DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22
  Печат  
Автор Тема: Представи се!  (Прочетена 110175 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
contradictor
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #210: 06 Юли 2006

Здравейте,аз съм Стойчо Наков от Благоевград на 17г.В момента живея в Англия,работещ като дистрибутор на каталози, тоест се шматкам по улиците  и раздавам каталози с недеждата някой да се излъже да поръча нещо от каталога та да взема и аз някой друг паунд  да имам пари за един фестивал през август. Пощурял Слушам всякаква музика.Любими филми-"The Pianist" и "Fear and loathing in Las Vegas".

"If you wanna use guitars,use guitars..."
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #211: 08 Юли 2006

а сега за новодошлите, да ви направя и една подсказка, че темите, които виждате на екрана пред вас съвсем не са всички. най-долу точно под синият бутон печат ще откриете още доста страници, които са пълни с постове, така, че не се колебайте и разгледайте историята на сайта, може да съживите някоя стара тема или просто да прочетете някой интересен спор, тук не винаги е било само цветя и рози, понякога са прехвърчали и искри, но като цяло тук винаги е било готино място, където има толерантност и теми, в които често има  по-дълги постове и най-хубавото е, че в някои от тия постове има и смисъл и е приятно да се четат.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #212: 16 Юли 2006

Добре дошъл Contradictor! Хубав аватар Одобрение
Последна редакция: 16 Юли 2006 от viktor

for all the right reasons
for all the right reasons
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #213: 21 Юли 2006

Здравейте на всички!
Регистрирах се наскоро, но все не ми стига време да разгледам клуба по-подробно ,ама и то малко ли нещо има за ровене-хехехе  Доволен
Все пак нека се представя:
Името ми е Пламен и в момента се подвизавам в София...,но честно казано не знам до кога.
Тук съм защото Д.М. е една от най-любимите ми групи,макар и да не съм от най-посветените фенове.Всъщност до преди концерта даже и не подозирах ,че има толкова много хора ,които ги харесват ,камо ли че има организиран клуб.Но след Концерта ,като видях един пълен стадион с екзалтирани хора и особено след емоцията ,която изживях,реших да се разтърся из нета и ето го резултата.
 Ухилен Радвам се ,че ставам част от този проект,та макар и със скромно участие-но пък е от сърце   Ангелче

...само дето не знам дали някога ще наваксам закъснението,с което се включвам  Шок - бе то много теми ,много постове ,много нещо се е изписало тука  Пощурял  Плезене  Намигване

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #214: 23 Юли 2006

Здравейте на всички!

Поздрави за сайта - баш ми е драго, че открих това местенце, където всеки българин, който слуша и обича ДМ може да намери сродни души.
Що се отнася до мен - аз съм от сравнително новорегистриралите се. Досега все не намирах време и възможност да кажа няколко думи за себе си тук.
Съвсем накратко - казвам се Надежда / Надя/ и съм от и живея в Плевен.
Слушам ДМ от 87 год - то бе любов за цял живот от първо чуване! Бях в подготвителен клас в началото на учебната година и в едно от междучасията някои ги пусна на касетофона в класната стая. Изпитах странно и не съвсем описуемо чувство, което изпитвам и до ден днешен като ги слушам  - нещо много специално и лично, нещо което прониква директно дълбоко в мен - до сърцевината на съществото и същността ми, чувство което и до днес не ми се е случвало да изпитам от нищо друго - нито дори нещо подобно. единственото което ми идва да кажа задъхвайки се, като слушам музиката им е - да, това съм аааазз! Това е !!!!! Странното за мене е / интересно ми е дали някой друг от вас го е изпитвал/, че докато ги слушам изпитвам усещане, което определям като "Мозъчен оргазъм" - едно такова супер удоволствие и гъделичкане право в мозъка. Един приятел, който за съжаление злоупотребява с хероин веднъж каза, че това именно е ефекта на хероина при него и изобщо при всички употребяващи май - е, нещата се връзват щото ДМ наистина са ми като дрога - само че истинска- удоволствието е истинско, а не илюзорно! Та в тази връзка, всички ние, които сме пристрастени към тази музика / щото за феновете на ДМ това е ноторен факт!/ сме абсолютни щастливци, че въпреки цялата гадост на ежедневието и живота има нещо, което да ни кара да се чувстваме по този начин!
Иначе, по онова време - около 89 год бяхме славна тълпа фенове в Плевен. Накои в момента са регистрирани в сайта - сигурна съм, но не ви знам никовете. Сисо, теб например те видях на снимката в агитката, която е причаквала ДМ пред Шератон. Габо, трудно те разпознах на концерта - страшно, амо страшно си се променила, но знам, че и ти си тук! МО - всички го знаем. Всъщност много се радвам, че през годините не сме изневерили на любовта си към ДМ и съответно на себе си!
Ами, стига толкова излияния засега, че сигурно вече ви писна Усмивка!
boby
Гост
Отговори #215: 24 Юли 2006

Не си сама!Някаде из темите и аз определих изживявянето си  слушайки ДМ като 'душевен оргазъм' .И аз ги открих горе-долу по същото време,но бях малко по- голяма тогава. Добре дошла в клуба!
'Боби 'идва от Роберта Уикам,героиня на Удхаус...
DM-Troyan
Новороден
Публикации: 6

Профил WWW
Отговори #216: 28 Юли 2006

Здравейте...
Аз съм Десо от Троян....на 17 години съм...слушам предимно метал и пънк....но преди и най-вече след концерта DM ме завладяха напълно....този концерт ми беше като тласък.....И преди знаех каква група са Depeche,но вече не мога да бъда разубеден Усмивка

John The Revelator
From Troyan
hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #217: 28 Юли 2006

Не си сама!Някаде из темите и аз определих изживявянето си слушайки ДМ като 'душевен оргазъм' .И аз ги открих горе-долу по същото време,но бях малко по- голяма тогава. Добре дошла в клуба!
'Боби 'идва от Роберта Уикам,героиня на Удхаус...
Thanks for the welcome!
То за душевния е ясно - сигурна съм, че всички сме в кюпа!
Ама мене освен, че ме удря в душичката, едновременно с това изпитвам и супер осезаемо удоволствие в мозъка - много ми е странно - от друго не ми се е случвало. И с когото съм разговаряла за това усещане на никого не му е познато - освен явно на дрогите Намигване. Може би по-сетивно усещам центъра на удоволствието - знам ли ?!?
Интересно ми е на някой от вас дали му е познато това усещане - т.е. дали масово се предизвиква от музиката им.
the_sinner
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #218: 01 Август 2006

сърдечни привети и от мен! Усмивка причината да съм тук ви е известна  Доволен и се радвам, че открих това място! Усмивка ако някого го интересува - казвам се Невена, на 19 съм и съм от София, бъдещ биотехнолог и според моите разбирания - голям фен на Депеш. Още ги сънувам от концерта насам  Ухилен
поздрави

I'm not evil, I'm just not up to anything good...
marto
Агент
*
Публикации: 86

Профил WWW
Отговори #219: 01 Август 2006

Няма какво да кажа освен добре дошли на всички...

the_sinner
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #220: 02 Август 2006

добре заварили  Очиврът

I'm not evil, I'm just not up to anything good...
snqg
Джуниър
Публикации: 73

Профил WWW
Отговори #221: 03 Август 2006

От известно време съм и аз тук, та да се попредставя .
Депеш докато ги прохаресвам мина доста, преди 10-ина години един мой съсед ходеше с тяхна тениска и много ми се виждаше чудна и странна тая мизика, после като взех да разбирам и аз какво да слушам Усмивка ми харесвше, каквото се пускаше  от тях около мен, и дойде момента: чух Litlle15  и връщане назад няма! Еволюирах и аз към този вид, ха-ха.
Иначе не съм от София, но съм си тука (Софията, де).
Казвам се Христина.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #222: 03 Август 2006

От известно време съм и аз тук, та да се попредставя .

Най-после официално "Добре дошла!",Хриси! Одобрение
Добре дошли и на RizaaR,hope,boby,DM-Troyan the_sinner и,разбира се,видната представителка на истанбулската ни групичка-lanfear! Приятни мигове във форума!  Намигване

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #223: 04 Август 2006

След като пописах вече из форума, запознах се с някои от вас в Истанбул, реших, че е крайно време да се представя.
Казвам се Владо и съм на 27. Живея от 5 години в София с приятелката си, но съм родом от Шумен, така че съм си селянче  Готин и ми личи, не можеш ме взе за софиянец  Ухилен Ухилен Ухилен. Завършил съм Финанси в Свищов, работя различни неща свързани с капиталов и валутен пазар най-общо казано.
Фен съм на Депеш от повече от 15 години благодарение на сестра ми(която по-късно предаде каузата), но в последно време съм на път да се вманиача тотално, което хич не е характерно за мен - зодия Телец, здраво стъпил на земята.
BTW съм с крайно десни икономически убеждения - краен антикомунист, но съм толерантен към всеки и всичко, стига да не ми пречи, тогава ставам много устат и зъл Бесен
 Ухилен Ухилен  Ами май това съм аз - лесно се побирам в няколко сложни изречения.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #224: 04 Август 2006

Ами хайде тогава да ти кажа едно официално "Добре дошъл", Владо! Одобрение

... 'що не пуснеш и жена ти да се регистрира тука ве?! Доволен

Добре дошли и от мен и на всички ново-регистрирали се дами и господа!
Надявам се с всички да се забавляваме прекрасно заедно! Намигване

See what I see!
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.