DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [27 ЮНИ 2006] DM.org и Ghostwheel обявяват Депеш Мод кавър проект  (Прочетена 25929 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #45: 01 Септември 2006

Като стана дума за Covers For The Masses, вижте на какво попаднах Полицай
rado
Кукла
Публикации: 36

Профил
Отговори #46: 02 Септември 2006

Аз лично залагам на заглавието Covers For The Masses.Свързвам го с един доста добър  период за ДМ.
Успех!
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #47: 03 Септември 2006

Като стана дума за Covers For The Masses, вижте на какво попаднах Полицай
хм...има вероятност името на партито да е 'щипнато' от някои от постовете по-горе (въпреки, че се съмнявам).
вече сме били свидетели как информация от сайта се използва от други хора, на други места, с други цели

ясно е че ще се чака, но освен всичко друго мен ми е интересно какъв ще бъде сайта на проекта  Готин
jamais vu
Гратис Любовник
**
Публикации: 47

Профил
Отговори #48: 06 Септември 2006

Новите кавъри са също много хубави, а още по-хубаво би било да ги чуем цели  Усмивка Относно името, Cover Well ми допада най-много...едно такова лаконично...Covers For The Masses също е добра идея  Усмивка

Music is your only friend. Until the end.
exciter601
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #49: 13 Септември 2006

Поздравления за кавъра на It`s No Good, dobomode! Много добър! Най-ценното в него е, че е интерпретативен, не се опитва да дублира Depeche-версията, а и придава съвсем нова концепция и звучене. Приятна, лежерна меланхолия.  Одобрение  Усмивка
Непременно трябва да се издаде. "Some Great Covers" е добър вариант за заглавие, въпреки че не всеки ще разбере иронията. Успех на проекта!

will I always be here
MO.
Гост
Отговори #50: 05 Октомври 2006

"It`s No Good" кавъра ми е много любим трак, даже зациклям често последните седмици на него и определено ще го чуем в сета ми на следващите Депеш Мод партита на 11 октомври, 15 ноември и 13 декември в ГРАМОФОН! Аз поне ще го направя хит на моите диджейски изяви, жалко само дето Добо не ми го даде на уейвка и се налага да го пека от мп3, ма той си е виновен  Ухилен  Одобрение .......прочетох, че дискутирате идея за име на проекта ...... ако ще е директно и лесно разбираемо, няма смисъл от много оригиналничене според мен, просто GHOSTWHEEL "Depeche Mode Covers For The Night", зашото са някакси нежни и дълбоки, доста чувстени и леко меланхолични, но не депресантски ами красиви траковете, които съм чувал поне....звучат някакси нощно, според мен!  Одобрение Готин

www.myspace.com/moloveblaster
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #51: 12 Октомври 2006

Колкото повече слушам записите,толкова повече се потвърждава изводът ми,че непременно трябва да бъдат издадени! Доволен
Мой личен фаворит е ''It's No Good'',в който откривам препратки към ''In Your Room'' от ONIP (все пак любимата песен на Добо  Ангелче),макар че  едва ли това е търсеният ефект...може би просто случайност.Много и красива,ефирна меланхолия...
Извън кавърите на ДМ,особено ме впечатлиха ''Monolog" & ''Will you come with me''.
И с ирония,и без, най-подходящо заглавие за кавър проекта намирам ''Some Great Covers''.
В заключение ще изразя възмущението си- Добо,какво  чакаш  още при явния талант,който притежаваш?!(освен музикален и вокален Одобрение).Ако не можем да помогнем в музикално отношение,то поне в морално...С теб сме! Усмивка
Последна редакция: 12 Октомври 2006 от MaoriGirl
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #52: 08 Ноември 2006

И на мен ми се струва идейно! Само едно въпросче имам, как ще мога да се сдобия с въпросното CD и ще има ли информация за него в международен план?  Очиврът
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #53: 08 Ноември 2006

как ще мога да се сдобия с въпросното CD и ще има ли информация за него в международен план?  Очиврът

На територията на България най-вероятно от страниците на този сайт, а иначе в Amazon, CDBaby, както и дигитално в iTunes и т.н.

yori
Посветен

Профил
Отговори #54: 08 Ноември 2006

На територията на България най-вероятно от страниците на този сайт, а иначе в Amazon, CDBaby, както и дигитално в iTunes и т.н.
Цитат

благодаря!!! ще чакам търпеливо ... Бияч Ухилен
yori
Посветен

Профил
Отговори #55: 26 Ноември 2006

чак сега имах възможноста да чуя кавърите, преди нещо не ми се получаваше (незнам защо Объркан) много ми харесаха! особено it doesn't matter two, тя е много специална за мен и всяка нейна версия (концертна) ми е интересна. Тази, която ти си направил ме накара да мечтая! Поздравявам те истински! Не бях чувала за GHOSTWHEEL до сега и определено съм загубила от това. Това, което правиш може ли да бъде чуто някъде на живо? Имаш ли тази техническа възможност? Надявам се да успееш за февруари, тогава имам рожден ден и това би бил приятен подарък за мен! Успех! И поздрави още веднъж!!!

p.s. на сайта ти ли мога да науча ако си избереш още песни за кавъри? Усмивка ще ми бъде много интересно да чуя и други мои фаворити под твоето "перо"  Одобрение
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #56: 24 Февруари 2007

До сега си слушах няколко пъти Ghostwheel - It's No Good   Одобрение, както вече сигурно съм споменала много ми харесва.

Цитат
По-реалистична дата би попаднала някъде през Февруари догодина.

Добо, има ли вече дата?

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #57: 25 Февруари 2007

Yori и Blagovesta, благодаря ви за добрите думи! Усмивка

За съжаление, поради доста натрупани отговорности към работата, личния живот, а и този сайт, ще се наложи още един път да обявя отлагането на крайната дата. Тъжен Да се надяваме, че този път ще е за последно (да не се счупи стомната).

До няколко дни ще се пусне сайта за проекта, където ще можете да се информирате за прогреса на албума.

В момента завършвам 8-та песен от албума, като както може би споменах, целта ми е да има 10 парчета в крайния продукт. Единствено последната, десета песен не е избрана, но се надявам това да стане с вашето съдействие в най-скоро време Намигване (повече за това скоро!). Ако всичко върви по план, би трябвало да съм завършил записите към края на Април. В този момент най-вероятно ще отделя около 2 седмици за смесване и мастериране, което ще стане в професионално студио в Ню Йорк, така че би трябвало около средата на Май всичко да е готово за пускане производство на тираж в CD фабрика. Та като гледам май проектът ще се превърне от 2-месечен в едногодишен Усмивка

Все още се работи върху визуалната концепция на албума (обложка и т.н.), но благодарение на мой добър приятел фотограф, това напредва с много добро темпо (когато е готов сайта, ще добиете добра представа).

Албумът ще се казва простичко Newborn.
Последна редакция: 25 Февруари 2007 от dobomode

dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #58: 01 Март 2007

Бих искал да предоставя възможността на потребителите на ДМ.орг да направят предварителен преглед на уеб страницата на кавър проекта, която официално ще бъде пусната до няколко дни Намигване

Сайтът се казва Ghostborn (Ghostwheel / Newborn), и съответно адресът е: www.Ghostborn.com.

vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #59: 02 Март 2007

и аз на свой ред изслушах някои неща в сайта и не мога да се стърпя да не  отбележа ,че никак не са лоши . не са само кавърите на Депеш , но и другите . така че - браво !
 пс - колкото до сайта ghostborn - някак си много ми допада . така че - и за това браво ,браво  Одобрение
надявам се проекта да се осъществи възможно най-скоро . аз ще чакам  с интерес .

reach out and touch faith !
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.