DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Печат  
Автор Тема: Кой какво каза по време на концерта?  (Прочетена 41803 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #105: 21 Август 2006

а да сте чули след shake the disease след като Дейв казва the most amaaaazing crowd ever  Одобрение и след като представя Питър и Крисчън нещо друго да казва? Шок thanks very much,след това казва нещо,което не разбирам Шок..и нещо,което ми звучи като..to be honest.вие как го чувате?и се извинявам ако вече сте го коментирали,аз прочетох написаното до тук,но точно това не видях

"By far The Most Amazing Crowd Ever" го коментирахме, коментираха го и други http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,1598.105.html Усмивка

За кое представяне говориш, нали знаеш, че Дейв ги представя  безброй пъти. Намигване
inner_smile
Агент
Публикации: 103

Профил
Отговори #106: 21 Август 2006

да,за the most amazing crowd ever го разбрах.но след това той ги представя,само им споменава имената.след края на shake the disease и преди photographic,нещо съвсем кратко казва,но не разбирам какво

footprints gone,you never love someone
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #107: 21 Август 2006

да точно след като казва: Мr. Peter Gordeno, Christian Eigner thanks very much...Дейв казва нещо което не се разбира отново. аз чувам ясно: Martin would you... и тука вече колкото и да го слушам не мога да го разбера... първоначално моят вариант също беше to be honest, ама по едно време ми се счу думичката honours, а после и others. между Мартин и да приемем че е съществително накрая, предполагам има глагол и моят вариант е: do, но съвсем не го чувам добре.
Последна редакция: 21 Август 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
inner_smile
Агент

Профил
Отговори #108: 21 Август 2006

да,наистина казва нещо на Мартин Усмивкамерси че ми каза,че много се чудих.
нали Мартин представя photographic?и може би Дейв му предлага да я представи той-this is the first song we've ever recorded..незнам,просто предполагам

Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #109: 21 Август 2006

Да, това е - предлага на Мартин да представи песента, ако иска.
Това е някаква закачка между тях, защото го прави на повечето концерти от това турне. Все още не съм разбрала кога се слу4ва за първи път, за да схвана за какво иде ре4...
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #110: 21 Август 2006

Дана, ти чуваш ли какво казва, защото аз не.  логично е да казва на мартин да представи фотографик, щото това следва, но аз не съм съвсем сигурен. Някой чува ли нещо конкретно?

La tête dans les nuages
Danna
Опасен

Профил
Отговори #111: 21 Август 2006

Нямам записа в себе си в момента. Утре ще напиша какво точно чувам, за да сам конкретна, а също и на други концерти на това място какво казва..или по-точно какво мисля 4е казва.
Danna
Опасен

Профил
Отговори #112: 22 Август 2006

След Мартин обикновено винаги си казват един на друг Thank you и после Дейв казва към публиката  And thank you ...в София обаче каза And thank you VERY MUCH и после онова което всички знаем  By far the most amazing crowd ever! а след това другото , което можеше и да ни спести  On this и смотолеви  tour ... any way после представи Гордино и Крисчън и каза пак Thanks very much (мисля че защото много силно аплодирахме и двамата) и след това казва Martin it is you  и веднага след това нещо от рода на  go with this, а друг път пък чувам  be honest  (което не ми се връзва) между другото абсолютно същото го казва и на Rock am Ring, ма пак го смъцъфръцва...но като 4е ли по-ясно чувам Martin please go with this...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #113: 22 Август 2006

By far the most amazing crowd ever! а след това другото , което можеше и да ни спести  On this и смотолеви  tour ... any way

Обаче ми хареса как каза "on this tour" доста по-тихо,някак за да не се набляга на това,а акцентът беше върху "the most amazing crowd ever"!  Ангелче Все още не мога да повярвам,че това спонтанно признание беше по адрес именно на родната публика! Пощурял
Сега се сетих,че при влизане в един от румънските сайтове се чува запис на "Good evening,Bukurest!" от концерта.Добре са го измислили! Би било страхотно да чуваме "By far the most amazing crowd ever!" или пък "Good evening,Sofia!" при влизане във форума,поне според мен.По този начин със сигурност скоро няма да забравим така обсъжданите възклицания на Дейв като ги чуваме again and again... Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kapchoni
Някой
Публикации: 20

Профил
Отговори #114: 22 Август 2006

Да наистина би било страхотно да чуваме the most amazing ..., всеки път като влизаме в сайта. На концерта звучеше много искрено и всеки път като го слушам настръхвам. Също ми направи впечатление, че гласът на Дейв звучеше страхотно на нашия концерт. На повечето други е малко по-дрезгав.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #115: 24 Август 2006

Дана, ти чуваш ли какво казва, защото аз не.  логично е да казва на мартин да представи фотографик, щото това следва, но аз не съм съвсем сигурен. Някой чува ли нещо конкретно?

Според мен Дейв казва: "Martin, would you do the announce?" 

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
inner_smile
Агент

Профил
Отговори #116: 24 Август 2006

да,май наистина това казва Усмивка
благодаря ти,Мая Одобрение

kapchoni
Някой
Публикации: 20

Профил
Отговори #117: 25 Август 2006

Според мен Дейв казва: "Martin, would you do the announce?" 

И на мен това ми звучи най-логично. Браво Maya_v  Одобрение
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #118: 25 Август 2006

С много хора си гиворех за това дали реплики от сорта на "by far the most amazing crowd ever" и "see you next time" бяха казани от куртоазия или са били спонтанен изблик, защото наистина сме били "the most". Феновете ще кажат, че докато Дейв е изричал тези думи, наитина го е мислел.Все пак той не е човек, който говори просто ей така.Никой от тях не е.И аз вярвам в това.Но дали само защото ми се иска да е така??!!!

'Heaven ain't far from where we are '
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #119: 25 Август 2006

see you next time се казва абсолютно навсякъде, също както и good evening... те са си задължителна част от концерта, нещо като запазена марка, ако ги няма значи нещо не е наред Усмивка.
Последна редакция: 25 Август 2006 от maomode

La tête dans les nuages
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.