DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22
  Печат  
Автор Тема: Представи се!  (Прочетена 96455 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SufferWell
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #285: 26 Февруари 2008

Ами...здрасти:-) Казвам се Лора, на 33 години, от Русе, неосъждана:-) Че обичам Depeche Mode е ясно, щом пребивавам тук. Иначе обожавам дъщеря си, музиката, да пътувам (дори посред нощ да ме вдигнете-тръгвам!:-), Варна, хубавото вино и интересните разговори.Покрай отглеждането на дъщеря ми нямам вече много възможност да пътувам, но когато ми се отвори възможност веднага стягам багажа и тръгвам, като всеки Стрелец:-) Обичам да експериментирам с косите на приятелите си - през последните 2 години правя плахи опити да се изявявам като фризьорка:-)
Toni
Гост
Отговори #286: 02 Март 2008

Антония
31 г.
София

Sensbachtal
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #287: 17 Март 2008

Just wanted to say Hello to everyone.
Much to read and learn here, I'm sure I will enjoy !
mari_an
Някой
**
Публикации: 12

Профил WWW
Отговори #288: 24 Март 2008

Казвам се Мариана на 40г/ужас-дори на мен ми звучи страшно,не знам за вас/ .Родена съм в гр.Пловдив,но близо от 20г живея ж гр. София.Имам разнообразни интереси , на първо място естествено музиката, но също фотографията ,театър,кино и хубави книги.Работата ми винаги е била свързана по някакъв начин с музиката,била съм управител на няколко заведения в които се слушаше наистина добра музика.Но за мен си остава най вълнуваща работата ми в "Фънкис Пъб"/първият рок-клуб в София/ беше  собственост на фирмата"София Мюзик Енерпраисиз"единствената за времето си промоутарска фирма в България.Тази работа ми даде възможността да се запозная с много вълнуващи  хора и да се докосна до големите в музиката,както и да посетя всички концерти които организира фирмата. Зад гърба си имам два брака,две пораснали деца,и много интересни  и вълнуващи моменти ,а за в бъдеще ...Объркан?       

<a href="http://delta.superhosting.bg/~depechem/dv/dmorg.swf" target="_blank">http://delta.superhosting.bg/~depechem/dv/dmorg.swf</a>
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #289: 24 Март 2008

Зад гърба си имам два брака,две пораснали деца,и много интересни  и вълнуващи моменти ,а за в бъдеще ...Объркан?       
Омъжи се за мен!
И без това бъдещето ти ще стане част от миналото.

freelove for everyone
bjork
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #290: 27 Март 2008

в христова възраст (одъртяваме, значи Ядосан). фен от 1989 г. точно, когато ДМ дойдоха, реших да раждам, та не ги видях... ще чакам следващия концерт...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #291: 27 Март 2008

... когато ДМ дойдоха, реших да раждам, та не ги видях...

... ти пА - 'що не се стисна малко?!  Ухилен Ухилен Ухилен

Шегата на страна - добре дошла... радвам се на хора, като теб, все пак детето ми с някой трябва да шмитка по концерти  Намигване

See what I see!
All We Fly
Някой
**
Публикации: 13

Профил
Отговори #292: 13 Октомври 2008

Гледам, че отдавна не е писано тук, но днес съм решила да съм нахална  Ухилен Та да се представим след 2 години активно четене (малко съм антисоциално типче и затова не ми се получават добре запознаствата по форумите). Аз съм Ани, на 22 г. Принципно от Варна, но понастоящем уча психопатия във Велико Търново  Побъркан Фен от.... нямам идея, ама съм, така да се каже, die-hard fan от сигурно 2-3 години (късно се осъзнавам за повечето хубави работи). Освен себе си не познавам други хорца, които се кефят на Depeche Mode. Тъжно, но факт. Не знам защо избягвах да се представя досега, но,както обясних,съм малко спъната в комуникацията. Ще се постарая малко повече. Спирам, че стана дълго.
Приятно ми е да се запознаем

Somebody has to
Shine for me
It's difficult not to
Shine for me
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #293: 13 Октомври 2008

Гледам, че отдавна не е писано тук, но днес съм решила да съм нахална  Ухилен Та да се представим след 2 години активно четене (малко съм антисоциално типче и затова не ми се получават добре запознаствата по форумите). Аз съм Ани, на 22 г. Принципно от Варна, но понастоящем уча психопатия във Велико Търново  Побъркан Фен от.... нямам идея, ама съм, така да се каже, die-hard fan от сигурно 2-3 години (късно се осъзнавам за повечето хубави работи). Освен себе си не познавам други хорца, които се кефят на Depeche Mode. Тъжно, но факт. Не знам защо избягвах да се представя досега, но,както обясних,съм малко спъната в комуникацията. Ще се постарая малко повече. Спирам, че стана дълго.
Приятно ми е да се запознаем

Добре Дошла, Ани!
Пожелавам ти много приятни мигове в нашият сайт и страниците на нашият форум.
Вярвам, дори смея да кажа, сигурен съм, че тук ще откриеш много нови приятели Намигване

Good Evening, Sofiaaa!
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #294: 13 Октомври 2008

Добре дошла и от мен, Ани! Винаги съм приятно изненадана да видя съграждани- фенове и се радвам, че се престраши да се представиш Одобрение.
Освен себе си не познавам други хорца, които се кефят на Depeche Mode. Тъжно, но факт.

Мисля си, че много скоро ще имаш тази възможност Усмивка!

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Yoana
Гратис Любовник
**
Публикации: 50

Профил WWW
Отговори #295: 15 Октомври 2008

Аз съм Йоана от Поморие. Здравейте  Усмивка

You can't say no to hope,
Can't say no to happiness!
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #296: 15 Октомври 2008

Здравейте и от мен.
Гери, на 34 г. от Ямбол, но от доста години "завряна снаха" в Сливен. Депеш са в живота ми вече 21 години и нямам намерение да ги пускам да си тръгнат, докато дишам. Бях на концерта през 2006 г., сега чакам 18 май догодина.
Ми туй то засега. Поздрави на Фейн, жалко, че на предишния концерт нещо не можахме да се видим на стадиона. То си беше лека лудница там де, така че...
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #297: 15 Октомври 2008

Добре дошли на всички! Сигурна съм, че като се поопознаем, ще намерите много приятели и сродни души.... Одобрение Дано се забавлявате тук, както всички ние го правим  Намигване

Angels of the Universe
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #298: 15 Октомври 2008

Здравейте и от мен.
Гери, на 34 г. от Ямбол, но от доста години "завряна снаха" в Сливен. Депеш са в живота ми вече 21 години и нямам намерение да ги пускам да си тръгнат, докато дишам. Бях на концерта през 2006 г., сега чакам 18 май догодина.
Ми туй то засега. Поздрави на Фейн, жалко, че на предишния концерт нещо не можахме да се видим на стадиона. То си беше лека лудница там де, така че...

Радвам се да видя сърегионални/градски/фенове  и съфорумци Готин
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #299: 18 Октомври 2008

Преглеждайки малко "по-обстойно" форума и стигайки до този раздел въпреки силно изграденото/вродено по-скоро/  чувство за конфиденциалност към собствената ми личност Усмивка реших че е неучтиво/най-малко/ да пиша  и изказвам мнения без поне да кайе две думи за себе си.

Аз съм Дойчин от Ямбол. На 34 съм, но ако не слушах Депеш  сега щях да съм на 64.    Усмивка
  Тук прочетох толкова хубави повествователно-описателни неща за това как всеки се  е запалил по Депеш и какво означава музиката и групата за него,че...запецвам като иде момент и аз да кажа/напиша нещо!
   Само знам ,че както преди 19-20 години стоях и чаках посред нощите Данчо-Стълбицата да пусне по Хоризонт нещо от Депеш та да го запища на касетофона си,така и сега стоя до малките часове за да обсъждам музиката им с приятели и други фенове или просто ги слушам или гледам.
 И така до края на света Очиврът Побъркан
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.