DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [29 ЮНИ 2006] "Touring The Angel: Live In Milan" излиза през септември  (Прочетена 29048 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #45: 04 Октомври 2006

Да се похваля и аз - вчера ми пристигнаха дисковете от Амазон и  снощииии...

Няма да се повтарям с мнение за концертното ДВД - отзивите по него вече са доста. Искам да споделя впечатлението си от втория ДВД-диск.

За мое най-голямо съжаление кадрите са снимани по време на зимния лег, има малко картина от Москва и малко от Милано. Нищо от летните емоции по стадионите, и съответно нищо от София  Тъжен Да си призная до последно се надявах да ни вмъкнат там някъде, още повече, че публиката в Милано беше умряла от всякъде в сравнение с нас тук. По едно време, когато разказваха за решението да се дават живи кадри отзад на мониторите си казах "ей сега ще покажат един rush for you", ама не би...
Иначе момчетата се забавляват явно от това което правят, с голяма доза хумор говорят за тура. Анди изглежда доста пухкав  Ухилен

Това на първо гледане...

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #46: 04 Октомври 2006

За мое най-голямо съжаление кадрите са снимани по време на зимния лег, има малко картина от Москва и малко от Милано. Нищо от летните емоции по стадионите, и съответно нищо от София  Тъжен Да си призная до последно се надявах да ни вмъкнат там някъде, още повече, че публиката в Милано беше умряла от всякъде в сравнение с нас тук. По едно време, когато разказваха за решението да се дават живи кадри отзад на мониторите си казах "ей сега ще покажат един rush for you", ама не би...

Наистина жалко,че не са включили поне нещо от лятната част на турнето,която и по мое мнение си беше най-добрата и то не само заради концерта в София. Плачещ Не знам защо последните няколко концертни филма са заснети в зали,би било много по-добре да филмират някой концерт на стадион.Емоцията е много по-силна,публиката е някак по-въодушевена на стадион,поне на мен така ми се струва... Объркан

Спомням си,че имаше много негативни мнения относно поведението на по-голямата част от българската публика-незнанието на текстове на песни,апатията,а и това,че някой от публиката беше замерил Дейв с парче плат. Шок Като сигурно сте забелязали,същото се случи и с Мартин към края на изпълнението на Home в Милано,така че това очевидно се случва навсякъде,а не е само проява на балканските нрави. Ангелче
А колко забавен момент беше,когато Дейв риташе онези зелени балони по време на A Question Of Time,ако не се лъжа, дори спука един от тях... Ухилен

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #47: 04 Октомври 2006

...Като сигурно сте забелязали,същото се случи и с Мартин към края на изпълнението на Home в Милано,така че това очевидно се случва навсякъде,а не е само проява на балканските нрави. Ангелче...

... ооо, забелязахме.... Ухилен

... и все пак случката с Мартин в Милано ми направи доста по-слабо впечетление... вероятно защото при нас Дейв беше ударен в гръб и то от нещо, падащо доста по-бързо от вееща се тениска (примерно  Плезене) ... и въпреки, че е Дейв не реагира (за разлика от Мартин) вероятно е нормално да сме доста по-критични към собствената ни публика, част от която сме и ние... а такива неща, както стана вече дума в друга тема, е имало и вероятно винаги ще има....

... ама Мартин как небрежно подхвърли парцала обратно в публиката... с маниер, 'дет' се вика... доста ме развесели... Ухилен

See what I see!
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #48: 04 Октомври 2006

Една от причнитете да се снимат филмите в зала са камерите- именно тяхното прикрепяне и движение. Осветлението също. Така мисля аз.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #49: 05 Октомври 2006

Една от причнитете да се снимат филмите в зала са камерите- именно тяхното прикрепяне и движение. Осветлението също. Така мисля аз.

Прав си за това, но като гледам филма на Панненбейкър си мисля, че не е невъзможно при добро желание да се направи сполучлив "стадионен" филм.

Good Evening, Sofiaaa!
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #50: 05 Октомври 2006

Прав си за това, но като гледам филма на Панненбейкър си мисля, че не е невъзможно при добро желание да се направи сполучлив "стадионен" филм.

И то заснет преди почти 20 години,а с възможностите на съвременната техника резултатът би бил далеч по-добър. Одобрение Стига само да има и заслужаващи си да се овековечат концерти,като 101.Може би за следващото DM турне... Очиврът Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
paro
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #51: 08 Октомври 2006

Здравейте.
Нов съм в този сайт и за 1и път пиша във форума, така че ако има нещо - ще извинявате.
Основната причина, за да пиша тук, е да ви кажа, че днес пуснаха на пазара ДВД-то на концерта в Милано. (Дано да съм оцелил къде да пиша) Надявам се ви казвам нещо ново... Цената му е 19.99 лв и със сигурност можете да го намерите в Mall of Sofia - 3и етаж. Днес ни заредиха с 100 броя. В понеделник ще има промоция, 4 оригинални фанелки и 6 плаката ще бъдат спечелени, щом си купите диска и имате късмета да ви се падне диск с наградка( плакат или фанелка), нещо като бонус Намигване
Заповядайте...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #52: 08 Октомври 2006

Здравейте.
Нов съм в този сайт и за 1и път пиша във форума, така че ако има нещо - ще извинявате.
Основната причина, за да пиша тук, е да ви кажа, че днес пуснаха на пазара ДВД-то на концерта в Милано. (Дано да съм оцелил къде да пиша) Надявам се ви казвам нещо ново... Цената му е 19.99 лв и със сигурност можете да го намерите в Mall of Sofia - 3и етаж. Днес ни заредиха с 100 броя. В понеделник ще има промоция, 4 оригинални фанелки и 6 плаката ще бъдат спечелени, щом си купите диска и имате късмета да ви се падне диск с наградка( плакат или фанелка), нещо като бонус Намигване
Заповядайте...

Тема по въпроса вече има, но мерси за споменаването на цената!  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #53: 08 Октомври 2006

Да, на всички е известно, че на камерите им е студено и скучно на открито, затова работят предимно в зали и заведения. Същото се отнася и до осветлението... То е различно, на стадион и на него му е неприятно... не свети... сигурно няма достатъчно ток Усмивка

Нека да оставим шегата настрана. DM са решили да филмират концерта си в Милано много преди да е било ясно дали ще свирят в България или не. Нека все пак да ви напомня, че хванахме един от последните влакове и ако DM, не бяха направили 3ти кръг на турнето си, можеше и да не ги видим.
Освен това концертите в Мексико не са чак толкова лоши и смятам, че те също заслужават внимание.
Що се отнася до това известна група да издаде концерт от България... ще има да почакаме... доста Усмивка Все пак, аз ако съм американец... концерт на DM в София... едва ли би ме трогнал като заглавие, а нека не забравяме, че България като пазар е едно нищо в сравнение с напредалите държави. Да не говорим, че има и много хора в Европа, които не асоцират България с нищо хубаво.

А колкото до начина на записване, дали са пред стадион с 50 000 или пред малка зала с 1000 души... едва ли има такава разлика. В случай, че няма реконструкция на сцената... осветлението и видео заснемането би трябвало да е едно и също. Проблем е само озвучението на различните съоръжения. Записването на звука дори е едно и също.

Хубаво е, че DVD-то от Милано ще се продава у нас. Кой знае... след концерта на Duran Duran, може да се появят и повечко техни концерти на нашият пазар. Хубаво е, че отркиваме тези прекрасни групи през 2006та. Така през 2020та, ще може да открием групите от 2006та, които ще се подвизават на пазара по това време.
Последна редакция: 08 Октомври 2006 от Recoil
paro
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #54: 08 Октомври 2006

Здравейте.
Заповядайте...

Тема по въпроса вече има, но мерси за споменаването на цената!  Усмивка

Да, ама незнаехте, че е излезнало вчера, нали Намигване Защото официално излиза в понеделник...
Тук някой би ли си купил това ДВД ? Интересувам се, защото аз играя ролята на продавач в случая, та ми е интересено просто. Или всички си го сваляте от нета ?
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #55: 08 Октомври 2006

Цитат

Тук някой би ли си купил това ДВД ?  Или всички си го сваляте от нета ?
Цитат

Рaзбира се,че ще си го купим.Нищо не свалям(е) от нета,държим всичко да е оригинал Доволен
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #56: 08 Октомври 2006

Цитат
... Цената му е 19.99 лв
Цитат
Доста добре, но дано качеството е добро и няма правописни грешки.... Дано и в Пловдив си го намеря....
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #57: 08 Октомври 2006

Да, ама незнаехте, че е излезнало вчера, нали Намигване Защото официално излиза в понеделник...
Тук някой би ли си купил това ДВД ? Интересувам се, защото аз играя ролята на продавач в случая, та ми е интересено просто. Или всички си го сваляте от нета ?

Хипотетично това нас не ни интересува. Така или иначе това е единственият фен форум у нас посветен на някоя група, в който не се предоставят линкове към материали от официално издадената им дискография.
Последна редакция: 08 Октомври 2006 от Recoil
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #58: 08 Октомври 2006

Убедена съм,че повечето хора от този форум ще си го купят,за съжаление тези,които разчитат на двойно DVD ще останат разочаровани.Аз поне се чувствам така от няколко часа.

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #59: 08 Октомври 2006

Ще си го купя, но ще си купя вносното издание, както направих и с някои от ремастърите.  Усмивка  Нищо лично към Анимато, все пак ще заложа на сигурното, без да рискувам да се разочаровам от разлика в качеството, както и да открия разни правописни грешки (в това отношение съм малко педантична  Зъл ) дори и да дам малко повечко пари, поне ще има защо.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.