DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [27 ЮНИ 2006] DM.org и Ghostwheel обявяват Депеш Мод кавър проект  (Прочетена 25930 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #90: 28 Юли 2007

Аз също получих промо-диска, за което сърдечно благодаря и вече го слушах няколко пъти!
Мога само отново да поздравя автора му за добре свършената работа! Напълно подкрепям мнението на Боко, относно Sometimes!
It Doesn't Matter Two е направо разкошна!  Одобрение

В очакване съм на артуърка  Ангелче
Аз също!  Усмивка
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #91: 03 Септември 2007

И така, какво ново около този проект? Усмивка

Албумът, както вече знаете е завършен. Съвсем наскоро получихме първия тираж CD-та от фабриката - една предизвикателна цифра от 1000 бройки. Самите дискове са произведени в САЩ, но също така в момента на българска територия се складират около 100 бройки, които скоро ще бъдат пуснати в продажба в специална българска секция на страниците на Ghostborn.com.

Обложката на албумът можете да прегледате тук.

В момента, на страницата на Ghostwheel в MySpace.com можете да прослушате 4 песни от албума (2 от тях ще бъдат сменяни често, така че хвърляйте едно око там). Страницата е: http://www.myspace.com/ghostborn. Благодарности на Kevy за помощта и в изграждането на тази страница.

И накрая и малко извън темата... Днес се натъкнах на интересен линк относно един от популярната поредица бутлези The Strike, а именно The 35th Strike, който се оказва колекция от ремикси на I Feel Loved. Ремикс номер 7 в тази колекция е ремиксът на Ghostwheel за конкурсът от 2001 година, който незнайно защо е наречен в тази компилация Slyminx Mix (оригиналния ремикс се казваше просто Ghostwheel Remix). Ето и линка: http://www.dmremix.be/Bootlegs/The35thStrike.htm Споменавам го тук, понеже кавър албумът също съдържа версия на I Feel Loved, която бе инспирирана от именно този ремикс. Усмивка

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #92: 03 Септември 2007

Искам само да вметна, че ще се опитам да взема известно количество дискове на Ghostwheel в Каварна, за да улесня потребителите ни, които желаят да си закупят албума, защото за съжаление към този момент е все още трудно откриваем, а голяма част от нас очакват дълго реализацията на този проект... та, който проявява интерес, нека ме потърси лично в Каварна Намигване

See what I see!
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #93: 03 Октомври 2007

Здравейте,

За тези от вас, които живеят извън България и се интересуват от албума, или пък просто имат достъп до кредитна карта, вече можете да купите Newborn от следните места:

На територията на България, можете да закупите албума в по-големите музикални магазини в София, Пловдив, Бургас и Варна (за съжаление нямам по-специфична информация, понеже не водя аз комуникацията с дистрибутора за България).

Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.