DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Печат  
Автор Тема: Кой какво каза по време на концерта?  (Прочетена 41403 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Еми
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #45: 07 Юли 2006

... аз пък мисля, че Дейв каза Let me hear you say Loooove, но може и да греша.... все пак в това NO не откривам много смисъл.... но пък нямам претенции, че съм чула добре, защото не бях в състояние да се концетрирам добре.... Доволен Доволен Доволен
И аз чух Love. Явно всеки е викал различно.  Ухилен
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #46: 07 Юли 2006

crowd има негативни конотации в "академи4ния" английски и в "съвременния" за преди 20-30 и пове4е годинки. в нашия слу4ай, можем само да се радваме и да се гордеем с това каква невероятна crowd bqhme  Одобрение

Ок приема се!! И наистина, като се замисля на моя "академичен" английски не му мърдат 20-30 годинки Ухилен Ухилен
Ех, старост, не радост
Но каквото и да е казал Дейв, сигурна съм че е било с чувство на любоЖ

jump out of time
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #47: 09 Юли 2006

аз предлгам да ни повторят концертта а ние от своя страна повечко ще внимаваме  Намигване
Усмивка за повторението съм съгласна....ама не мога да обещая че ще внимавам....сигурно пак ще изпадна в небитието  Пощурял

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #48: 09 Юли 2006

аз предлгам да ни повторят концертта а ние от своя страна повечко ще внимаваме  Намигване
Усмивка за повторението съм съгласна....ама не мога да обещая че ще внимавам....сигурно пак ще изпадна в небитието  Пощурял

Няма нужда да го повтарят - достатъчно е да изнесат друг (няколко други) тук, като ги оставям да импровизират и да правят, каквото си решат Усмивка  Одобрение Доволен Готин

dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #49: 09 Юли 2006

... аз пък мисля, че Дейв каза Let me hear you say Loooove, но може и да греша.... все пак в това NO не откривам много смисъл.... но пък нямам претенции, че съм чула добре, защото не бях в състояние да се концетрирам добре.... Доволен Доволен Доволен
И аз чух Love. Явно всеки е викал различно.  Ухилен

Признавам,че след като прослушах внимателно и концерта от Букурещ вече съм почти 100 % сигурна,че Дейв казва "Love". Ангелче Записът от там е доста по-добър и се чува много по-ясно.
Така че,една от мистериите е разгадана.
Преди да представи Анди пък,Дейв със сигурност казва: "Alright,Mister DJ!" Намигване

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #50: 09 Юли 2006

Аз, пък вчера гледах любителски запис на нашия консерт....

... някъде по средата на Enjoy The Silence, Дейв казва нещо, но аз чувам единствено "...... София".... Дали не е "Echo SofIa", м?!

... все пак записът  е любителски и се чува маса рев около "оператора", на който съм много благодарна, че се е лишил от удоволствието да си гледа концерта "спокойно".... Доволен Одобрение

See what I see!
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #51: 09 Юли 2006

Аз, пък вчера гледах любителски запис на нашия консерт....
... някъде по средата на Enjoy The Silence, Дейв казва нещо, но аз чувам единствено "...... София".... Дали не е "Echo SofIa", м?!

Това преди или след да представи Мартин го казва? Пак ще го прослушам,но едва ли ще доловя нещо повече,с този ужасен запис,който имам... Тъжен

BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #52: 09 Юли 2006

Всичко ми се струва малко пресилено наистина ;>
Дейв е казвал милион пъти по целият свят на публиката "You're the best crowd ever.."...примерно.. Хем за да надъха въпросната, хем за да и се отблагодари за всеотдаването. В никакъв случай София не е единствения град в който го е казвал, би било наивно да си го мислим  Готин Навсякъде феновете на Депеш са напълно откачени и на концерти става толкова лудо ;>

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #53: 09 Юли 2006

Всичко ми се струва малко пресилено наистина ;>
Дейв е казвал милион пъти по целият свят на публиката "You're the best crowd ever.."...примерно.. Хем за да надъха въпросната, хем за да и се отблагодари за всеотдаването. В никакъв случай София не е единствения град в който го е казвал, би било наивно да си го мислим  Готин Навсякъде феновете на Депеш са напълно откачени и на концерти става толкова лудо ;>
Не мисля,че навсякъде го казва.И освен това той поясни On This Tour.Освен това аз съм слушал доста концерти на DM и никъде не съм чул да казва подобно нещо.Да,казвал е "You're a great audience,thank you very much" или нещо от сорта.Но никога не е казвал "You're the best crowd ever".Освен това,sorry за въпроса,не си мисли,че се заяждам или нещо такова,но ти бил ли си на поне 10 концерта,или поне слушал ли си 10 концерта,където да е казвал "You're the best crowd ever",за да твърдиш такова нещо ?Аз не съм слушал нито един.
За мен в думите на Дейв имаше адски много искреност,наистина му хареса тук,личеше си по изражението му.A и това "We love you guys,we really love you"..Защо точно в България да ни прави четки?Да не сме Германия,където билетите варират от 100 до 300 евро?
Последна редакция: 09 Юли 2006 от Mr Writer

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #54: 09 Юли 2006

Не се обиждам и повече няма да пиша тук, защото се отклонявам от темата. На 10 концерта не съм бил, предимно съм слушал и гледал на носители или по телевизии. Това с билетите в Германия не е фактор някакъв. Депеш са получили толкова пари за концерта в София колкото и за такъв във Франкфурт, просто Вивател и Туборг са поели разликата в билетите ( Обади се на СМЕ ако искаш  Намигване ) Не съм гледал и слушал всеки концерт на Депеш ( не знам дали въобще е възможно, специално за по-старите ), но съм чувал какви ли не суперлативи (от сорта на тези в София) на много концерти от World Violation Tour. Далеч бях от това да твърдя, че Дейв е бил неискрен, наистина не си ме разбрал/а.

Keep well

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #55: 09 Юли 2006

говорим за това турне и аз лично не съм чвал подобно нещо а имах възможност да отида на повече концерти. Овсен това редовно чета рипортите от други концерти и горе-долу имам представа къде какво е казал, според мен изобщо не става въпрос за преувеличение. Доколкото аз разбрах публиката в Будапеща и тази в София са се представили най-добре според групата. В Букурещ дори не каза и дума за публиката, на други места често казва. You've been such a great audience, коет е различно от: By far, the most amazing crowd ever. това е голям комплимент, особено за нашата страна, която няма големи традиции в организирането на концертит. може би това е и част от причината, зашо бяхме толкова шумни..
Последна редакция: 10 Юли 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #56: 09 Юли 2006

В Букурещ дорине каза и дума за публиката, на други места често казва. You've been such a great audience, коет е различно от: By far, the most amazing crowd ever. това е голям комплимент, особено за нашата страна, която няма големи традиции в организирането на концертит. може би това е и част от причината, зашо бяхме толкова шумни..
Мисля,че реакцията на Дейв си беше абсолютно спонтанна и отразяваше искреното му възхищение от публиката тук.В никакъв случай не го е репетирал.Може би не го е очаквал и е бил приятно изненадан от страхотната публика тук (или поне на нас ни се иска да е така Намигване Ангелче).
Сигурна съм обаче,че на никой друг от концертите,които съм гледала на запис или на които съм присъствала не е използвал точно тези думи,което може само да ни радва! Одобрение

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #57: 09 Юли 2006

Може би не го е очаквал и е бил приятно изненадан от страхотната публика тук (или поне на нас ни се иска да е така Намигване Ангелче).

Какво можеш да очакваш от страна, в която последния ти албум се е продал в по-малко от мижавите 2000 бройки, а за другите информация няма...

Със сигурност групата е била много приятно изненадана, трудно ни е да преценим, понеже едно е когато си сред тази публика и друго, когато пееш пред нея. Но поне това, което се видя по време на "Never Let Me Down Again" по екраните си беше невероятно - всички махахме в синхрон като едно цяло.

Не знам дали сме били най-дивата публика, но съм сигурен, че са останали с прекрасни впечатления - видяхме го и по реакциите им на сцената, особено Мартин много се радваше.

Има и един друг момент - ДМ знаят, че са обичани в много страни и градове, и надали подхождат с недоверие към феновете си във Франция, Германия или Унгария - чувстват се сигурни там. Така че малко или много България е нещо като нова превзета територия за тях - нищо чудно и да ги е обзело онова чувство, че трябва отново да се доказват, все едно за първи път излизат на сцена (е, това е пресилено, но схващате мисълта)...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #58: 09 Юли 2006

Има и един друг момент - ДМ знаят, че са обичани в много страни и градове, и надали подхождат с недоверие към феновете си във Франция, Германия или Унгария - чувстват се сигурни там. Така че малко или много България е нещо като нова превзета територия за тях - нищо чудно и да ги е обзело онова чувство, че трябва отново да се доказват, все едно за първи път излизат на сцена (е, това е пресилено, но схващате мисълта)...

Да,така е.Колкото и да са популярни,DM едва ли се чувстват напълно сигурно и комфортно на място,където никога не са правили концерт,не могат да знаят как ще реагира публиката,доколко е запозната с творчеството им (особено с по-старите неща) и т.н. А и да не забравяме,че България и българите в частност имат лоша слава в много отношения,чужденците най-често са скептични,когато се спомене нещо българско. Тъжен Именно затова си мисля,че реакцията на Дейв се дължи преди всичко на изумление,на приятна изненада. Усмивка

Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #59: 28 Юли 2006

А и да не забравяме,че България и българите в частност имат лоша слава в много отношения,чужденците най-често са скептични,когато се спомене нещо българско. Тъжен Именно затова си мисля,че реакцията на Дейв се дължи преди всичко на изумление,на приятна изненада. Усмивка
Най-впе4атляващото е, 4е наистина българската лоша слава е послови4на в западните общества, но аз не позанвам един 4ужденец, който да е посетил държавата ни и да не е останал о4аровам от нея! В този ред на мисли смятам, 4е негативното отношение до голяма степен на днешно време идва от непознаване нравите на страната и културата на хората й... а и както вси4ки знаем винаги се намира един бай Ганьо, който да се "и.з.с.е.р.е." на по4истеното след като с години сме се старали да променим статуквото на мърля4и и нехранимайковци и след това се запо4ва отново - старата песен на нов глас.... за наше най-голямо съжаление!!!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.