DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22
  Печат  
Автор Тема: Представи се!  (Прочетена 98824 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #120: 23 Февруари 2006

...
Има, да Усмивка Или май е по-правилно интровертност Ангелче
(с акъла на главния счетоводител на бетоновия възел) Най-правилно е да се рече интровертаризация , колега...и да се прави веднъж-дваж годишно  Полицай
Последна редакция: 23 Февруари 2006 от kantarion

freelove for everyone
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #121: 26 Февруари 2006

УсмивкаЗдравейте! Дойде и моят ред да се представя...Казвам се Мая и съм от София. Опитвам се да гледам позитивно на живота въпреки всичко.
Обичам Депеш, морето, хубавата храна, да излизам с приятели, да гледам футбол, да пътувам, и още много други неща...
Слушам ги от 1990-та...тогава едно момиче от квартала, с което току що са бяхме запознали и което беше копие на Робърт Смит от Дъ Кюър Пощурял, и която всички гледахме като извънземно, ми даде да чуя една касета на която пишеше 101 - Depeche Mode...от момента в който чух тази касета разбрах, че това е моята музика и така до днес и завинаги... Одобрение
Не мога да опиша какво чувствам когато слушам Депеш, тези неща не се описват с думи. Били са с мен и в най-тежките и в най-щастливите ми моменти!
С нетърпение чакам концерта на 21 юни! Докато си купувах билета(синята зона) ръцете ми трепереха от вълнение...този концерт в БГ съм го чакала толкова години....все пак мечтите наистина се сбъдват!  Доволен
Поздравления за прекрасния форум!  Одобрение   
Последна редакция: 13 Март 2006 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #122: 26 Февруари 2006

Наистина мечтите се сбъдват, Мая!
Една от тях идва към нас  Ангелче
Представи си колко позитивна енергия на колко много хора е била насочена към реализирането й!  Одобрение Одобрение

Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #123: 27 Февруари 2006

Здрасти и добре дошла при нас  Усмивка Забавлявай се, както всички тук го правим Одобрение

Angels of the Universe
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #124: 02 Март 2006

Аз съм онзи тип дето преди около 2 месеца се изтри,не помна вече колко време мина.Тогава се пишех Darkest Star .Научих някой неща за форумите,които тогава не знаех и това ми беше грешката.Разбрах,че не можеш да бъдеш харесван от всички и това не трябва да ти е проблем.Сега не ми е,тогава беше.Сега вече гледам на форумите по доста по-различен начин,за добро или лошо.

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
z_z_z_z
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #125: 05 Март 2006

Одобрение

JiMMy_MX
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #126: 13 Март 2006

Аз съм от тези потребители,които повече обичат да четат,отколкото да публикуват.Просто все още не съм на вашето ниво по знания за Депеш,но все пак доста обичам групата и ще бъда на концерта в София Усмивка

Let me show you the world in my eyes
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #127: 13 Март 2006

Аз съм от тези потребители,които повече обичат да четат,отколкото да публикуват.Просто все още не съм на вашето ниво по знания за Депеш,но все пак доста обичам групата и ще бъда на концерта в София Усмивка

Евала, човече! Моите уважения за това изказване!!! Все пак, кое е по-важно: нивото по знания или как чувстваш и приемаш музиката?!
Много приказваме и нищо не казваме тук... (а и по принцип май... поне някои), но поне изповядваме една религия! Намигване
Последна редакция: 13 Март 2006 от PuFF

I hurt my most beloved...
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #128: 13 Март 2006

Просто все още не съм на вашето ниво по знания за Депеш,но все пак доста обичам групата и ще бъда на концерта в София Усмивка

Ние все пак тук не се изпитваме, така че спокойно можеш да си даваш мнението  Усмивка Важното е да ти е приятно и нещата да са адекватни.

...you take me there, you take me where...
z_z_z_z
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #129: 13 Март 2006

Цитат
Все пак, кое е по-важно: нивото по знания или как чувстваш и приемаш музиката?!
Много приказваме и нищо не казваме тук... (а и по принцип май... поне някои), но поне изповядваме една религия! Намигване

Евала и за твоето изказване,а това НЕЩО като знания за депеш ми звучи много сухо.Депеш не са някаква наука или нещо дето се учи в училище и мисля,че много хора слагат в определението фен на депеш,някой който знае всичко за тях до наи-малката подробност,депеш правят музика и само това е важно,другото за и околко депеш е само за мнимите фенове и папараците.Слушам Depeche Mode не знам къде е роден дейв,не го знам и на колко е години не знам бил ли е женен или не (ама мисля че не е бил) Усмивка ,пък и не ме и интересува слушам музиката им защтото само това е което ми предлага депеш.JiMMy_MX няма ниво за фен на депеш или си или не си,за да си фен е достатъчно да харесваш музиката нищо повече.
Последна редакция: 14 Март 2006 от z_z_z_z

Mr.Corbijn
Гост
Отговори #130: 15 Март 2006

Здравейте,
Аз съм онзи тип, дето преди окло 2 месеца...

...научих някои неща за форумите, които тогава не знаех и ...
...разбрах, че не можеш да бъдеш харесван от всички и това не трябва да ти е проблем. Сега не ми е, тогава беше. Сега гледам на форумите по доста по-различен начин.
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #131: 15 Март 2006

Здравейте,

...разбрах, че не можеш да бъдеш харесван от всички и това не трябва да ти е проблем. Сега не ми е, тогава беше. Сега гледам на форумите по доста по-различен начин.

Извинете, но бавно включвам.
 Горният пост означава , че Infra-Red и Mr Corbijn са един и същ човек или че последният одобрява мнението на другия ?!

julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #132: 15 Март 2006

Доколкото разбирам просто и двамата се преосмислили пребиваването си тук Полицай
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #133: 15 Март 2006

Здравейте,

Извинете, но бавно включвам.
 Горният пост означава , че Infra-Red и Mr Corbijn са един и същ човек или че последният одобрява мнението на другия ?!

Според мен тва означава само едно-лицето с username Mr.Corbijn e Victor....всъщност не съм се и съмнявал,че е той Шок
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #134: 15 Март 2006

В крайна сметка и аз това си помислих, особено и след като видях профила му.

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.