DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22
  Печат  
Автор Тема: Представи се!  (Прочетена 96456 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
fei4ka
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #270: 08 Юни 2007

првет и от мен:)
открих тази тема във форума току що и докато поразглеждах открих някои познати и някои общи познати, които не съм очаквала да срещна:) хъм..по-скоро като се замисля бих могла да очаквам, но не съм се замисляла и... просто се зарадвах:)
инак за мен... казвам се Яна и официално съм от Враца, но от 4 години се подвизавам в Софията, където тази година, ей сега съвсееем скоро, завършвам студентството си и предопалагам, че вече за постоянно оставам там. те първа ще си търся работка, тъй че пожелайте ми успех. та, завършвам педагогика, предучилищна и начална, което означава, че ще преподавам на малките сладури в детските градини или до 4ти клас и много ми се иска наистина това да правя, защото много, много обичам деца:)
в момента по радиото звучат U2, тъй че се чувствайте поздравени:)
друго, друго за мен... освен децата, обичам също така да слушам музика, постоянно, да чета книги, предимно фентъзи, но всъщност всичко, което би ми харесало, като Ричард Бах например, обичам да пиша разни неща..
май се поотплеснах малко. стига толкова за мен:)мисля, че това е достатъчно:)
много се радвам, че открих този форум. тук е толкова уютно:)и хубаво:)

"The poems are the better part of who we are."
VANS
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил WWW
Отговори #271: 04 Юли 2007

Аз съм Иво от Габрово. Бил съм на концерти на Суисайдъл Тендънсис, Корн и Депеш Мод. Чакам Туул и Дефтоунс. Харесвам Iris, Mesh, In Strict Confidence, Icon Of Coil, Colony 5, Neuroticfish, Diary Of Dreams, Hocico и мн.други...една вметка: DM ми харесват, но не ги чувствам като групата 'на сърцето ми'.  Това за мен сa KoRn  Млъкнал

Negative music for positive results
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #272: 07 Юли 2007

Ам, висока, руса и нахална, приятно ми е.
За себе си още мога да кажа, че изгубих двайсетина минути да намеря блока си в приложената към профила карта, с още съвсем малко въображение може да си представите тополата пред блока и зеления парапет. И розите пред входа, разбира се, макар да не обичам рози. Възрастта ми гравитира между 12 и 25 без тенденция за промяна в близкото бъдеще. Слушам предимно музика, наблягам на хубавата такава. Тук съм, защото съм тук, в общи линии.
Здравейте Усмивка

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #273: 07 Юли 2007

Здравейте Усмивка

Здравей!

Това е едно от най-интересните представяния в този форум! Добре дошла и ти пожелавам приятни минути сред нас!

Добре дошъл и на VANS... много хубава музика слушаш Иво, бравос Намигване

See what I see!
boby
Гост
Отговори #274: 28 Юли 2007

Здравейте всички!Аз не съм нова тук,но наскоро се преместих и сега се опитвам да стана сеатълърка т. е. да се впиша в начина на живот в Seattle - което означава дъжд,дъжд,почивка и пак -дъжд,дъжд...Е ,лятото е по-добре,няма горещини има повечко слънце,но е трудно да го уцеля в почивните си дни-пече когато съм на работа и е облачно като не съм.Всъщност,не се оплаквам,чакам с нетърпение септември,когато си идвам в БГ за 4 седмици,ура!
Последна редакция: 28 Юли 2007 от boby
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #275: 10 Август 2007

Цитат
Здравейте на всички!!!
 Аз съм 81-вия фен в прекрасния форум,който за съжаление чак сега откривам. Казвам се Виделина
Вече има 900 регистрирани след мен, а никой не иска да се представя Объркан Както и да е ...Добре дошли на всички Одобрение

Angels of the Universe
construction man
Гост
Отговори #276: 16 Август 2007

Здравейте , казвам се Александър и съм софиянец , студент и продавач- консултант.Занимавам се с продажда на килими ръчно производство , уча в УНСС-3-ти курс.В свободното си време (колкото и да е малко то) се занимавам със следните неща (освен с Депеш-най-важното естествено) : филантелия , номизматика , хоби-моделизъм , кино , фотограия , музика и литература.
  Радвам се , че съм сред вас Одобрение!
mayaa_joy
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #277: 17 Август 2007

Здравейте на Всички   Намигване

Време е да спра да се правя на агент 007 и да взема да се представя Усмивка
Казвам се Мая , а от къде съм и аз вече незнам . Родена съм в Перник, учила съм в Правец а сега работя и живея в София . Слушам ДМ от 89'
а от заветната дата 21.06.2006 съм вече пристрастена Усмивка

Поздрави за страхотния форум Усмивка
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #278: 17 Август 2007

Добре дошла Одобрение Сигурна съм, че ще намериш много приятели тук Усмивка

Angels of the Universe
Crims
Някой
*
Публикации: 10

Профил WWW
Отговори #279: 25 Септември 2007

Еми.. здравейте и от мен, макар и вече да писах в творчеството :Рр~

Софи се казвам аз и живея в София (хъх, мда..). За момента уча в гимназията все още и съм 11 клас.. скоро големите мъчения около изпитите ще започнат, за мое най-голямо нещастие. Искам в бъдеще да се занимавам с фотография професионално, защото това ми е хобито вече от две години. Засега толкова, пък.. по-нататък може и да напиша нещо повечко =)

Ако някой има въпроси - shoot me!  Усмивка

"Music makes one feel so romantic - at least it always got on one's nerves - which is the same thing" - O.W.
unspotted
Някой
Публикации: 16

Профил
Отговори #280: 15 Октомври 2007

Вдно здрасти и от мене  Усмивка
Казвам се Силвия и съм от Пазарджик. На 16 години съм. Хобита... ами компютърните игри винаги са ми били страст, а от няколко години съм и запален меломан. За в бъдеще смятам да се махна от ПЗ където знам всяка плочка и да следвам в Пловдив. За музикалните ми вкусове ме мързи да пиша при положение че всичко е отразено в ласт.фм профила ми.
Последна редакция: 15 Октомври 2007 от unspotted

Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #281: 14 Ноември 2007

Ми...аз съм Ивелина на 21. Най-много ме вълнуват сина ми и Depeche Mode и на концерта им бях...
Последна редакция: 15 Ноември 2007 от kirilart
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #282: 10 Декември 2007

амии Сашо, от София... на 12  Плезене но мисля че знам доста за Депеш, така че ако може да не гледате много годините  Ухилен

I'm a man of flesh and bone.
ZiZian
Някой
Публикации: 17

Профил WWW
Отговори #283: 11 Февруари 2008

Здравейте Усмивка
Приятно ми е ZiZ... Не помня първата си среща с Depeche, но от тогава не мога да им се наситя. Живота, характера и отношениято ми към света вибрират на тяхната честота.
Живея във Варна... За жалост далеч от повечето Depeche Mode събития, но ще се радвам да се запозная с феновете, тъй като съм сигурна, че и като хора има нещо блзико помежду ни.
Поздравче на всички Усмивка

If you see purity
As immaturity
Well it's no surprise
If for kindness
You substitute blindness
Please open your eyes
izi
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #284: 16 Февруари 2008

Здравейте!
Ми чест е да съм фен във форума
Намирам го за интересен и обогатяващ
Харесвам и се интересувам от всякаква различна музика...и така
Ами толкова за представянето Плезене,
Поздрави
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.