DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Печат  
Автор Тема: Кой какво каза по време на концерта?  (Прочетена 41429 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #30: 04 Юли 2006

Добре де,а само аз ли съм чул Дейв по едно време да казва "We love you guys" ? А иначе и аз мисля като Mao,че Дейв каза "Let me hear you say ooooo",понеже после каза и "Give me some oooo",което изключва варянта с името на Мартин и с "no".Пък и защо ще казваме "no" ?

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #31: 04 Юли 2006

Добре де,а само аз ли съм чул Дейв по едно време да казва "We love you guys" ? А иначе и аз мисля като Mao,че Дейв каза "Let me hear you say ooooo",понеже после каза и "Give me some oooo",което изключва варянта с името на Мартин и с "no".Пък и защо ще казваме "no" ?

На мен също ми се стори, че Дейв каза: " Let me hear you say ooooo", а не "no".  Очиврът

off topic:
Дива котка, плаша се направо  Готин но пък не сме изненадана от изненадите, които могат да предложат твоите неограничени възможности  Готин Готин
... още малко off...
... Не се плаши Лична ми Деси... няма да наранявам никой (само изгората на Мартин има леки основания за притеснение)... за сега мойта лудост е безопасна, но пък за сметка на това заразна Пощурял Очиврът Зъл... ако и Maya_v дойде в Истанбул, обаче, може да стане страшно наистина... Доволен Одобрение Доволен

Кеви, специално съм си уредила отпуск за тогава, така че ако съм жива и здрава, 100% съм в групата за Истанбул!  Намигване 

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #32: 04 Юли 2006

Добре де,а само аз ли съм чул Дейв по едно време да казва "We love you guys" ? ...
... това и аз дори го чух, т.е. съвсем ясно ще да е било казано ми се чини, защото аз по принцип съм глухар.... Одобрение

Мая, щом и ти си в групата за Истанбул, значи няма да крещя "Мартоооо" сама Плезене.... но тоя път трябва да се координираме, че на Локомотив се поразминавахме във виковете нещо Ухилен... нищо, ще се упражним в автобуса.... Доволен Доволен Доволен

See what I see!
suffering_angel
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #33: 05 Юли 2006

Добре де,а само аз ли съм чул Дейв по едно време да казва "We love you guys" ?

Споко, не си само ти. Той всъщност каза "We love you guys, we really love you" и си спомням, че много се впечатлих, защото гласът му беше много сериозен и развълнуван, не съм го чувала да казва това в Северна Америка, там се държи по-дистанцирано някакси.

The pain that i'm NOT used to...
Депешарка
Гратис Любовник
Публикации: 51

Профил
Отговори #34: 05 Юли 2006

Здравейте и от мен  Пощурял
страшно много се радвам,че сте започнали тази тема,защото от концерта насам ме мъчат терзания какво точно каза  Дейв от сцената  Побърканна никой друг концерт не съм го слушала толкова много да говори,горда съм,че беше така впечатлен от нас и се раздаде максимално, Целувка а ето аз какво дочух :
 I'm proud with most amasing crowd ever......
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #35: 05 Юли 2006

I'm proud with most amasing crowd ever......
Да и аз чух само crowd ever и че чудя защо това "crowd" а не "audience"!

jump out of time
Депешарка
Гратис Любовник

Профил
Отговори #36: 05 Юли 2006

ахааа и на мен ми е странно,но и аз така  го чух  Ангелче
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #37: 05 Юли 2006

аз предлгам да ни повторят концертта а ние от своя страна повечко ще внимаваме  Намигване

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Депешарка
Гратис Любовник

Профил
Отговори #38: 05 Юли 2006

Пощурял ха ха ха приема се  Одобрение
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #39: 05 Юли 2006

Пощурял ха ха ха приема се  Одобрение
... ама ти ако я питаш Благовеста или другите участници в тоз' клуб, Депеш всяка вечер трябва да ни изнасят концерт в България... Доволен Одобрение
...хихихихихи, а мен ако питаш - по два пъти на ден трябва да ни пеят... Зъл
.. ама, за съжаление, никой не ни пита нас!

See what I see!
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #40: 05 Юли 2006

Вече и аз имам съмнения относно психическото си здраве Ухилен но ако щеш вярвай всеки ден ровя в сайта им да гледам дали не са сложили някоя допълнителна дата  Млъкнал и срещу нея да пише София.
Моля, не ми пращайте бърза помощ  Пощурял

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Депешарка
Гратис Любовник

Профил
Отговори #41: 05 Юли 2006

хи хи хи абе те може да не ни питат,ама пък ние  ще ги следваме навсякъде  по съседните нам държави и  Дейв като види поредният плакат със запазения бг рефрен  ,ша заговори по-бавно и разбираемо и тогаз Ви  замолвам - вадете  листовете и химикалки и  записвайте прилежно    Готин
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #42: 05 Юли 2006

crowd е синоним на audience, но по-скоро означава тълпа, няма нищо чудно, че дейв използва тази дума... значението е същото и двете думи се използват.

със сигурност това, което дейв каза на бг публиката е:
by far the most amazing crowd ever...this tour или on this tour, съмнения тук няма.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #43: 05 Юли 2006

Да и аз чух само crowd ever и че чудя защо това "crowd" а не "audience"!

Ами crowd е поразговорната дума. аз от мн време насам не съм чувала audience в нормален разговор (не литературен става въпрос)  Намигване

Дива_КоТка, ако зависеше от теб, Мартин трябваше да ти пее на ушенце 24/7, пък ако може и друго ...  Ангелче

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #44: 07 Юли 2006

crowd има негативни конотации в "академи4ния" английски и в "съвременния" за преди 20-30 и пове4е годинки. в нашия слу4ай, можем само да се радваме и да се гордеем с това каква невероятна crowd bqhme  Одобрение

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.