DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16
  Печат  
Автор Тема: Снимки на потребителите  (Прочетена 75328 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #195: 15 Октомври 2008

това е Истанбул --2006 по-малко от 24 часа до концерта /ако не бъркам вече/ Усмивка
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #196: 15 Октомври 2008

Uselink, мисля че на концерта в София сме били доста близо, а и на този в Истанбул. Ухилен С бяла блуза ли си бил облечен на концерта в София, първи ред с шалче на Депеш Мод? Имам разни снимки от тогава и май те разпознах.  Намигване Точно до deiv4o си бил на оградата, а ние зад вас.
Последна редакция: 15 Октомври 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
uselink
Възбуден

Профил
Отговори #197: 15 Октомври 2008

Maya  мисля,че правилно се ориентира. Одобрение Шалчето тогава май го опънах за пред журналистите Ухилен Аз бях и онзи с два големи бели чаршафлъци Побъркан   Имам и съмнения дали не съм ти помогнал да прескочиш оградата в Истанбул Ухилен
uselink
Възбуден

Профил
Отговори #198: 15 Октомври 2008

Uselink, мисля че на концерта в София сме били доста близо, а и на този в Истанбул. Ухилен С бяла блуза ли си бил облечен на концерта в София, първи ред с шалче на Депеш Мод? Имам разни снимки от тогава и май те разпознах.  Намигване Точно до deiv4o си бил на оградата, а ние зад вас.

Maya направих си усилието да проверя все пак казаното от теб за да съм сигурен 100% че правилно си ме разпознала Усмивка и прегледах тази тема и прикачените снимки.  100% съм до  Deiv4o  в Сф. На една от снимките качени от него тук--се вижда малка част от мен Ухилен
 Нямам нищо против догодина май да сме пак там като позиция Одобрение
Emko
Кукла
Публикации: 35

Профил
Отговори #199: 15 Октомври 2008

ей го де е Побъркан

* DSC00044.JPG (72.53 KB, 640x480 - видяно 394 пъти.)
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #200: 15 Октомври 2008

Uselink, аз може имена да не помня, но съм голям физиономист.  Ухилен Плюс това Маргото ме беше снимала докато чакахме пред сцената и на тази снимка те има встрани с един твой приятел. И аз пожелавам на 18 май да сме пак на тази същата позиция!  Намигване

В Истанбул Кирето 101 ми помогна да прескоча оградата, за което винаги ще му бъда много благодарна.  Одобрение

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #201: 15 Октомври 2008

Uselink, аз може имена да не помня, но съм голям физиономист.  Ухилен Плюс това Маргото ме беше снимала докато чакахме пред сцената и на тази снимка те има встрани с един твой приятел. И аз пожелавам на 18 май да сме пак на тази същата позиция!  Намигване

За тази снимка ли говорите?

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
uselink
Възбуден

Профил
Отговори #202: 15 Октомври 2008

Ей ама как съм се загледал в далечината! Ухилен И къде по-дяволите съм държал после тия очила Шок!?  А с този приятел сме пак заедно догодина Усмивка
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #203: 15 Октомври 2008

Еееее Марго, опасен агент си, не знаех, че я пазиш.  Очиврът Аз нарочно не я сложих, а само я споменах, че не исках да изляза от анонимност. А и е старичка...край, отиде ми новият имидж.   Ухилен

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #204: 15 Октомври 2008

Еееее Марго, опасен агент си, не знаех, че я пазиш.  Очиврът Аз нарочно не я сложих, а само я споменах, че не исках да изляза от анонимност. А и е старичка...край, отиде ми новият имидж.   Ухилен

Извинете, че се намесих...помислих, че ти не я пазиш (което не е логично, но....)
Ние ще си траем ти коя си на тази снимка  Готин

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
uselink
Възбуден

Профил
Отговори #205: 15 Октомври 2008

а така Ухилен И на мен какво ми трябвашв да се индивидуализирам с тия очила Зъл  със сигурност само аз напълно излязох от анонимност Ухилен
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #206: 15 Октомври 2008

а така Ухилен И на мен какво ми трябвашв да се индивидуализирам с тия очила Зъл  със сигурност само аз напълно излязох от анонимност Ухилен

Теб те разбрахме... Мая е ясна... аз бях момичето, което имаше нужда от пространство, поради реалната опасност от прилошаване... а ти, драги ми uselink беше много грижовен и в София и в Истанбул , за което ти благодаря! Одобрение Радвам се, че най-после те виждам и по тези форумни ширини!

See what I see!
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #207: 15 Октомври 2008

Извинете, че се намесих...помислих, че ти не я пазиш (което не е логично, но....)
Ние ще си траем ти коя си на тази снимка  Готин

Марго, изключено е да не я пазя!  Одобрение Даже в рамка трябва да си я сложа, скъп спомен благодарение на теб!

Once in a lifetime...

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #208: 15 Октомври 2008

ееехм тоя път искам и аз на най-първа линия! приемате ли ме форумци?Объркан?
uselink
Възбуден

Профил
Отговори #209: 15 Октомври 2008

Kevy обещавам ако се наложи и през май да ти осигуря достатъчно жизнено пространство за да преживееш концерта! Одобрение Мисля че се забавих неоснователно и неоправдано дълго да се появя на тези форумни ширини! Бияч
  Ivelina добре дошла отсега на първа линия--ще се погрижим каквото зависи от нас да си на там! Най-малкото аз!Понеже благодарение на твоята помощ и съпричастност излязох от анонимност и бях разпознат и припознат тук Ухилен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.