DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [20 ЮНИ 2006] Warming The Angel 2: DM.org пред-парти, клуб Scream, София  (Прочетена 22829 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #60: 30 Юни 2006

При мен се отварят с BSplayer Pro гледах ги всичките,а съм ги архивирал със 7zip.

Изтеглих първата част от клип 1,но и при мен има проблем с разархивирането,въпреки че инсталирах 7 Zip.Излиза ми следното: "No Zip File,Bad Zip File Or Part Of A Spanned/Split Zip File".Може би трябва първо да се изтеглят всички файлове и чак след това да се разархивират.ultrapmp,помагай! Тъжен

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #61: 30 Юни 2006

Не искам да ме разбирате погрешно ,но понеже няколко човека ми казаха че имат проблеми с отварянето на клиповете се чуствам длъжен да поясня някой неща.В зависимост от големината на клипа съм ги компресирал на 2 или 3 отделни компресирани файла със 7zip.Има и клипове които са по-малки от 100МВ и не се няждаят от компресия,тях просто ги теглите и отваряте /гледате/ с BSplayer Pro.Всички други които са по големи и съм ги разцепил и компресирал трябва :
 1. да се изтеглят 2 или 3 файла на клипа да се сложат в обща папка за да може по късно да се разархивират със 7zip и да се получи целия клип готов за гледане.програмата сама си хваща самите файлове без значение дали са 2 или 3 достатъчно е да се даде разархивиране на първия файл,но обезателно да са в обща папка.
 2.лично аз ползвам 7zip но не вярвам да има проблем и с друга подобна програма.
 3.за гледане използвам  BSplayer Pro ,но става и с МV2player.
 4. кодеците ми са Gordian.Knot.Codec.Pack.1.9.Setup

Това е по друг начин не мога да помогна , пробвах и при мен няма проблем и не мога да си обясня защо става така . Тъжен
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #62: 30 Юни 2006

1. да се изтеглят 2 или 3 файла на клипа да се сложат в обща папка за да може по късно да се разархивират със 7zip и да се получи целия клип готов за гледане.програмата сама си хваща самите файлове без значение дали са 2 или 3 достатъчно е да се даде разархивиране на първия файл,но обезателно да са в обща папка.

Сега вече всичко е ОК,мерси! Но поне аз с другия Win Zip,който имах не успях да разархивирам,така че най-добре си изтеглете
7Zip. Одобрение
Клипчетата се гледат без проблеми и на Windows Media Player.

ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #63: 30 Юни 2006

уфффффффффффф изпотихте ме бе хора  Пощурял,но щом вече всичко е наред ще си отдъхна. dearrose много ти БЛАГОДАРЯ ще почерпа за добрата вест  Намигване.
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #64: 30 Юни 2006

уфффффффффффф изпотихте ме бе хора  Пощурял,но щом вече всичко е наред ще си отдъхна. dearrose много ти БЛАГОДАРЯ ще почерпа за добрата вест  Намигване.

Няма за какво! Намигване Вярвам,че всеки ще се справи при точно следване на инструкциите.
Обаче какви Dark Stars сме излезли на филмчетата! Може да не се виждаме особено,но със сигурност се чуваме как пеем с цяло гърло!  Ухилен

zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #65: 30 Юни 2006

Утре имате още два клипа .Дано Ви харесат,и моля Ви направете някакъв коментар дали всичко е наред ,че по този начин ми е за пръв път.

ultrapmp моят коментар е, че като го видя тоза Rapid Share вече лошо ми става. Не може ли някой да обясни или направо да се отвори тема "Как се сваля от Rapid Share???
Виждам че всички потребители го ползват и се справят успешно. Аз също съм се справяла 1-2 пъти. Но сега отново ми казва, че файла вече е свалян веднъж (или повече пъти) и оттук не знам как да процедирам Объркан Ако някой има време и желание моля да ми помогне

jump out of time
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #66: 30 Юни 2006

Eто и останалите два клипа които обещах:

клип №4
 http://rapidshare.de/files/24473204/IMG_0173.zip.001.html
 http://rapidshare.de/files/24482784/IMG_0173.zip.002.html
 http://rapidshare.de/files/24498939/IMG_0173.zip.003.html

клип №5
 http://rapidshare.de/files/24435730/IMG_0128.AVI.html

А относно сайта нищо не мога да направя -няма друг начин да ги споделя с всички Вас.
Boondocksaints
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #67: 03 Юли 2006

Здравейте!Може би късно се включвам относно тази тема,но споменът е още топъл от онази вечер в Scream УсмивкаПоздравявам ви за добрата атмосфера и организация. Одобрение Бях много приятно изненадана от De/vision  Пощурял,моята втора пристрастеност след DEPECHE MODE.Съжалявам единствено за това,че не успях да стигна за дебюта на The Fein Тъжен
Радвам се,че ви има хора.Respect!

....Pleasures remain
So does the pain....
Последна редакция: 03 Юли 2006 от SLASHO

....Pleasures remain
So does the pain....
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #68: 08 Юли 2006

Бях много приятно изненадана от De/vision  Пощурял,моята втора пристрастеност след DEPECHE MODE.
Всички ние се надяваме, че някой ден De/Vision ще получат нужното уважение, както и десетките некомерсиални групи, които свирят подобен стил. Дано някой ден да се появи и фен сайт на De/Vision с няколко стотин българи, които да са регистрирани и след още 10 години СМЕ да включат, че са стойностна група, а хилядите БГ фенове да твардят, че слушат De/Vision от 88ма.
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.