DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22
  Печат  
Автор Тема: Представи се!  (Прочетена 110180 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #195: 03 Юли 2006

Добре дошли на всички:)

Кой ще се престраши да се представи следващ...не боли или поне не много! Усмивка Един по желание да не посочвам, хммм кой не е учил за днеска?  Ухилен
suffering_angel
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #196: 04 Юли 2006

Добре дошли на всички:)

Кой ще се престраши да се представи следващ...

Ок, аз съм следваща Усмивка Казвам се S_A, запалена нюуейвка от '83-та, сега на... 34 (ааауч), сновяща между Канада и България.
Същото както каза и Ина по-горе - гонене от училище и намаляне на поведение заради неприлично облекло и нокти, лакирани в черно, странни прически. Подражавахме им във всичко, бяха наши идоли. Размотавахме се на Кравай с черни дълги кожени манта и панталони с капси и кубинки Док Мартенс, сега имам малко по-излъскан вид, хаха. Всъщност Депеш много повлияха на живота ми в бъдеще, станах малко меланхоличка и колкото по-тежка музика изкарваха, толкова повече се пристрастявах. Майка ми се чудеше дали не се друсам като ги слушам и май тайно ми ровеше в нещата. Много ме беше яд на Дейв в периода с дрогата, чувствах се предадена и ми идваше да го пребия...
Тогавашните ми приятели сега са лекари, адвокати и тн. изкефих се като видях 2-3 от тях на концерта, изкефи ме и това, че имаше много тийнове. Радвам се, че Депеш няма да си отидат с моето поколение, синът ми (9г) ги слуша - опитвам се да му предам вкуса си, но Ъпсурд за него са по-яки за сега. Има време  Ухилен

Каква е мечтата ми ли? Да ме затворят за 24ч с Дейв в една стая... i'm gonna take him on a trip, on a long long trip.... Очиврът Eeех...

The pain that i'm NOT used to...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #197: 04 Юли 2006

SA,
имам добри спомени от времето на комунизма, кравай, попа и т.н. макар да не съм ходил там понеже бях малък и по това време главно гонех топката с приятели. Аз си спомням главно маратонките адидас, ромика и тренинг, откъде сте се снабдявали с Мартенси преди 89? аз се отворих на тях чак в гимназията, което значи между 93 и 95 да е било.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
suffering_angel
Кукла
*

Профил
Отговори #198: 04 Юли 2006

SA,
Аз си спомням главно маратонките адидас, ромика и тренинг, откъде сте се снабдявали с Мартенси преди 89? аз се отворих на тях чак в гимназията, което значи между 93 и 95 да е било.

Да ти кажа честно, не си спомням точно годината, но се мартенсите се продаваха на черно, в магазин нямаше как да ги намериш, а и на черно  беше много трудно да ги пипнеш. Ходехме и с кларкове си спомням, и май точно те бяха първите уейски обувки и после дойдоха мартенсите, имаше и едни страшни ботуши на Вермахт, не знам дали си ги виждал. Моите мартенси бяха от Англия и ми бяха с един номер по-големи, ама на кой му пукаше тогава Усмивка

MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #199: 04 Юли 2006

никога не съм харесвал вермахт, прекалено огромни, прекалено страшни, с прекалено дебела подметка, имаше хора дето много им се кефеха. ама да не отклоняваме темата.

La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #200: 04 Юли 2006

правят впечаление многото нови потребители, които са се регистрирали, но за съжаление голяма част от тях не пишат. вие всички сте добре дошли и съм сигурен, че с ваша помощ и дейно участие в дискусиите, този форум ще стане дори още по-интересно място, макар то да е такова и в момента Усмивка. има още много интересни хора, които могат да пишат интересно наоколо и които имат какво да кажат и точно такива хора ни харесват на нас и ги очакваме с интерес. добре дошли и дано ви е забавно и вие да допринвесяте за приятното прекарване на другите потребители във форума. Enjoy
Последна редакция: 04 Юли 2006 от maomode

La tête dans les nuages
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #201: 04 Юли 2006

Подражавахме им във всичко, бяха наши идоли. Размотавахме се на Кравай с черни дълги кожени манта и панталони с капси и кубинки Док Мартенс, сега имам малко по-излъскан вид, хаха. Всъщност Депеш много повлияха на живота ми в бъдеще, станах малко меланхоличка и колкото по-тежка музика изкарваха, толкова повече се пристрастявах. Майка ми се чудеше дали не се друсам като ги слушам и май тайно ми ровеше в нещата. Много ме беше яд на Дейв в периода с дрогата, чувствах се предадена и ми идваше да го пребия...

Много са ми интересни истории от онези времена,на които аз не съм била свидетел и ще се радвам ако разкажете още.
И аз призовавам новодошлите към самопредставяне и по-активно участие.Сигурна съм,че има много интригуващи неща,които може да споделите. Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #202: 04 Юли 2006

maomode, от името на новорегистрираните благодаря за топлото посрещане. Аз лично не пиша много, защото все още не знам кой кой е тук, но се надявам да се опознаем позитивно и ползотворно на път към Истамбул  Намигване

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #203: 04 Юли 2006

maomode, от името на новорегистрираните благодаря за топлото посрещане. Аз лично не пиша много, защото все още не знам кой кой е тук, но се надявам да се опознаем позитивно и ползотворно на път към Истамбул  Намигване

... за опознаването на път за Истанбул бъди сигурна... Намигване
... но все пак, не всички от този клуб ще пътуват, така че пиши по-често... така ще се опознаем по-бързо, пък макар и не лично... Усмивка

Добре си ни дошла!
Последна редакция: 16 Юли 2006 от guBa_koTka

See what I see!
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #204: 05 Юли 2006

Хе хе хе  Усмивка : S A
благодаря ти за напомнянето за КЛАРКОВЕТЕ :-))))))))))))))))))) бях ги забравила ..... тя бяха допълнение несъмнено към тъмносините ми дънки с надпис DEPECHE MODE ......
хе хе какви времена бяха .........................

Добре дошли на всички!
Тук е страхотно .......Забавлявайте се !!!!

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
suffering_angel
Кукла
*

Профил
Отговори #205: 05 Юли 2006

И аз благодаря на всички за топлия прием. Не знаех, че има такъв запален фен сайт на Депеш в Бг., докато не гледах ММ тв наскоро.

Тити, да вземем да им разкажем на останалите как беше едно време и що ни гонеха от училище в отделна тема Усмивка

Lin
Гост
Отговори #206: 05 Юли 2006

И аз благодаря на всички за топлия прием. Не знаех, че има такъв запален фен сайт на Депеш в Бг., докато не гледах ММ тв наскоро.

Тити, да вземем да им разкажем на останалите как беше едно време и що ни гонеха от училище в отделна тема Усмивка
оооо разказвайте! на мен лично най са ми интересни ей такива разкази - какво е било преди 90та и как са се бунтували младите, които в момента са такива по дух.... сега всичко е позволено и всеки се мъкне както си иска...въпреки че все още ме дострашава да разходя нещо на ДМ по центъра, ще вземе някой чалга или метъл фен да ме ступа, после какво ще правя...

а и честитки за присъединяването! Усмивка

ПП. май трябва да си сложа едни очила, че недовиждам Ядосан
Последна редакция: 05 Юли 2006 от Lin
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #207: 05 Юли 2006

Айде да се представя накратко тогава ... Типичен скорпион съм, гоня христовата възраст и имам дете на 11, но това изобщо не ми пречи да се чувствам като в началото на манията ДепМод. А моето началото беше, когато аз бях литъл 15. Първата ми целувка беше на една бригада на Strangelove. Още потръпвам като я чуя... Бяхме в дълбоката провинция, но имахме разни дипломатически деца из езиковата гимназия и ни носеха топли-топли албумите от Германия. Ееех, незабравимо беше. Като секретар на учкома в 11 клас организирах пред-балова "забава" с яко депеш, в следствие на което (тъй като нямаше за кога да ми намаляват поведението, а и вече сдавах комсомолския пост) ме лишиха от титлата "първенец на випуска". Ние пък, в знак на протест, не отидохме да си получим тържествено дипломите. Абе Damaged People сме си отвсякъде...
Та така, от много години вече съм в София и от тук ще тръгвам за Истамбул, където ще ме видите на живо каква Smile In The Crowd съм  Очиврът

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #208: 05 Юли 2006

Добре дошли на всички ви! така Ви се радвам, че и на интересни първи постове...  това за бригадата ме впечатли искрено.  Одобрение

for all the right reasons
for all the right reasons
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #209: 05 Юли 2006

Ами нямам нищо против....... малко съм позабравила онези моменти :-))))).......хе хе .....беше отдавна .....ама като се включат и другите бързо ще си припомня :-)))))))

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.