DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16
  Печат  
Автор Тема: Снимки на потребителите  (Прочетена 80587 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eloa
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #105: 30 Май 2006

а ето и оЩе една,която цели да разбива сърца
хе хе
Последна редакция: 02 Юни 2006 от eloa

vi veri UniverSum viciiiiiiii
lady_evil
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #106: 02 Юни 2006

Здрасти, здрасти! Ето ме пак Зъл И аз да не остана по-назад, макар че последна се включвам, ще пусна едно фото, та да се знаем, дет се вика. Т`ва ми е една от най-любимите снимки , защото на нея съм с мъжа на живота си (сори, Дейв, ама ти си на втора позиция) Готин
Последна редакция: 02 Юни 2006 от lady_evil

"...той подскачаше,сякаш чуваше музика и танцуваше в ритъм, който отекваше само в главата му. А лунната светлина за миг озари лицето му и то беше като череп на ангел..."
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #107: 02 Юни 2006

Готин eloa, като те гледам ми се струва, че имаш дрезгав глас ?
И аз не знам защо.

for all the right reasons
for all the right reasons
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #108: 02 Юни 2006

Т`ва ми е една от най-любимите снимки , защото на нея съм с мъжа на живота си (сори, Дейв, ама ти си на втора позиция) Готин

Малкият симпатяга ми напомня на някого с тази косичка,ама нещо не мога да се сетя на кого Намигване Ангелче.
eloa & lady_evil, добре дошли (great style! Одобрение)!

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
lady_evil
Кукла
*

Профил
Отговори #109: 02 Юни 2006

Цитат
Малкият симпатяга ми напомня на някого с тази косичка,ама нещо не мога да се сетя на кого Намигване Ангелче.
Цитат

Трябва да го видиш сега с новата прическа какъв матингорец е станал Усмивка Но както се казва в такива ситуации, всяка прилика с действителни лица и събития е напълно случайна Зъл

"...той подскачаше,сякаш чуваше музика и танцуваше в ритъм, който отекваше само в главата му. А лунната светлина за миг озари лицето му и то беше като череп на ангел..."
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #110: 02 Юни 2006

Но както се казва в такива ситуации, всяка прилика с действителни лица и събития е напълно случайна Зъл

А може и да не е случайна.Кой знае вече колко много мартинови творби е чул,току виж в бъдеще се присъединил към редиците на верните DM-фенове! Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
eloa
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #111: 03 Юни 2006

е някой да каже добре дошъл,благодаря dearrose и victor-за гласа, си прав...възприемам го като welcome.....въпреки,че вече се по  Бияч за някои неща,аз не съм злопаметна,естествено....
а ladyevil заЩо такъв nick-ти по-скоро трябва да си ladyangel....,нo явно си те кефи-лоша ли си или само с нефеновете на дм?!  Намигване

vi veri UniverSum viciiiiiiii
lady_evil
Кукла
*

Профил
Отговори #112: 03 Юни 2006

Цитат
а ladyevil заЩо такъв nick-ти по-скоро трябва да си ladyangel....,нo явно си те кефи-лоша ли си или само с нефеновете на дм?!

Виж, едва ли бих билалоша с някой нефен на DM, само за това, че е нефен на DM, все пак всеки сам си решава кое му харесва и кое не. А и DM не могат да се слушат насила или просто ей така, защото е модерно. Колкото до ника, Зъл външността понякога лъже Намигване
Последна редакция: 04 Юни 2006 от lady_evil

lady_evil
Кукла
*

Профил
Отговори #113: 03 Юни 2006

И сори за писането, ама понякога забравям да превключа на кирилица. Ще гладам да не се повтаря Ангелче

bLue_DreSs
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #114: 06 Юни 2006

АзЗз Намигване

Bring your chains,your lips of tragedy and fall into my arms...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #115: 05 Юли 2006

Къде изчезнаха снимките на някои от потребителите?  Шок Същото се наблюдава и в някои други теми - постове, на които трябва да има снимки, са празни, останали са само поясненията.  Очиврът

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #116: 05 Юли 2006

Къде изчезнаха снимките на някои от потребителите? Шок Същото се наблюдава и в някои други теми - постове, на които трябва да има снимки, са празни, останали са само поясненията. Очиврът
И аз това се питам,моята например не съм я трил аз,а се допитах и до още един-двама човека,които също не са махали своите,но пък снимките им така или иначе ги няма.
Мистерия!?!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #117: 05 Юли 2006

Къде изчезнаха снимките на някои от потребителите? Шок Същото се наблюдава и в някои други теми - постове, на които трябва да има снимки, са празни, останали са само поясненията. Очиврът
И аз това се питам,моята например не съм я трил аз,а се допитах и до още един-двама човека,които също не са махали своите,но пък снимките им така или иначе ги няма.
Мистерия!?!

Да, Тольо, абсолютна мистерия! И моята снимка я няма, както и на още доста форумци. Я да си признае бързо този, които е безчинствал в тази, а и не само в тази тема!  Бияч  Ухилен Въпрос на лично отношение към дадени потребители или причината е друга?  Полицай
Последна редакция: 05 Юли 2006 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #118: 05 Юли 2006

аз, до колкото разбрах снимките се махат, защото заемали много място. Нали затова уж трябва да се качват в дневника?Объркан

jump out of time
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #119: 06 Юли 2006

Всички прикачени файлове след определен период от време стават обект на преглед за елиминация (ех, че го казах научно). Причината е заето място и bandwidth. Сървъра, на който се локацира този сайт има определен лимит и когато го наближим, правим чистка.

Та, с други думи, за да минимизираме този момент, отново ще помоля, когато прикачвате снимки, да ги оразмерявате предварително. Абсоютно ненужно е качването на снимки с големина над мегабайт и резолюция 3000 по 2000 пиксела (което става доста често в дневника)!!

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.