 30 Август 2006

Е браво най на края сега го свалям и с нетърпение чакам да го видя дано качеството е на ниво ще сваля и другите части дано се свалят и те.
demisho
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #82: 01 Септември 2006

Благодариа за видеото!
Имам подобно но със съвсем кратки откъси от всички песни, от различен ъгъл на гледане и дава приятна представа за целия концерт!!!
Само че не знам как бих могъл да го кача някъде за изтегляне!!!
Ако някой помогне...
Georgi
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #83: 05 Септември 2006

Благодариа за видеото!
Имам подобно но със съвсем кратки откъси от всички песни, от различен ъгъл на гледане и дава приятна представа за целия концерт!!!
Само че не знам как бих могъл да го кача някъде за изтегляне!!!
Ако някой помогне...

Здрасти ето ти дано го свалиш аз нещо не успях - http://www.mininova.org/search/?search=depeche%20mode%20live%20in%20sofia
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #84: 08 Септември 2006

...
Включени къде?! В DVD-то ли?!
Да ,а защо не
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #85: 08 Септември 2006

ами, защото ако имаше такива планове, все щяхме да чуем отнякъде.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #86: 10 Септември 2006

Здравейте, вчера се сетих, че май не съм споделял с вас кратките видео клипчета, които направи нашата малка групичка на концерта.
Има няколко много добри попадения, като знамето (BULGARIA LOVES DEPECHE MODE) на пловдивската група, която срещнахме в Истанбул, което се вижда много ясно на екраните в края на концерта. Вижда се много ясно момента, в който издигате плакатите "We Rush For You" (тогава още не се познавахме  Намигване). Спирам с разказите дотук, дано да са ви интересни - за мен са много ценни.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #87: 10 Септември 2006

Мерси, Владо!  Одобрение Ти всеки път ни изненадваш с нещо приятно - клипчетата са много добри, настръхвам когато ги гледам, все още не мога да им се наситя...  Пощурял незабравимо изживяване...искам още...  Плачещ
Последна редакция: 10 Септември 2006 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #88: 10 Септември 2006

Олееееее... Владо, Криси... обичам ви просто.... клиповете са разкошни... звука е прекрасен и наистина се чува това, което чувахме там, защото на записа от концерта далеч не е толкова автентично... не мога да повярвам, че съм присъствала на такова ЧУДО... Шок

... а кадрите от NLMDA, които се явяват такава рядкост ... просто  Млъкнал

Браво!

See what I see!
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #89: 11 Септември 2006

.... дано да са ви интересни - за мен са много ценни.

Eeee,Mr Noone клипчетата са супер! Усмивка
Май не съм попадал на такива с толкова добро качество от пред сцената....Бе да беше снимал направо целия концерт! Намигване
Благодаря, че сподели с нас и ни върна в добрите стари времена Усмивка

Може след години, някои фенове от концерта, позакъснели да открият това местенце, да ни поднасят чудни изненади с такива любителски записи, дето да ни връщат назад във времето и подпалват позатихнали емоции....

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.