DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 10
  Печат  
Автор Тема: Кой какво каза по време на концерта?  (Прочетена 41386 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
04 Юли 2006

това, което аз чух:

By far the most amazing crowd ever!

освен това преди или в началото на NLDA, Даже каза доста нещо но убийте ме нищо не успях да разбера, като че ли каза нещо за някой - coming all the way from някъде си. Ще се радвам нявкой да постне какво точно каза Дейв.

Мартин представи Photogrиц стандартно, както на всеки концерт, казвайки, че е това е първото парче, което са записали.

...

сега е ваш ред

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #1: 04 Юли 2006

Има доста предполагаеми варианти, за това какво е казал точно.
За желаещите да продължават проучването :
http://www.youtube.com/watch?v=Xtin7HFCpWg&search=depeche%20mode%20sofia

Моето мнение е: That crowd is most amazing crowd ever.......on this tour.

Good Evening, Sofiaaa!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #2: 04 Юли 2006

да нека и други да се включат по темата: от този откъс аз ясно чувам същото, което написах вече:
by far the most amazing crowd ever и след съвсем кратка пауза се чува this tour или on this tour.

La tête dans les nuages
suffering_angel
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #3: 04 Юли 2006

Не мога точно да си спомня какво точно каза Дейв по повод публиката, но смисълът е същият както по-горе, че не са имали по-добра досега. През цялото време повтаряше beautiful и that's right, обаче ми направи впечатление, че на някои места не реагирахме моментално на призива му sing, sing now.... На Personal Jeasus три пъти каза i want you to say no (на кръста, който беше закачен на камерата) и чак когато за четвърти път изрева let me hear you say noooooo, чак  тогава имаше реакция с NO.
Забелязах обаче, че британският му акцент вече не се усеща толкова силно, фразите му са си типично американски.

The pain that i'm NOT used to...
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #4: 04 Юли 2006

На Personal Jeasus три пъти каза i want you to say no (на кръста, който беше закачен на камерата) и чак когато за четвърти път изрева let me hear you say noooooo, чак  тогава имаше реакция с NO.

Е тук на трябваше ли на кажем Gore Объркан Или представи Мартин по-рано. Наистина не помня

jump out of time
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #5: 04 Юли 2006

знам ли, много дебати е имало, относно акцента на дейв. в доста интервюта например използва you know доста повече от нормалното, пък и повече от 10 години живее в щатите.

Виж акцентът на мартин макар и да живее в Санта Барбара си е типично
британски, но той доста по скоро си е преместил къщата зад океана в сравнение с Дейв.

suff_angel, направи ми и на мен впечатление, че два три пъти дейв накара публиката да повтаря, както фреди меркюри навремето.

някой хванал ли е какво каза накрая на NLDA, защото това беше най-дългото обръщение към публиката през целия концерт.
Последна редакция: 04 Юли 2006 от maomode

La tête dans les nuages
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #6: 04 Юли 2006

.... На Personal Jeasus три пъти каза i want you to say no (на кръста, който беше закачен на камерата) и чак когато за четвърти път изрева let me hear you say noooooo, чак  тогава имаше реакция с NO.
Забелязах обаче, че британският му акцент вече не се усеща толкова силно, фразите му са си типично американски.
... аз пък мисля, че Дейв каза Let me hear you say Loooove, но може и да греша.... все пак в това NO не откривам много смисъл.... но пък нямам претенции, че съм чула добре, защото не бях в състояние да се концетрирам добре.... Доволен Доволен Доволен

See what I see!
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #7: 04 Юли 2006

... аз пък мисля, че Дейв каза Let me hear you say Loooove, но може и да греша.... все пак в това NO не откривам много смисъл....

Е как Loove  Шок
guBa_koTka  теб май те държи още от темата за Медиите Доволен

jump out of time
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #8: 04 Юли 2006

Е как Loove  Шок
guBa_koTka  теб май те държи още от темата за Медиите Доволен
... почти съм сигурна, че е Love, все пак... ама нека още някой, с по-добър слух от моя, да се включи.... Намигване
... Зу, зарежи ги тез' медии... тук сме сериозни.... Ухилен Намигване Пощурял

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #9: 04 Юли 2006

спомням си го този момент, обаче не мога със сигурност да кажа какво точно трябваше да викаме. според мен не е No, защото не виждам смисъл в това No. Има логика да е било Love,  но според мен беше съвсем простото: ооооооооооооoo или woooooooooooooh ili Ouooooohоооoooh.
Последна редакция: 04 Юли 2006 от maomode

La tête dans les nuages
suffering_angel
Кукла
*

Профил
Отговори #10: 04 Юли 2006

спомням си го този момент, обаче не мога със сигурност да кажа какво точно трябваше да викаме. според мен не е No, защото не виждам смисъл в това No. Има логика да е било Love,  но според мен беше съвсем простото: ооооооооооооoo или woooooooooooooh ili Ouooooohоооoooh.

Точно NO си беше, повярвай ми, доста години живях в англоезична среда и слуха ми е изострен спрямо английския. Иначе мисля, че има логика да ни кара да кажем "не" на кръста, предствляващ институцията Църква, защото 'пърсънъл Джийзъс' е този, който живее във всеки от нас и за това си е именно пърсънъл. Иначе в книгата за Депеш ми се строи много странно това обяснение, че песента всъщност е за семейство Пресли, нещо не мога да го приема, така да го мразя тоя Елвис...

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #11: 04 Юли 2006

Иначе в книгата за Депеш ми се строи много странно това обяснение, че песента всъщност е за семейство Пресли, нещо не мога да го приема, така да го мразя тоя Елвис...

Самото заглавие идва от една книга на дъщерята на Елвис, където тя го нарича 'personal jesus'. Не знам дали обаче песента е посветена по някакъв начин на семейството - логика няма.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #12: 04 Юли 2006

а вие какво викахте?
Reach Out and touch....?

S_A ще чакаме записа, трудно е да се каже и поне на мен твоето обяснение ми се вижда неправдоподобно, не мисля, че в текста на PJ е насочен по някакъв начин срещу религията. В доста текстове на дм има препратки към библията и е трудно да се каже какво точно е тяхното отношение по този въпрос, естествено изключвам Blasphemous Rumours където нещата са казани доста направо, аз смятам,че всеки един член от групата има доста добър поглед върху религията и със сигурност мартин познава добре Библията, което не значи че трябва да е вярващ или пък да отрича религията.

La tête dans les nuages
suffering_angel
Кукла
*

Профил
Отговори #13: 04 Юли 2006

Ми така пише в "Голата истина", The Fein. Тоест не посветена, а инспирирана по-точно.

suffering_angel
Кукла
*

Профил
Отговори #14: 04 Юли 2006

maomode, ще изслушам записа от концерта след малко и ще обърна внимание дали е no или love, но съм 100% сигурна, че е no. А и Дейв доста агресивно викаше срещу кръста, което не ми се връзва с любов.

пп. Мммм, объркахте ме с това love Намигване и вече не съм сигурна какво чувам след прослушването. Накрая обаче сме наградени с "oh well that was good"  Готин
Последна редакция: 04 Юли 2006 от suffering_angel

Страници: [1] 2 3 ... 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.