DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Печат  
Автор Тема: Кой какво каза по време на концерта?  (Прочетена 41417 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #75: 03 Август 2006

....Макар че много ме съмнява Робърт Марлоу да се е вдигнал да пътува заедно с групата,особено пък на Софийския концерт да е присъствал.

... Роузи, аз по-скоро имах в предвид, че Дейв визира някакво духовно присъствие на въпросните господа... в смисъл, че ако наистина имат нещо общо със записването на Photographic, те по някакъв начин се превръщат в (free) tourists на това турне, с всяко изпълнение на песента ... Объркан... знам ли аз, просто разсъждавам!!! Намигване

Мао,
... да не издребняваме сега... преди ли, след ли... нека просто кажем някъде около Photographic  Намигване

Мисляр че Котката е съвсем права. Така се връзва и защо той говореше за Базилдън след същата песен и в Турция. Просто в София е споменал и за хора, които са били близко до тях по това време в Баз.
Последна редакция: 03 Август 2006 от Lu

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #76: 03 Август 2006

котке, какво да направя като обичам дребните детайли, пък и някой който чете твоя пост може да тръгне да търси мястото преди Photographic и така да го объркаш неволно и да не може да намери мястото:) хихихихи.

не става дума за никакво духовно присъствие, хорта са били там. дейв това не го е казвал на никой друг концерт, доколкото аз знам.

ще разплетем загадката, просто ми трябва да разберем останалото, което е толкова неясно.
Последна редакция: 03 Август 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #77: 03 Август 2006

... Роузи, аз по-скоро имах в предвид, че Дейв визира някакво духовно присъствие на въпросните господа... в смисъл, че ако наистина имат нещо общо със записването на Photographic, те по някакъв начин се превръщат в (free) tourists на това турне, с всяко изпълнение на песента ... Объркан... знам ли аз, просто разсъждавам!!! Намигване

Да,има логика,защото точно по време на записването на Photographic с Робърт Марлоу са били близки приятели и е възможно песента да е просто поздрав към него. Одобрение И аз ще се поразровя по-късно из книгата,за да потърся и нещо за "Дъг". Усмивка

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #78: 03 Август 2006

не става дума за никакво духовно присъствие, хорта са били там. дейв това не го е казвал на никой друг концерт, доколкото аз знам.

... к'во ми се палиш толкоз ве младеж....хихихихихихихихихи... дишай спокойно...

... никой не може да е сигурен в нищо, още повече, че Lu е чула нещо подобно и в Истанбул... пък и нали идеята е да се разсъждава малко... ти от 'де знаеш, че са били зад кулисите... де не ги видя, ве...

... ей Мао, опасен агент си ... и цялото изказване да го чуем, едва ли ще го разберем...ама не ни прEчи да си гадаем тука ...  Зъл...хихихихи... Ухилен Ухилен
Последна редакция: 04 Август 2006 от guBa_koTka

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #79: 03 Август 2006

диво котенце,
моля те не пускай нокти, идвам с мир Усмивка хихихихихихи
хич не се паля...просто налагам мнение...аз съм властен тип хихихихи....и алчен също така.

ккакто и да е за да оборя котешката теория само ще попитам за какво му е на дейв да казва travelled all the way from Basildon? и пак казвам  според мен дейв се обърна и го каза това на някой,(на Роб и Дъг), който стоеше отстани до сцената. моето грубо предположение, е че тази песен е много любима на въпросните господа и с нея ги поздравяват и затова ми е важно да се разбера останалото от това което казава Дейв. Аи честно казано полудявам от факта, че сам не го разбирам.

котке, не преча и нне искам да преча, просто си мисля, че в случая си далече от истината Усмивка хихихихи и дано повече хора се включат по темата, за да я разнищим.

та така многоуважаема девойке, очаквам включване Усмивка и още по задълбочени разкрития. Това е за теб Кеви, не за Лу.

а за истанбул, сега остава да кажете какво точно е казал там, може пък да има някаква следа.

La tête dans les nuages
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #80: 03 Август 2006

диво котенце,
моля те не пускай нокти, идвам с мир Усмивка хихихихихихи
хич не се паля...просто налагам мнение...аз съм властен тип хихихихи....и алчен също така.
... и забрави да споменеш, че си егоцентрик... хахахахахахаха... само един хубав бой ще те оправи теб... Бияч

My dear Mao,

....докато не подкрепиш теорията си с факти, не ми излизай с тая категоричност, моля .... той бил мислил... хахахахахаха... то и аз в Истанбул кат' ми се усмихна Мартин си помислих "ВЪХ, ей ся сЪ 'зехме"... ама на, не стана работата...така че докато не постнеш тук пред всички снимка на въпросните господа, кибичещи зад сцената и здраво куфеещи на Photographic, не можеш да ме убедиш, че лично ги е поздравил за присъствието им на концерта...

... тц, тц, тц, стегни се малко в кръста... поиграй си малко с Фотошоп и тогаз идвай да ми се перчиш тука... хихихихихихихихи Ухилен Ухилен Ухилен

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #81: 03 Август 2006

селд многократно преслушване, вече чувам че interesting в началото може да бъде и good session, което се връзва май повече.

Що се отнася до Роб и Дъг, ето едно предположение:
http://72.14.221.104/search?q=cache:rQRbwCzUILsJ:portable-infinite.blogspot.com/2005/05/long-view-interview.html+Rob+and+Doug+Depeche+mode+friends&hl=bg&gl=bg&ct=clnk&cd=6

ключовите моменти са:

The band are Rob McVey (vocal/guitar), Matt Dabbs (drums), Doug Morch
(guitar), and Aidan Banks (bass guitar). They are all over England but met up in
Manchester in 2001.

ето я и ДМ връзката:
AL: And Depeche Mode?
Rob: We did a cover of the song “Stripped.” We thought that we could add
something to that song. We put it out as a limited edition. It was funny. One of
the papers didn’t realize that it was a Depeche Mode song and slagged us off
completely. They said something like “McVey’s lyrics have slipped tremendously
on this song.” I had a good laugh. It was a vehicle for our second album. The
sound change was good to put it through a cover version rather than one of
our own songs, and being laid bare. By doing that song, it let us move towards
how we see our direction going. We could do that without giving away the crown
jewels.

Ето и нещо, което показва че са от Базилдън вероятно:

I grew up an hour outside
London.

Естествено, че по-вероятно е да не става дума за тия господа, но тук има малко съответствиеi

La tête dans les nuages
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #82: 03 Август 2006

Ето един цитат от Голата истина (стр. 64):

Робърт Малоу:

"Спомням си, че и аз имах пръст във "Photographic" - Винс търсеше подобаващия тон за промяна в парчето, така че и аз добавих нещо там."

... такааааа, ако приемем, че това е Роб, сега трябва да намерим и Дъг...възможно ли е Дейв да не казва Дъг, а Деб Объркан... отивам да слушам... Плезене Очиврът

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #83: 03 Август 2006

не, това си е само и единствено Дъг.

La tête dans les nuages
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #84: 03 Август 2006

Надявам се скоро някой да публикува някаква по-точна информация, защото не ми се иска да чета няколко страници празни догадки.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #85: 04 Август 2006

Цитат
The band are Rob McVey (vocal/guitar), Matt Dabbs (drums), Doug Morch
(guitar), and Aidan Banks (bass guitar). They are all over England but met up in
Manchester in 2001.

Аз също попаднах на това, но освен че са правили кавър на Депеш никъде другаде не се споменава каквото и да било във връзка с тях.
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #86: 04 Август 2006

Ето какво открих аз (това си е точна информация относно албума Remixes 81-04):

Doug Hart е ремиксирал песента I Feel Loved и е автор на I Feel Loved [Chamber's Remix]

Е, малко но от сърце. Всъщност, идеята на поста ми е да предложа да се потърси връзка между Vince Clarke и въпросните господа.

jump out of time
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #87: 04 Август 2006

Надявам се скоро някой да публикува някаква по-точна информация, защото не ми се иска да чета няколко страници празни догадки.
... Мисля, че освен ако самия Дейв не направи пост в тая тема по въпроса, всичко останало ще са догатки, защото едва ли някой може да даде точна информация, без да направи поне едно предположение ... Объркан

... аз не мисля, че догатките са празни, нито че постовете са извън темата... но щом не е интересно за четящите, аз лично спирам да коментирам въпроса... Млъкнал

See what I see!
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #88: 04 Август 2006

... Мисля, че освен ако самия Дейв не направи пост в тая тема по въпроса, всичко останало ще са догатки, защото едва ли някой може да даде точна информация, без да направи поне едно предположение ... Объркан

... аз не мисля, че догатките са празни, нито че постовете са извън темата... но щом не е интересно за четящите, аз лично спирам да коментирам въпроса... Млъкнал

Абе много си права, но не е лошо понякога човек да си чеше езика ей така за релакс покрай ежедневните грижи.  Плезене
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #89: 04 Август 2006

Не спирай, просто догадките да имат смисъл  Усмивка Това за Робърт Малоу наистина има логика, но като цяло не знам дали ще достигнем да точен отговор кой кой е и може би донякъде темата е обречена да бъде изпълнена със спекулации, които впоследствие да изгубят смисълът си. Съжалявам, ако съм прозвучал прекалено остро преди  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.