DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22
  Печат  
Автор Тема: Представи се!  (Прочетена 108486 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #180: 26 Юни 2006

Ave!

Казвам се Янко и съм от Пирдоп, но уча в Пловдив и живея там.
Може би нещата които заемат най-много от съзнанието и сърцето ми са литературата, Депеш Мод и творчествата на William Blake и Tolkien.
С някои от вас се видяхме на пред-партито в Скрийм, а с тези с които не съм, се надявам да го сторя в близкото бъдеще ]:>

За мен музиката на Депеш е като танц на черни лебеди в езеро от живи пламъци, огрято от бледите лъчи на зората, плачеща от спомена за здрача... всъщност, едва ли бих могъл да изразя с човешки думи това в сърцето си относно тях, но поне бих се опитал ]:>

Преди време наистина нямаше места където малкото истински фенове на Депеш да говорят един с друг, да обсъждат групата и каквото и да е друго, да се събират на партита с любимата си музика, затова се радвам, че depeche-mode.org съществува, и че наистина има немалко хора, които са обвързани с него.

Ако Депеш са наркотик, както каза някой по надолу...нека се опияняваме заедно...]:>

(victor, специален поклон от мен за избора в подписа ти ;> Black Songs for Black Celebrations)

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #181: 26 Юни 2006

Добре дошли на всички! Намигване
Радвам се,че напоследък забелязвам все повече нови хора във форума!Причината,разбира се е ясна-концертът на DM в София,но искрено се надявам повечето от вас да си останат активни и след това! Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Akaga
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #182: 28 Юни 2006

Привет,
името ми е Цвети, една от много тръпнещи кандидат-студентки, но една от малкото, който харесват по-стара музика. Всъщност, хубаво е да си различени и дори антифешън за да се отличаваш от другите в името на уникалността. Е, не че Депеш мод са ъндърграунд група, но все пак те са носители на много достойнства в музиката, допринесли са неимоверно много за нейното обогатяване. Ето защо се падам по тая. Харесвам ги защото пеят за живота, за смъртта, за любовта, изобщо за съвсем реални неща. Измеренията на музиката им са страшно много и резнообразието, което предлагат през годините е впечетляващо и навярно фактора, който ги държи на Първа позиция през всичките тези години.
За да представя с две три думи себе си трябва да кажа само, че обичам историята, България и планините ... и хубавата музика. Имах щастието да присъствам на концерта на Депеш и просто  Пощурял  Ангелче Одобрение беше невероятно. Незабравимо преживяване.

Reach out and touch faith ...
tan
Гратис Любовник
**
Публикации: 50

Профил
Отговори #183: 28 Юни 2006

Ей Цвет,радвам се че се регистрира тук. НамигванеДобре дошла! УсмивкаХубаво е да можеш да споделиш музиката на Депеш с много и различни  хора.Приятно писане Одобрение
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #184: 29 Юни 2006

Цвети, поздравявам те!!! Зарадва ме с публикацията си тук!
Намигване

I hurt my most beloved...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #185: 29 Юни 2006

... абе, чудя се дали не ми е време да се представя и аз?!

... хихихихихихихихихихи....

Привет на всички новопопълнения и дано се забавляваме заедно! Доволен Доволен Одобрение

See what I see!
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #186: 30 Юни 2006

Здравейте :-)))
Ами какво да кажа за мен... ако се опитам да го кажа може и да не се окаже кратко  Намигване
С това представяне ме връщате в моите тийнеджърски години  Усмивка Усмивка Усмивка

То беше отдавна .... в гимназията заключваха входовете да не излизаме, за да не ходим на митинг, проверяваха ни дали имаме емблеми на ръкавите, не ни позволяваха да ходим с дънки на училище.....и няколко месеца след това дойде демокрацията .... и аз вече  ходех с тъмносини дънки с надпис на двата крака в златисто жълто Depeche mode и с почти обръсната глава в стил new wave (баща ми милия тогава полудя, като ме видя така).... Тогава започнах да слушам Depeche ...... от самото начало полудях по тях...

После 1993 год. един ден след концерта в Унгария разбрах за същия и умирах от болка, че нямах инфо за това (тогава нямаше инфото което може да се намери сега)

После дойде турнето Exiter..... имах билет за Истанбул, имах всичко.... но заради смотаната работа ( не ме пуснаха, защото такава ми беше функцията, според тяхна ВАЖНА!!!) не можах да отида на концерта . Вечерта когато беше концерта, в нас имаше купон. Цяла вечер, до сутринта се слушаше само Depeche, никой не посмя да пусне нищо друго .... аз бях мислено в Турция, плаках цялата вечер и се наслаждавах единствено на фонотеката си..... но не и на живото изпълнение.......

После дойде 23.01.2006 :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
не ми пукаше от снега, студа и др. подобни ...... още в 5.00 ч сутринта бях пред НДК и си купих билет за онова изживяване, което не знаех как ще дочакам...... От деня в който си купих билет до деня на концерта спях с билетите ......... И чаках една моя мечта да се изпълни...... До 21.06.2006 когато това стана реалност. За този ден няма да кажа нищо ....... няма такива думи .... има само такова преживяване........

А за мен .... аз съм истинска- защото такава искам да бъда,
луда - когато има кой да ми угоди на щуротиите,
в транс - когато слушам Depeche..........

Sorry, улях се ..... но не можех по друг начин да го кажа.......
Благодаря на всички, които сте тук! .....поне Вие можете да ме разберете, когато съм странна......................

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #187: 30 Юни 2006

Добре дошла Тити Усмивка Сигурна съм, че ще ти е много забавно и интересно тук при нас Одобрение

Angels of the Universe
Titi
Господар
*

Профил
Отговори #188: 30 Юни 2006

Добре дошла Тити Усмивка Сигурна съм, че ще ти е много забавно и интересно тук при нас Одобрение

10х :-)))))

вече съм убедена в това

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #189: 30 Юни 2006

О наборе.Добре дошла Тити .Мисля,че тук ще се чустваш СУПЕР Одобрение
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #190: 30 Юни 2006

То беше отдавна .... в гимназията заключваха входовете да не излизаме, за да не ходим на митинг, проверяваха ни дали имаме емблеми на ръкавите, не ни позволяваха да ходим с дънки на училище.....и няколко месеца след това дойде демокрацията .... и аз вече  ходех с тъмносини дънки с надпис на двата крака в златисто жълто Depeche mode и с почти обръсната глава в стил new wave (баща ми милия тогава полудя, като ме видя така).... Тогава започнах да слушам Depeche ...... от самото начало полудях по тях...

После 1993 год. един ден след концерта в Унгария разбрах за същия и умирах от болка, че нямах инфо за това (тогава нямаше инфото което може да се намери сега)

Четейки прекрасното самопредставяне на Titi се замислих колко сме облагодетелствани в днешно време,благодарение на напредъка на технологиите.Всичко се случва много по-лесно,месеци предварително намираме голяма част от необходимата ни информация,след концерти пък за броени дни обменяме впечатления,снимки,филмчета и какво ли още не...Тъжно е поради липса на инфо да пропуснеш концерт на DM. Плачещ,тъжно е да ти забраняват да слушаш каквото си искаш,тъжно е да не можеш спокойно да се обличаш и изглеждаш както си избереш. Тъжен Аз нямам почти никакъв спомен от онези времена,но съм чувала много сходни разкази и искрено съчувствам на изживелите подобни ограничения.За щастие всичко това е вече минало!
Open Your Mind
Freedom's A State!
Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kovadian
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #191: 01 Юли 2006

Привет и то мен!!!
Казвам се Андрей,живея и работя в Гоце Делчев,на 28години,зодия Водолей.
Регистрирах се в сайта на 16.06. на чак днес видях темата и реших и аз да пиша.
Слушам Депеш от 86-87година.Спомням си първата песен беше Little 15.Това стана благодарение на брат ми, който е 4 години по-голям. Преди това бях голям фен на Майкъл Джексън-добре че излезнах от матрицата /между другото съм голям фен на Матрицата-част 1 естествено/. И така лека полека Депеш така ми влезнаха под кожата,че просто не можех да дишам без тях.
Да си призная, в началото мислех че нещо не съм както трябва - всмисъл нямах приятели които да слушат Депеш.И естествено се съмнявах във вкуса си .Но дойде 1996г. когато попаднах във ВИАС.Нови приятели,колеги.
И във всяка втора стая на Студенски град имаше поне половина от албумите на Депеш. Тогава вече разбрах, че "съм си в час".
Спомням си че в първи курс /септември 97г./ направихме организацията с мой приятели да ходим в Будапеща-турнето Ултра.
Но тъй като бях оставил доста изпити за наесен-инициативата се провали. Същото стана и 2001 година за Истанбул-дори помня и датата 30.10. Но месец по-рано бях влезнал вече в казармата Тъжен.
Е,третият път вече работата стана-и то в България.Вече 10-ти ден ме държи настроението от концерта.За който не чух една лоша дума или отношение/с изключение на БТВ,които пуснаха доста негативен репортаж/.

Еми тва е.Радвам се,че покрай концерта попаднах на този добър сайт.

Успех  Одобрение

Kaiser Cose is coming !!!
volska
Джуниър
**
Публикации: 67

Профил
Отговори #192: 01 Юли 2006

Привет и то мен!!!
Казвам се Андрей,живея и работя в Гоце Делчев,на 28години,зодия Водолей.
Регистрирах се в сайта на 16.06. на чак днес видях темата и реших и аз да пиша.
Слушам Депеш от 86-87година.Спомням си първата песен беше Little 15.Това стана благодарение на брат ми, който е 4 години по-голям. Преди това бях голям фен на Майкъл Джексън-добре че излезнах от матрицата
Здравей Андрей, и ДОБРЕ ДОШЪЛ Одобрение
 Ухилен Ухилен Ухилен Искрено ме разсмя с този Майкълк Джексън.Брат ми (който е 7 г. по-малък) също прослуша ДМ благодарение на мен някъде 88-89 и беше луд фен на Майкъл Джексън!!!! За щастие и той излезе бързо от МАТРИЦАТА Пощурял
Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #193: 01 Юли 2006

Е това е върха Усмивка МАТРИЦА е наистина най-точната дума. И на мен Майкъл ми беше първата по-голяма любов, преди да се освестя Усмивка

Life goes on..
Titi
Господар
*

Профил
Отговори #194: 03 Юли 2006

Добре дошъл Андрей!

Little 15 не ми беше първото парче на Depeche но за сметка на това винаги ще остана "влюбена" в него ...... Размазвам се когато го слушам  Пощурял Пощурял Пощурял .
Продължавай да не можеш да дишаш без тях  Намигване.... заслужава си!!!

Приятен купон тук  Усмивка Намигване
Цитат
Последна редакция: 03 Юли 2006 от Titi

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.