DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22
  Печат  
Автор Тема: Представи се!  (Прочетена 98018 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jen
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #300: 18 Октомври 2008

Аз съм Жени, 32 г., от София, фенка на Депеш от 20 години. Мъжът ми също е голям фен!

Suffer well!
Цонка
Кукла
*
Публикации: 24

Профил
Отговори #301: 24 Октомври 2008

Само воайорствам и смятам да пусна нова тема нейде другаде.
Драго ми е

кандидат-принцеса
Otacon
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил WWW
Отговори #302: 30 Април 2009

Аз пък се казвам Павел, на 25 години, от Варна. Зодия Дева.

Бях студент, но прекъснах с горчив вкус в устата и огромно разочарование от българското образование. Сега съм web designer (повече графики, отколкото код), фрийлансър.

Сравнително нов фен съм на Depeche за разлика от повечето хора, които са ги слушали над 20 години. Аз се влюбих в групата преди 5-6, но с онова чувство, сещате се, че винаги съм бил фен, че това е "моята група".

Никой от приятелите ми не харесва DM и този форум се явява някакъв отдушник за желанието ми да говоря на тази тема.

Благодаря на създателите!
Последна редакция: 30 Април 2009 от Otacon
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #303: 01 Май 2009

...
Никой от приятелите ми не харесва DM и този форум се явява някакъв отдушник за желанието ми да говоря на тази тема.
...

Всички бяхме така в началото, но после си намерихме приятели и от този сайт и вече е проверено, че слушат Депеш Усмивка

Добре дошли на всички нови потребители и стари фенове!  Пожелавам ви приятни минути в сайта  Усмивка

See what I see!
boneff
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #304: 15 Май 2009

Здравейте, казвам се Митко, на 35, от Плевен. От 1988-89 година съм фен на Depeche Mode и една от тийнейджърските ми мечти беше да присъствам на техен концерт. Преди три години бях на стадион "Локомотив" и това беше наистина е едно от най-силните ми преживявания. За малко да ми се сбъдне една мечта два пъти Тъжен ... Има време, нека сме оптимисти Усмивка
fede
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #305: 20 Май 2009

Аз се казвам Джени,на 25 все още.Родена съм в град Елхово,но съзнателния ми живот /тинейджърските години/ ги изкарах в Русе,където цялата компания сме депешари Усмивка Сега съм в София и така...

SOMEBODY HAS TO SHINE FOR ME!IT'S DIFFICULT NOT TO SHINE FOR ME!
Gugi
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #306: 12 Декември 2009

Здравейте, фенчета. Аз съм новичка тук, затова да ви се представя. Аз съм Гергана,на 28 г. родена в Казанлък, но от много години живея в София. Фен съм на Депеш от много, много години. За мен те са най-големите. Сбъднатата ми мечта е. че ги видях в България Одобрение Страшно много се надявам на следващото турне да няма инциенти и болести и да направят още по-добър концерт тук и с още повече публика.
Аз лично не познавам много фенове на Депеш, т.е само един, но голям. Всички покрай казват, че не ги харесавт, но си припяват на Enjoy the Silence. 2006 г. успях да замъкна ннпкой от приятели си на концерта. Много им хареса, но не станаха фенове. Затова много се радвам, че открих този форум.
ПС: като се ориентирам във форума, няма да се отървете от мен. Ухилен

Your eyes they tell me something
That I understand
Your eyes they hold the truth
And the truth is
You're miles away.
Sacred
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #307: 12 Декември 2009

Здравейте. Чак сега видях тази тема и реших да се представя.  Усмивка

Аз съм Марияна, на 21 год. от град Варна. Следвам счетоводство и контрол в икономическия университет в морската ни столица. Обичам пътуванията, хубавите книги и филми, положителните разговори с приятели...а и музиката...  Усмивка

От 12 год. съм фен на бандата, заради която е създаден този сайт. Звучи малко странно, тъй като моето поколение слушаше първо еднодневките момчешки и момичешки групи, а сега и чалгарските "звезди".

Имах щастието да се докосна до музиката на Светата Троица в Ultra-ерата. Баща ми беше записал на видеото клипа на Barrel of a gun, аз много харесах парчето и поисках да имам албума. И така до днес не съм спирала да слушам тази музика, да я обичам, тя да ме успокоява и едновременно да ме зарежда. Концертът в София преди 3 год. и най-вече този в Мадрид преди около месец са най-хубавото нещо до сега в живота ми, разбира се заради прекрасните хора, с които бях в Испания.  Пощурял
Angua
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #308: 04 Февруари 2010

Ами, и аз ще се престраша да се представя   Усмивка Казвам се Мая и съм от Пловдив. В момента съм 12 клас и тук се чувстам леко Little 15 18   Намигване  В сравнение с повечето от вас слушам Depeche от сравнително малко време(година, година и нещо, но затова пък доста усилено), все пак си мсиля, че преди години групата едва ли би ме "докоснала" по същия начин поради простата липса на житейски опит, Вероятно и сега има много неизвестни, но нали за това е животът.

За жалост единствените фенове на ДМ, които познавам, се ограничават с определението познати и сред приятелския си кръг нямам съмишленици. Като се замисля дори на ДМ вечер в Петното(половдивчаните ще знаят това култовп местенце) не съм ходила  Побъркан Бесен Ще променя този факт съвсем скоро, каквото ще да става 

Освен ДМ слушам рок, алтърнатив, метъл и понякога поп(е не Бритни, The Corrs i Brian Adams вероятно описват картинката). Обичам да чета книги, а що се отнася за филмите, гледам да избягвам комерсиалните глупости. Ами стига съм ви занимавлаа. Като заключително представяне цитирам мнението на една приятелка за мен и представителите на моята зодия:
"Лъвовете са станни!!"   Готин
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #309: 05 Февруари 2010

Angua, добре дошла! Дано форумът ти хареса и се превърнеш в негов постоянен посетител и редовно да споделяш мнението си  Усмивка
p.j.
Новороден
*
Публикации: 2

Профил WWW
Отговори #310: 04 Май 2010

Добър вечер и привет от Пловдив!
Реших с първия си пост да ви се представя.Името ми е Петя и ,всъщност,живея в Кричим,но Пловдив е моят град и ежедневие.

Не мога да кажа,че слушам Дъпеш,от както съществуват.Но пък,със сигурност, от както аз същесвтувам,дори,най-вероятно,месеци преди това,са в кръвта ми.Не парадирам с това,не съм прекалено вманиачена,но да,DM са нещо по-специално за мен и,струва ми се,е съвсем нормално да се присъединя.А и забелязах интересни личности,с удоволствие ще оползотворя част от свободното си време.

За сега - толкова.Наздраве!:)
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #311: 05 Май 2010

Добре дошла и приятни минути ти пожелавам при нас Усмивка

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #312: 08 Юли 2010

хаха, в тоя форум все с наздравици се поздравяваме Усмивка един пък трезвеник да няма тук,

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #313: 09 Юли 2010

Има, аз и ти взети заедно Усмивка Да не чува "петното на Мао" само.
depechemodista
Някой
Публикации: 15

Профил
Отговори #314: 23 Декември 2010

здравейте аз съм Виктор Андреев  и обожавам музиката на депеш мод и музиката като цяло ...свиря на барабани в траш метъл гръпа но мечтата ми е един ден да имам и група която да е като депеш  Готин

Sea of sin I'm swimming in...
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.