DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22
  Печат  
Автор Тема: Представи се!  (Прочетена 110271 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kapchoni
Някой
Публикации: 20

Профил
Отговори #240: 20 Септември 2006

Ха ха мерси! Незнам къде съм гледала като съм писала  Ухилен, но пак сте ме разбрали надявам се  Намигване
alienst
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #241: 26 Септември 2006

Здравейте.
Казвам се Стоян и съм от Русе, едно градче с хубави декори и също толкова хубави хора. Надявам се и аз да допринасям нещо за тази слава (поне в частта хубави хора).
Депеш Моуд е това явление, чрез което всяко мое настроение може да се материализира в музика и текст, да ме зареди с емоция и най-вече ме срещна с много интересни хора, някои от тях са и най-добрите ми приятели.
Напоследък се специализирам в организиране на посещения на исторически забележителности, в частност скални манастири. Надявам се да има още няколко партита в Русе, за да достигна съвършенството в тази си дейност !
Туй то.
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #242: 26 Септември 2006

Хаха!Е, сега заваляха феновете от Русе!!!  Ухилен
Привет, alienst!!!Добре дошъл във форума!Надявам се тук да ти хареса.Приятни минути в сайта. Пощурял

'Heaven ain't far from where we are '
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #243: 26 Септември 2006

Просто не мога да се въздържа да не приветствам лично своя кавалер от партито в Русе... Ухилен

Стояне, слънце... крайно време беше да се появиш и да се поразпишеш малко.. Намигване

Ти ми беше много разбран кавалер две поредни вечери, за което заслужаваш медал... Ухилен

P.S. playing_angel, може и да завалят фенове от Русе, но точно този се е регистрирал преди теб дори...   Намигване
Последна редакция: 26 Септември 2006 от Kevy

See what I see!
alienst
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #244: 27 Септември 2006

Благодаря за на двете дами топлите приветствия! Кеви, винаги съм готов да ти бъда кавалер, само си го пожелай  Намигване
А по отношение на завалялите фенове от Русе - това е известна и стара тропическа дъждовна зона.
shining_halo
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #245: 30 Септември 2006

Здравейте!
Аз може да се каже, че съм сравнително нова тук. Казвам се Анита, от София съм и съм на 19. Уча в СГСАГ "Христо Ботев" и сега съм 13 клас Идиот. Много обичам да чета разни интересни неща и да слушам хубава музика...слушам почти всичко, сами се сещате защо казвам почти.
Слушам Депеш от 10 годишна...брат ми (7 години по-голям от мен) домъкна от някъде ULTRA...не беше любов от първо слушане, но той въртеше касетката толкова много, че взе и на мен да ми харесва. Пак благодарение на брат ми отидох и на концерта в София, иначе баща ми не искаше да ме пусне. Заради Депеш започнах да се задържам доста време на компютъра и майка ми взе да ми разправя, че съм се пристрастила... Бияч...

Иначе съм Телец, голям инат и краен реалист (макар и понякога да съм безграничен оптимист и мечтател). Обичам футбола, снукъра, тениса, зимните спортове (само да ги гледам)... сънувам откачени сънища, а любимия ми цвят е зелено...много съм срамежлива и точно заради това, когато се запознавам с някой му надувам главата с какви ли не простотии, много съм приказлива...освен това съм и много наивна, но напоследък гледам да поправя този си недостатък... Не обичам да ми казват какво да правя, затова и често си проявявам ината...много обичам животните...всички животни и не понасям хора, които обичат да се гаврят с тях...мразя цигарите, защото не виждам нищо смислено в тях....хайде стига толкова засега...и без това попрекалих с подробностите Усмивка

Приятно ми беше да изчета самопредставянето на всички ви Одобрение

Reach out and touch Dave....
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #246: 30 Септември 2006

Добре дошли на alienst  и shining_halo!!! Със сигурност сте попаднали направо в 10-ката, т.е. в сайта depeche-mode.org. Тук ще намерите приятели, интерести теми, и най-вече всичко за Любимците ни!
Последна редакция: 02 Октомври 2006 от Videlina

Angels of the Universe
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #247: 15 Октомври 2006

Когато се регистрирах във форума бях под номер 81. Днес с голяма изненада видях, че последният който се е регистрирал е 782-ри Намигване
Браво!!! Хайде представяйте се и добре дошли Усмивка

Angels of the Universe
ultra_daniela
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #248: 22 Октомври 2006

Здравейте! Аз съм сред най - скоро регистриралите се въпреки, че много отдавна ви чета. Казвам се Даниела и съм на 29 години. Живея в малък град в югозападна България. По образование и професия съм журналист, отдал сърцето си на религията "Депеш мод". Завладяна съм от тях от 17 години и съм много щастлива да открия хора, които са ми духовни братя и сестри. Беше време, в което всичките ми връстници страняха от мен, заради "странните" ми музикални увлечения, които според тях бяха смахнати и перверзни - нещо, което и до ден днешен не мога да си обясня. Но в малките градове е така - различното и различните не се толерират особено. Може би и заради това толкова време не смеех да се разпиша тук, въпреки големият интерес с който четях постингите ви. Незнам какво друго да кажа за себе си одвен, че музиката е едно от най - важните неща в живота ми. Освен, че я слушам задълбочено, дълги години самата аз съм била инструменталист в оркестър, а освен това съм пяла в различни детски вокални групи. Това е в общи линии. Радвам се, че ви открих и се надявам да ме приемете като една от вас.

Did i need to sell my soul for pleasure like this?
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #249: 22 Октомври 2006

Добре дошла ulta_daniela!
Вярвам, попаднала си на добро място за 'странни' птици като теб Усмивка
Използвам случая да приветствам с 'Добре дошли!' и The_White_Raven,stefistata,ExcitedandDevoted,kapchoni,alienst,
shining_halo
(хехехе този ник ми е познат от някъде Намигване)
Надявам се, че престоят ви тук ще е изпълнен с много
приятни емоции Усмивка
Последна редакция: 22 Октомври 2006 от RizaaR

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
velikiq mao
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #250: 22 Октомври 2006

Здрасти и от мен. Казвам се Искрен и живея във Враца. На 17 ( почти 18) години съм. Все още ученик. Няма да забравя 16 декември 2005, защото на този ден съвсем случайно си купих Playing The Angel и от тогава все така  .

We SeLL HeLL
anD SuFFer WELL
Noirdez
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #251: 22 Октомври 2006

здравеите,
наложи ми се да направя редакции тъй като не си чета добре правилата и пиша по навик на латиница... аз съм на 18, казвам се маргарита и жевея в пловдив. страшно много харесвам депеш но голямата ми страст е jazz музиката... най- накрая попаднах на място където да срещна хора които харесват хубава музика, надявам се да ме приемете.. това е засега
Последна редакция: 22 Октомври 2006 от Noirdez
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #252: 22 Октомври 2006

Добре дошли на новодошлите, дойде време "злият" да ви поздрави. Усмивка
Пишете разумно, за да не се срещнете с мен...Noirdez, във форума и сайта се пише само и единствено на кирилица.
Желая ви приятни часове с depeche-mode.org
smokyninho
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #253: 04 Ноември 2006

казвам се Стефан,на 15(на 11-ти тоя месец правя 16),родом от Сливен,но живея в столицата,слушам депеш от сравнително скоро(да кажем по-сериозно от 2 години),макар че съжалявам за времето когато съм бил унесен по други стилове и групи.песемистично скорпионче,запален по сякакъв тип спортове(от което си и патя в моемнта)-тренирам бейзбол,харесвам футбола и с 2 думи всичко,което се подразбира под думата спорт/игра.мисля че като за визитна картичка е крайно недостатъчно,но като за форум става Усмивка

flesh and bone by the telephone
suffer_well
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #254: 04 Ноември 2006

Здравейте,аз съм съвсем нов фен на dm и за това ви моля да ме извините,когато пиша глупости.Радвам се,че преди 10 минути от 2 месеца търсене намерих хубав БГ сайт за Депеш моуд
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.