DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [27 ЮНИ 2006] DM.org и Ghostwheel обявяват Депеш Мод кавър проект  (Прочетена 25829 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #60: 29 Март 2007

Здравейте!

Това е може би последното съобщение, с което ще ви обезпокоя в тази тема. Усмивка

Новостите около проекта са следните:

• Сайтът Ghostborn.com е вече принципно завършен. Отправям скромна покана към всички потребители на ДМ.орг да разгледат страницата на проекта и да се запознаят с подробностите около него - би трябвало да се почувствате в свои води там. Усмивка Не забравяйте да се регистрирате във форума и да учавствате в двата (за момента) конкурса. През следващите дни ще се добавят доста аудио материали, които ще поддържат интереса ви.
  • В момента работя върху последните 2 парчета от албума. Надявам се по план да съм готов със общо 10 песни до края на следващия месец (да видим дали ще стане). Поради стечение на обстоятелствата в близката семица-две ми се полага перманентно местене в Ню Йорк, което би трябвало да спомогне процеса с миксирането и мастерирането в професионално студио в Манхатън.

Понеже вече няма смисъл да поствам в тази тема при наличието на сайт посветен на проекта и тъй като не искам да преплитам ДМ.орг с този албум, ще спра да публикувам в тази тема.

Бих искал да благодаря на всички потребители, за добрите думи и насърчителни жестове, които ме мотивираха през последните 10 месеца. Остана малко и аз лично съм супер много развълнуван, понеже крайния продукт ще бъде нещо наистина доста специално. Усмивка

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #61: 29 Март 2007

Браво за сайта, чудесно е че нещата вървят Усмивка
Не успявам обаче да се регистрирам във форума - иска да се регистрирвам два пъти, а след това ми казва, че не съм приел условията, пък аз ги приех...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #62: 29 Март 2007

Браво за сайта, чудесно е че нещата вървят Усмивка
Не успявам обаче да се регистрирам във форума - иска да се регистрирвам два пъти, а след това ми казва, че не съм приел условията, пък аз ги приех...

... хм странно, аз пък се регнах без да приемам каквито и да е условия... дали това означава, че не трябва да спазвам никакви правила и мога да "вършея" безнаказано из тоз' новичък сайт Зъл Ухилен

Всъщност се регистрирах от полето за логване и нямах никакъв проблем... даже се разписах вече във форума! Намигване

Чудесен сайт се е получил - пожелавам успех на сайта и проекта, като цяло! Одобрение

See what I see!
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #63: 29 Март 2007

Интересно и при мен нямаше никакви проблеми при регистрацията, още по малко пък условия, с които да се съгласявам. Доволен Може да са само за юзъри под 18  Намигване Ухилен

"I'm my own worst enemy"
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #64: 29 Март 2007

Може да са само за юзъри под 18  Намигване Ухилен

А може на по-възрастните да се прави реверанс, заради изгубената младост и малкото оставащо време живот  Усмивка
Иначе продължавам да опитвам, но ми се струва, че всичко правя правилно.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #65: 24 Май 2007

Ексклузивно за ДМ.орг!

Връщам се от студиото на Скот Хъл (който е работил с Garbage), където мастерирахме първата песен от предстоящия албум... Намигване

Прикачам прясно мастерирана като топъл хляб извадка от Behind The Wheel. Усмивка
Последна редакция: 25 Май 2007 от dobomode

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #66: 25 Май 2007

...
Прикачам прясно мастерирана като топъл хляб извадка от Behind The Wheel. Усмивка

Аз нито мога да отворя файла, нито да го сваля  Тъжен

See what I see!
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #67: 25 Май 2007

Хм, нещо прикачения файл не тръгва...  Объркан
Що не казвате бе хора - 100 опита за сваляне и нито един не се оплаква, че файла дава грешка...  Ухилен

Прикачам на ново една по-кратка версия която тръгва...

* btw master c.mp3 (1359.74 KB - свалено 143 пъти.)

dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #68: 25 Май 2007

...

Аз нито мога да отворя файла, нито да го сваля  Тъжен

Ха, изпревари ме с една минута!  Усмивка

vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #69: 25 Май 2007

и аз . мислех обаче ,че проблема е при мен , но явно не е  Объркан
 пс  мен ме изпреварихте с няколко секунди ,как да е ...сега ще пробвам , дано тръгне . няма да оставим топлия хляб да изтива ,я
Последна редакция: 25 Май 2007 от vicky

reach out and touch faith !
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #70: 25 Май 2007

Хм, нещо прикачения файл не тръгва...  Объркан
Що не казвате бе хора - 100 опита за сваляне и нито един не се оплаква, че файла дава грешка...  Ухилен
Аз го свалих още като го пусна и си вървеше ок. Ще се радвам да чуя и останалите неща и целите най-вече, но като завършиш всичко!Успех! Одобрение

Angels of the Universe
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #71: 23 Юни 2007

Привет!

С радост бих искал да съобщя, че албумът е вече напълно завършен (що се отнася до музиката).

Ето списъка с песните:

01. Sea Of Sin 5:14
02. Behind The Wheel 5:34
03. Newborn 4:27
04. It Doesn't Matter Two 3:51
05. I Feel Loved 5:49
06. Get Right With Me 3:23
07. Interlude 2:08
08. Sometimes 2:55
09. The Darkest Star (Part 1) 4:57
10. The Darkest Star (Part 2) 7:06
11. It's No Good 5:55

Прочетете повече за завършването на албума и следващите стъпки тук и чуйте песните тук. Усмивка

Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #72: 23 Юни 2007

Добо, поздрави да добрата работа  Одобрение

Имам един въпрос отнотсно СД-то. От къде ще се можем да го поръчаме?

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #73: 23 Юни 2007

Адски добри,направо лудник! Пощурял Добре ми дойде за сутринта,освежаващо, за което ти благодаря.По много интересен начин представяш песните и звучи различно.Поздравления за албума!
Иначе фаворити са ми Behind The Wheel,It's No Good и Sea Of Sin.Продължавай в същия дух и... можеш да си сигурен- определено ме спечели като фен. Усмивка

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #74: 23 Юни 2007

С риск да се повторя, ще кажа че наистина ми харесват песните които си направил и имам въпрос : сам ли си свириш всичко? Много хубаво звучене! Одобрение

Angels of the Universe
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.