DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22
  Печат  
Автор Тема: Представи се!  (Прочетена 108588 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #225: 04 Август 2006

Фен съм на Депеш от повече от 15 години благодарение на сестра ми(която по-късно предаде каузата), но в последно време съм на път да се вманиача тотално, което хич не е характерно за мен - зодия Телец, здраво стъпил на земята.

Очевидно DM са в състояние да превърнат във вманиачени,луди фенове дори и уж по-сериозните и стабилни земни зодии като нас. Пощурял My God,what have they done to us! Ухилен
Добре дошъл сред останалите маниаци,Mr. Noone! Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #226: 04 Август 2006

Ами хайде тогава да ти кажа едно официално "Добре дошъл", Владо! Одобрение

... 'що не пуснеш и жена ти да се регистрира тука ве?! Доволен

Добре дошли и от мен и на всички ново-регистрирали се дами и господа!
Надявам се с всички да се забавляваме прекрасно заедно! Намигване

Ами благодаря много. Изцяло твоя е заслугата да бъдем в Истанбул, да прекараме уникални два дена и да сме вече част от това прекрасно местенце в нета. В този ред на мисли Крис се регистрира вчера и написа първия си пост досега в какъвто и да било форум, ама няма опит още и малко се притеснява. Ще ме убие затова, че я издавам, ама карай.
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #227: 04 Август 2006

Очевидно DM са в състояние да превърнат във вманиачени,луди фенове дори и уж по-сериозните и стабилни земни зодии като нас. Пощурял My God,what have they done to us! Ухилен
Добре дошъл сред останалите маниаци,Mr. Noone! Одобрение

Благодаря и на теб.
Честно казано никога не съм предполагал, че е възможно на човек като мен да се случи такова нещо, но пък сега съм много щастлив, че ми се случи.
Някои от вас знаят, че разбрах в последния момент за Истанбул, нямах паспорт и трябваше експедитивно и тайно от гаджето, което исках да изненадам, да направя куп чудеса и то в работно време, за да се сбъдне още една мечта. Е който ме познава знае, че не вземам спонтанно решения, не правя щуротии и т.н. От няколко дена си задавам въпроса почти непрекъснато "Аз ли щях да съм най-големия глупак на света  Идиот, който заради ленивостта си щеше да пропусне тези чудесни мигове, които изживяхме заедно в Истанбул". Така че само за Depeche съм си размърдвал толкова сериозно задника досега. Повярвайте ми това означава много  Ухилен Ухилен Ухилен
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #228: 04 Август 2006

Е който ме познава знае, че не вземам спонтанно решения, не правя щуротии и т.н. От няколко дена си задавам въпроса почти непрекъснато "Аз ли щях да съм най-големия глупак на света  Идиот, който заради ленивостта си щеше да пропусне тези чудесни мигове, които изживяхме заедно в Истанбул". Така че само за Depeche съм си размърдвал толкова сериозно задника досега. Повярвайте ми това означава много  Ухилен Ухилен Ухилен

Абсолютно същото бих казала и за себе си. Одобрение Едва ли бих изтърпяла толкова неудобства заради която и да било друга група,само за DM съм способна на подобни саможертви! Същото си говорихме и с Кеви и Мая,докато се пържехме на опашката преди концерта... Намигване

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
yty
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #229: 14 Август 2006

Ъх, успях вече да пусна един пост без да се представя, та и да ме приветстват успяха вече...ако майка ми ма разбере каква съм невъзпитана ще ме остави без десерт сигурно на неделните обяди които толкова обича да оргазнизира Усмивка
Та...казвам се Веси и съм от Варна. На 25 години. Опитвам се със всеки изминал ден да науча колкото може повече за любимата група тъй като доскоро се ограничавах само с музиката им, а не и с живота зад кулисите:-)
Виждам че има какво да науча тук, а и вече познавам някои много приятни хора от вас. Туй то. поздрави от морето с People are People;-)
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #230: 14 Август 2006

Цитат
Най-после официално "Добре дошла!",Хриси! Одобрение
Добре дошли и на RizaaR,hope,boby,DM-Troyan the_sinner и,разбира се,видната представителка на истанбулската ни групичка-lanfear! Приятни мигове във форума!  Намигване
Цитат

Макар и със закъснение ,сърдечно Благодаря! Усмивка
Използвам случая,също да приветствам всички новодошли,които след концерта наистина СМЕ доста народец Намигване Ухилен
Тук наистина всеки може да намери кътче за себе си Усмивка
И хора ,с които се чувстваш добре Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #231: 14 Август 2006

Ъх, успях вече да пусна един пост без да се представя...

...голяма работа... аз пък така и не се представих  Намигване...

... Хайде сега бЕгай да си извъртиш един ДМ профил, че ти е малко постно инфото... та да знаем с кого си имаме работа... Ухилен

... а другите агенти тук от съботното събиране са zuu и Kiril101... и въпреки, че така старателно се крият, аз реших да ги издам Зъл

See what I see!
yty
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #232: 14 Август 2006

... Хайде сега бЕгай да си извъртиш един ДМ профил, че ти е малко постно инфото... та да знаем с кого си имаме работа... Ухилен

Избегах! та направо си паднах на гъ---ца Пощурял Пфу, то туй да си създадеш DM профил не било лесна работа.  Шок Поизпотих се, и понаписах туй-онуй.
...любимите песни които съм описала...ми те всички са ми любими...първа, втора...особено към средата вече съвсем се опетлах... пък и не само с песновките ми беше трудно. направооо, луда работа мацко Идиот Побъркан
The_White_Raven
Някой
**
Публикации: 13

Профил
Отговори #233: 01 Септември 2006

ХайЧе на всички  Усмивка УсмивкаЕ да се представя и аз. Нося звучното име Пролетина и съм едва на 17 годинки, но за това пък мога да кажа, че съм фен на Depeche Mode.Както и на още доста групи, но това е отделен въпрос.От около 11 години живея в София Усмивка
Последна редакция: 01 Септември 2006 от The_White_Raven

Mandy:"Love is for the weak minded."
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #234: 01 Септември 2006

The_White_Raven   добре дошла във сайта .Не знам дали оценяваш факта ,че се регистрираш точно на Рожденния Ден на depeche-mode.org  Одобрение.Мисля,че ще прекараш доста часове на страниците на сайта.
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #235: 05 Септември 2006

"... своенравен, капризен, неподатлив на сериозно подчинение характер, наистина постоянно живо одухотворен, а в часове на окриленост - обаятелен, когато отчаяните му остроумия бликат и никой не може да се изтръгне от смелостта и често мрачния блясък на неговите хрумвания, но всъщност неизлечим, защото той съвсем не иска да бъде изцелен, не обича нищо друго освен свободата си  и предпочита цял живот да бъде страдащия онеправдания и пречещия самотник...  вироглавата, непокорната овца в стадото...
   ...  но трябва да се предотврати един утопичен свят, населен само с хора като Тегулариус... ако появилата се у него болест се разпространеше и изменеше облика на хората, то те щяха да добият изроден болезнен образ... те нямаше да имат искрящата му страст, а в мнозинството си само неговата ненадеждност, склонноста да гледат на всичко като на игра, липсата на дисциплина и усет за общността."

Х.Х.

for all the right reasons
for all the right reasons
stefistata
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #236: 06 Септември 2006

Здравейте казвам се Стефка от Пловдив сам от доста време си щъкам тук безмълвно и макар да ми е доста странно /защото ми е като представяне  в клуб на анонимните алкохолици или нешто такова/реших че е доста невъспитано от моя страна и реших да го направя .Какво друго за мен на 24 сам зодия овен слушам Depeche от 97 по сериозно преди това бях малка да ги оценя.Това е за сега а има и още нещо много бих се раджала да посетя партито в Русе малко ми е далече но се надявам да стане и да се запозная с някой от вас на живо Усмивказащото от това което виждам има доста приятни хора тук и се надяжам да нямате против непознати
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #237: 17 Септември 2006

Здравейте аз съм Вили от София! Въпреки 4е съм на крехката възраст от 18 години се старая да съм голяма фенка на Депеш! Ама то интереса води към прогреса Усмивка! Моя брат ме запали по тях преди 5 годинки някъде , ама у4ени4ката надмина у4ителя Намигване! Спомням си как миналата година то4но по това време се бяхме събрали с приятели и си ме4таехме толкова искрено:"ееех един ден ако отидем на концерт на Депеш Мод"  този ден дойде 21/06/06.Мн е хубаво,  когато ме4тите стават реалности Усмивка.Пожелавам го на всеки Усмивка Усмивка Усмивка
Ина4е съвсем случайно научих за depeche-mode.org  и си прекарвам страхотно тук!Всеки ден научавам все нови и нови и нови не6та.
Страхотни сте Одобрение
Последна редакция: 02 Ноември 2006 от ExcitedandDevoted

Обичайте се бе хора!
kapchoni
Някой
Публикации: 20

Профил
Отговори #238: 18 Септември 2006

Нека се представя и аз. Макар малко късно. Казвам се Капка на 28 години от София. Фен на Депеш отдавна (някъде от Black selebration насам) с пристрастия към Мартин още от ученическите ми години. Дълго време бях в застой по темата Депеш заради лични причини, но откакто разбрах, че ще имат концерт в София направо полудях. Мъжът ми не дава вече да споменавам Депеш и О! добре, че ви намерих ... сродните души от този прекрасен форум. Много ви ценя, макар никога да не съм се запознавала с вас лично! Между другото дъщеря ми е на 2 и половина годинки и като гледам ще стане голям фен като майка си. Ухилен
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #239: 18 Септември 2006

Нека се представя и аз. Макар малко късно. Казвам се Капка на 28 години от София. Фен на Депеш отдавна (някъде от Black selebration насам) с пристрастия към Мартин още от ученическите ми години. Дълго време бях в застой по темата Депеш заради лични причини, но откакто разбрах, че ще имат концерт в София направо полудях. Мъжът ми не дава вече да споменавам Депеш и О! добре, че ви намерих ... сродните души от този прекрасен форум. Много ви ценя, макар никога да не съм се запознавала с вас лично! Между другото дъщеря ми е на 2 и половина годинки и като гледам ще стане голям фен като майка си. Ухилен

Black Selebration ли???  Шок Шок

Иначе, добре дошла Усмивка

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.