DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16
  Печат  
Автор Тема: Снимки на потребителите  (Прочетена 74843 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #150: 03 Септември 2006

Recoil  напълно съм съгласен с теб,но за мен пък е необясним факта ,че много малко потребители са публикували свои снимки.Единственото обяснение за този факт за мен е притеснение точно от тези сайтове за запознанства за които намекваш и ти.Иначе за качеството на снимките и избора на такива си абсолютно прав.Основната идея на сайта наистина не е запознанства ,но все пак е хубаво да се познаваме визуално макар и интерактивно понякога.

Eдва ли може да се говори за "притеснение", предвид факта, че тези, които пишат в сайта от отдавна, са се виждали по различни партита (снимки, от които са публикувани тук). Така че дори и този факт прави поставянето на снимките в отделна тема безпредметно Усмивка

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #151: 03 Септември 2006

Recoil  напълно съм съгласен с теб,но за мен пък е необясним факта ,че много малко потребители са публикували свои снимки.Единственото обяснение за този факт за мен е притеснение точно от тези сайтове за запознанства за които намекваш и ти.Иначе за качеството на снимките и избора на такива си абсолютно прав.Основната идея на сайта наистина не е запознанства ,но все пак е хубаво да се познаваме визуално макар и интерактивно понякога.

Не смятам, че е редно да задължаваме хората да публикуват снимките си. Ако се замислиш в тази тема има и снимки на хора, които изобщо не пишат във форума.
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #152: 03 Септември 2006

Миро далеч съм от мисълта ,че трябва да задължаваме някой,но и ти се съгласи ,че е хубаво да познаваш човека поне визуално.
nelly
Гратис Любовник
**
Публикации: 48

Профил
Отговори #153: 19 Септември 2006

Здравейте..ето ме и мен... Намигване

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* P1010024.jpg (135 KB, 640x480 - видяно 646 пъти.)

Do i need to sell my soul for pleasure like this Did I have to lose control To treasure your kiss Did I need to place my heart In the palm of your hand Before I could even start To understand
Grain
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #154: 17 Октомври 2006

здравейте!
аз не побликувам често но всяка свободна минута съм тук - тук ми е щастливо и спокойно ... Очиврът
не съм посещавала много събитията от този форум  Тъжен , поради изключително напрегнатото ми ежедневие, и ми е ужасно приятно да  "виждам" лицата ви докато алчно изчитам всичко което се случва тук!!!
и така - постоянната Online mpeneva - с дъщеря ми, която честичко  пребивава тук и е hard fan       

* we-15.10.06.jpg (90.41 KB, 397x426 - видяно 771 пъти.)
smokyninho
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #155: 18 Октомври 2006

ади,и аз да се покажа

* P1010038.JPG (852.77 KB, 1704x2272 - видяно 583 пъти.)

flesh and bone by the telephone
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #156: 18 Октомври 2006

Здравей nelly и добре дошла във форума!
Това зад теб вероятно е тапицерия, но се чудехме каква точно е материята с едни съфорумци ? Имаме предположения за булана и губер, но те май са много по-различни...

ади,и аз да се покажа
smokyninho добре дошъл!
Само не скачай ! Усмивка
Последна редакция: 18 Октомври 2006 от Recoil
nelly
Гратис Любовник
**

Профил
Отговори #157: 18 Октомври 2006

Здравей nelly и добре дошла във форума!
Това зад теб вероятно е тапицерия, но се чудехме каква точно е материята с едни съфорумци ? Имаме предположения за булана и губер, но те май са много по-различни...

Recoil...вярвам ,че имаш богата фантазия.. Усмивка..Довери се на нея.. Намигване

Do i need to sell my soul for pleasure like this Did I have to lose control To treasure your kiss Did I need to place my heart In the palm of your hand Before I could even start To understand
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #158: 18 Октомври 2006

Цитат на: nelly

Recoil...вярвам ,че имаш богата фантазия.. Усмивка..Довери се на нея.. Намигване
...тя, фантазията на всички ни е богата, ама залози сме направили... така че, помагай моля.... Ухилен

П.П. Да караш Recoil да си фантазира за теб не е добре, повярвай... Намигване
Последна редакция: 18 Октомври 2006 от Kevy

See what I see!
nelly
Гратис Любовник
**

Профил
Отговори #159: 18 Октомври 2006

Цитат на: nelly

...тя, фантазията на всички ни е богата, ама залози сме направили... така че, помагай моля.... Ухилен

П.П. Да караш Recoil да си фантазира за теб не е добре, повярвай... Намигване
В случая доколкото разбрах сте коментирали тапицерията - не мен...или греша... Ухилен

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #160: 18 Октомври 2006

В случая доколкото разбрах сте коментирали тапицерията - не мен...или греша... Ухилен

...оооо тапицерията ни беше темата... теб те засегнахме, само заради косата... много коса имаш бе мила и така си я разпиляла, че си направила нашия обект много загадъчен... та за това поискахме твоята помощ... Ухилен
Както и да е, ще продължим да гадаем явно... Намигване

See what I see!
Luba
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #161: 19 Октомври 2006

Много грозно...
Toва е тема, в която се публикуват снимки на съфорумци, а НЕ се коментират ехидно.

Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #162: 19 Октомври 2006

Забележката е много правилна и се приема. Също както и забележката, че не сме фото-форум и че хората не е нужно да имат подобни познания, за да предоставят снимка. Но на моменти човек се налага да подходи с чувство за хумор, вместо да затрие цяла тема... заради някакви тенденции.
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #163: 19 Октомври 2006

Много грозно...
Toва е тема, в която се публикуват снимки на съфорумци, а НЕ се коментират ехидно.

Много жалко...
... че си лишена от чувство за хумор!!!

Самата Нели, разбра шегата и се включи, но явно не всички умеят да се шегуват... в случая, обаче, не виждам ти с какво си засегната...

Нели, извинявай ако сме те обидили... снимката ти е хубава, ти също си сладур!!! Одобрение

See what I see!
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #164: 20 Октомври 2006

чак телефона се изчерви..^^

* precious.jpg (52.26 KB, 800x640 - видяно 323 пъти.)
Последна редакция: 17 Февруари 2007 от white_ambition

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.