DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22
  Печат  
Автор Тема: Представи се!  (Прочетена 108502 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #255: 08 Ноември 2006

такаа... аз май съм от най-новите попълнения и за това смятам за необходимо а и щото съм си възпитано момиче, да се представя Ангелче
на 23 съм, от София, в момента работя и уча (и мнооого търся допълнителни доходи Тъжен) обичам да ходя по концерти, повече от всичко друго:) харесва ми нещата да ми се казват с истинските им имена, харесвам мотори (но само да се возя на тях, не да ги управлявам), обичам театъра, повече от киното иии съм фенка единствено на Депеш, имам впредвид нали, като те питат там някъде любима група, любима песен и т.н. без да се замисля казвам ДМ а това до сега не ми се е случвало, имам впредвид да съм фенка на някой ... отклоних се, ми общо взето съм разбран човек и се надявам да намерим общи интереси с всички Вас тук Очиврът приятно ми е да се запознаем! Целувка
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #256: 17 Ноември 2006

Привет на всички нови лица,а те са много.Това е много радващо.
Дори и възрастовата граница е паднала.Още по-добре, това узначава само едно , че любимата ни група все още печели нови фенове. Но това нямаше как да не се случи след такова грандиозно турне . Одобрение

Finally I've found that I belong here
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #257: 13 Декември 2006

Здравейте!Казвам се Натали,от Пловдив,на 14.Какво друго...обичам да рисувам и френския сащо много го обичам! НамигванеС друго не мога да ви се похваля!     Поздрави! Усмивка

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
alex88bg2002
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #258: 24 Януари 2007

Аз съм от Пловдив но живея и уча в Рим. Приятно се изненадах, че не съм само аз далече от България във този форум (освен Викито, де).
Аз съм на 19 и се зарибих по Депеш Мод покрай Вики, която след концерта в София ме обсипа с тяхната музика. Депеш лесно се прокраднаха към душата ми и от лятото прослушвам албум след албум.

Преди това сякаш не съм ги слушала - мътно помня, че Enjoy the Silence ми беше любим клип когато бях дете, защото ми се виждаше приказен, но не мога да се похваля, че по онва време разбирах колко е добра песента.

... Усетих, че тук върви надпревара кой е най-младия почитател на Депеш във форума. Сестра ми ги обожава, а е само на 13  Намигване (ок, но не е във форума)
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #259: 29 Януари 2007

... Усетих, че тук върви надпревара кой е най-младия почитател на Депеш във форума. Сестра ми ги обожава, а е само на 13  Намигване (ок, но не е във форума)

Здравей и добре дошла!
Може да покажеш на сестра си как да се регистрира. Ще се радваме да разговаряме с всички хора, които са се "зарибили" покрай Викито.
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #260: 30 Януари 2007

Да живее Викито дето вкарва хората в правия път . Готин!
Аз съм пропуснала да се представя . Не ,че е голяма загуба за вас.
Та , по паспорт съм Виктория ,по душа Вики.
От Пловдив съм , но напоследък си обърках живота и се забих да уча в Милано .
Направо ми е неудобно да ви казвам от кога слушам Депеш ,след като четах накои ваши откровения .важното е ,че ги слушам и обичам колкото и вие ! Пощурял
ако искате ,мога да ви разкажа няколко историики относно как аз "прослушах " Депеш .Те почват с прословутия концерт в София , но не се изчерпват с него .
едно ще ви кажа - като почнах да ги тегля тия песни и една от друга повече ми харесваха . след три месеца , една приятелка ми вика - ти звучиш като 30 годишен фен на депеш .еми , да живее интернета - всичко се намира там. Усмивка

пс - горката Поли /сестрата на Алек88бг и тн - абе Аля се казва / направо не можете да си представите в какво сме я превърнали . някой неща са твърде заразни ....

reach out and touch faith !
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #261: 30 Януари 2007

Уж гледаме да не насърчаваме хората да пишат откога слушат групата. Не за нещо друго, ами някой прекаляват с фантазиите, а други пък се чувстват неудобно, ако да речем са чули за DM съвсен наскоро.
Първо, радвам се, че се представи...
Второ, една голяма част от хората тук се познаваме лично. С някой дори от доста време, но избягваме да си говорим по имена. Не за нещо друго, ами изглежда доста неприветливо за хората, които тепърва се опитват да се включат в разговорите. Че си в Милано го разбрахме от 3 твой мнения. Надяваме се да се появи и в още 3-4, за да ни стане по-ясно.

Иначе историята със сестрата на Аля ще стане като тази с Боби Змея. Много колоритни личности, които за съжаление не познаваме...
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #262: 30 Януари 2007

Точно за това поясних , че сме я направили голям фен /Поли/ и толкоз.Повече няма и да чуете за нея . Млъкнал
Може и да съм се потретила с това , къде живея и тн , но нали това е официално представяне  Ангелче . пък и знаеш ги хората , колко са разсеяни , забравят , трябва да им се напомня . Намигване
споменах, тоест не споменах, от кога слушам Депеш именно ,защото виждам колко е важна информация  за всички .да кажем ,че ще остане в мистерия ...

reach out and touch faith !
Roza Genova
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #263: 15 Февруари 2007

Аз се казвам Роза и съм луда по музиката на Депеш Мод!От малка обичам тази група и ще и остана вярна до гроб!Още нещо,обичам и се грижа за разни бездомни животинки.Ветеринарен лекар съм по професия.
mute
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #264: 23 Март 2007

Mн ми е приятно да се включа и аз Усмивкаказвам се Буба,от София обаче сега уча в Германия....на 19..какво още.. разбира се Депеш са ми слабост,бях на концерта им в Бг,което наистина беше невероятно изживяване... Ще се радвам ако тук намеря нови приятели
slyn4iceto
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #265: 29 Март 2007

С удоволствие се включвам и аз  Усмивка Е,мислех,че съм най-малката тук,но не  УхиленКазвам се Албена,на 15 години от Ловеч  Намигване За себе си какво мога да кажа..обикновено момиче с мечти и желания.И да не забравя-Depeche 4ever!.

ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #266: 29 Март 2007

slyn4iceto добре дошла в саита.Особено се радвам че станахме вече трима градски  или поне за толкова знам аз.
ПОЗДРАВИ  Одобрение
Emchoty
Гост
Отговори #267: 29 Март 2007

Здрасти! Аз ъсм Емилия, от Русе, на 17г, зодия скорпион (ако някой го интересува  Намигване ). Не слушам Депеш от години и не съм ходила на техен концерт, но въпреки това те са вече няколко месеца неразделна част от живота ми. Харесвам ги, защото песните им отразяват моето виждане за живота, на който вече многократно съм се сблъсквала с тъмната страна и който съвсем не е розов. Затова ми беше писнало от сладникавите весели песнички, бликащи отвсякъде и тъмната музика на Депеш Мод ми идва изключително добре. Иначе обичам да чета книги, в момента се забавлявам с "Властелина на пръстените" и мога да кажа, че много зарибява!  Одобрение
DarkStar
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #268: 05 Април 2007

Здравейте!
Аз съм Даниела, от Русе съм, но в момента живея и работя в гр.Белене. На 26 съм, зодия "Дева". Първия ми допир с Депеш беше, когато бях 6-ти клас, леля ми е голяма фенка Усмивка и тя ме просветли за групата. Помня че дори бях намерила етикетчета с тях и ги бях олепила по тетрадките си .. Следващата стъпка беше прическа "депеш", добре че фризьорката на майка ми беше силно мой човек  Ухилен  Концерта им в София беше една от моите мечти, сега очаквам Bono и компания  Доволен
След това имаше период - Нирвана, Продиджи..
Сега освен Депеш Мод слушам също и Mylene Farmer, Mike Oldfield, U2, Lоreena Mckennitt, а от БГ групите много се радвам на Остава и Gravity Co.
Приятно ми е да съм сред вас, съжалявам само, че не съм ви открила по-рано... Успех на екипа и поздравления за проекта DM.org!

I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them, and to dominate them.
exciter
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #269: 02 Май 2007

Здравейте!
Казвам се Светослав и съм на 30 години , от Бургас.
Близки срещи с ДМ - 3 1/2  - концерта в Истамбул и партито след него от Exciter tour и два концерта от Touring the angel - София и Будапеща.
Винаги съм ги харесвал най-много в състава, в който са на аватара ми.
Винаги  ги приемам добре,когато  се променят.
Винаги ще са моите precious and fragile things, а аз ще съм техен devotee!  Усмивка
Поздрави на всички тук!

The world we live in and live in general...
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.