DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Печат  
Автор Тема: Кой какво каза по време на концерта?  (Прочетена 41802 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
UNITED
Някой
Публикации: 20

Профил
Отговори #90: 04 Август 2006

хм,сега ми направи впечатление,че на WORLD IM MY EYES посредата DAVE казва "c'mon england rules...2:2"  Ухилен !това е по повод на мача от предишния ден англия-швеция 2:2!Явно като са дошли наистина за бързали за мача! Ухилен
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #91: 04 Август 2006

...
Не спирай, просто догадките да имат смисъл  Усмивка Това за Робърт Малоу наистина има логика, но като цяло не знам дали ще достигнем да точен отговор кой кой е и може би донякъде темата е обречена да бъде изпълнена със спекулации, които впоследствие да изгубят смисълът си. Съжалявам, ако съм прозвучал прекалено остро преди  Усмивка

... Прав си Светльо... а и едва ли е толкова важно всъщност кой, кой е... но пък на мен ми стана интересно, та за това се рових два часа из "Голата истина"... за себе си намерих отговор (при положение, че Дейв казва Деб, а не Дъг) и това ми стига....

... и не си прозвучал остро ...  леко отегчено, може би ... карай да върви... Намигване

... Поздравявам те със Surrender... много съм се пристрастила към това парче напоследък.... Очиврът Доволен

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #92: 04 Август 2006

официално отхвърлям версията за момчетата от Лонг Вю.

да наистина при представянето на анди, дейв кавва:

Mr. DJ are you ready? Oh yeaah,!C'mon England drew 2-2, Mr. Andrew 'Fletch' Fletcher.

drew(миналото време на draw) - завършиха наравно.

на края на WIME веднага след като Дейв казва Thank you, казва и още нещо, но аз чувам само Great, а следващата дума не я хващам.
Последна редакция: 04 Август 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #93: 04 Август 2006

Mr. DJ are you ready? Oh yeaah,!C'mon England drew 2-2, Mr. Andrew 'Fletch' Fletcher.

Между "2-2" и "Mr. Andrew..." казва още нещо. Някой чува ли точно какво?

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #94: 04 Август 2006

Ами казва просто Ladies & Gentlemen. Това ли имаш предвид Lu?
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #95: 04 Август 2006

Ами казва просто Ladies & Gentlemen. Това ли имаш предвид Lu?

Прав си. В офисна обстановка не е лесно да се слуша. Ама ме гони някаква параноя.... Аз чувах нещо си и после Jennifer  Ухилен

Ей не мога да преживея факта, че Дейв е женен

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #96: 13 Август 2006

По време на ,,Enjoy the Silence'' Дейв казва: Ladies & Gentlemen, the Man with the wings Mr. Martin L ...
Otacon
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил WWW
Отговори #97: 15 Август 2006

официално отхвърлям версията за момчетата от Лонг Вю.

на края на WIME веднага след като Дейв казва Thank you, казва и още нещо, но аз чувам само Great, а следващата дума не я хващам.

Що за глупости? Аз чувам нещо съвсем друго и според мен е доста по-логично от това да споменава този резултат и т.н.

Чувам:

Малко преди това: Mr DJ, are you ready? ...Oh yeah!
И после: Come on, you've been improved! Two turns... Ladies and gentlemen... Mr Andrew 'Fletch' Fletcher!!! Thank you!

Превод: Готов ли си? Хайде, това си го отработил (подобрил си се)! Две завъртания... Дами и господа... и т.н.

В подкрепа на логиката ми е и продължението на песента, което Дейв започва с леко хилене...
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #98: 16 Август 2006

здравей от автора на 'глупостите' Усмивка!

държа да кажа, че нямам и най-малки съмнения относно това, което съм чул и на 101% вярвам, че това излиза от устата на Дейв.

що се отнася до твоята интерпретация...ами: гршно чуваш Усмивка... оосвен това не виждам нникакъв смисъл в това, което си чул.

продължението на песента по никакъв начиин не подкрепя логиката ти, или поне аз не виждам как.

както сигурно знаеш, флеч е доста запален на тема футбол. по време на световното, представянето на националният отбор в Англия е тема номер 1. най-вероятно са си говорили за мача, в който шведите изравниха в последната минута и дейв нарочно го закача.

другият вариант е аз да съм тотално глух и веднага бих си променил ника на Глухия Мао, ако твоята тза е правилна.

веднага след края на песента, Дейв казва още нещо, което ама въобще не може да се разбере. някакви предположения?
Последна редакция: 18 Август 2006 от maomode

La tête dans les nuages
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #99: 18 Август 2006

Напълно подкрепям Мао, за "футболното" предположение, и аз чувам същото. Когато Дейв казва Ladies and gentlemen му е доста смешно, така че това ме навежда на мисълта, че се закача с Флеч.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #100: 18 Август 2006

И в крайна сметка нищо определено за след Photographic... Айде, измислете нещо, че ми стана мн интересно. Нз, но ми звучи всякаш и те са там... Но аз чувам много неща, пък още повече ми звучат... Всъщност сега ще пиша на Дейв... Ухилен Идиот
kapchoni
Някой
Публикации: 20

Профил
Отговори #101: 18 Август 2006

... аз пък мисля, че Дейв каза Let me hear you say Loooove, но може и да греша....
Аз също мисля, че каза Looooove, а представянето на Мартин го направи към края на Enjoy the silence като каза: Ladies and gentlemen the man with the wings ... Mr. Mart L ... a публиката трябваше да каже Gore, но май нещо не стана точно така.
И наистина каза By far the most amazing crowd ever ... on this  ttour  Пощурял и това го казва само на нашия концерт !!!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #102: 18 Август 2006

Цитат
a публиката трябваше да каже Gore, но май нещо не стана точно така.

Много е интересно това...и на мен ми направи впечатление, че на записа не се чува как публиката казва Gore, но в действителност на стадиона си се чу много добре. Най-вероятно при обработката в студиото са ни орязали. Бияч
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #103: 19 Август 2006

аз лично помислих, че Дейв нарочно ще забави да каже Gore, по примера на Мартин който винаги изпява на Home: Финаллъ И'же фоунд тхат И... и винаги публиката изкрещява belooooooong, и Martin го изпява чак след тълпата, все едно ни е хванал в капан Усмивка, обаче Дейв изобщо не каза Gore, като явно идеятаа е била ние да завършим сами представянето му., то ние си го и извикахме ама май не в синхрон. аз поне чаках Дейв да кресне за да го последвам, ама много чакане падна и аз си изпуснах моето Goooore, повечето хора май веднага извикаха.

кириле, едва ли при обработката са рязали публиката, не виждам причина защо. според мен просто на записа се чуваме най яко когато целия стадион вика здраво.
Последна редакция: 19 Август 2006 от maomode

La tête dans les nuages
inner_smile
Агент
Публикации: 103

Профил
Отговори #104: 21 Август 2006

а да сте чули след shake the disease след като Дейв казва the most amaaaazing crowd ever  Одобрение и след като представя Питър и Крисчън нещо друго да казва? Шок thanks very much,след това казва нещо,което не разбирам Шок..и нещо,което ми звучи като..to be honest.вие как го чувате?и се извинявам ако вече сте го коментирали,аз прочетох написаното до тук,но точно това не видях

footprints gone,you never love someone
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.