DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19
  Печат  
Автор Тема: Отзиви в медиите  (Прочетена 81200 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Депешарка
Гратис Любовник
Публикации: 51

Профил
Отговори #180: 05 Юли 2006

и аз разчитам единствено на Кречетало-то и тръпна в очакване да видя какво са заснели от концерта и дали ще има някакво интервю Одобрение
а иначе много се ядосвам на отзивите по знайни и незнайни издания,защото ,който не се сетил ,той не е писал някоя щуротия  Идиота затова,че нямаш е никакво що годе нормално тв отразяване дори не ми се и говори,емиии Кречеталци ,на Вас разчитам Ухилен
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #181: 05 Юли 2006

доколкото аз знам пресконференция през летният кръг на турнето се е състояла единствено в Букурещ и никъде другаде.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #182: 05 Юли 2006

"концертът е чакан цели 35 години"
...
И аз точно от 1971 година ги чакам ... спомням си, че точно тогава се запалих и по Каризма, но Депеш бяха някакси по-мелодични и затова ги чаках с много голямо нетърпение! Зъл

Ама вие не бяхте ли на Локомотив, за да видите любимите си КариЗма?
Лела как съм се била заблудила... аз даже не бех чула за ДМ, ама кво, нали КариЗма беха там... това ми стига  Побъркан

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #183: 06 Юли 2006

нямам време сега да 4ета какво последно сте писали, ама за сравнение - по бтв репортажа за ерос не съдържаше инфо за най-мръсното място в сф на сутринта след концерта, а си имаше някъде 4-5 мин от концерта, стадиона беше, хм, пълни4ък, ама те си даваха техния екип как се кефи и накрая как се ка4ил в колата си
тва малко off the record
... ами то концерта на таз' нежна душица, Ерос, не го ли преместиха?! Объркан

Имам нЕкакъв спомен, че чух... не можел да напълни Локомотив, та концерта щял да бъде преместен... ама явно и той, като ГОЛЕМИТЕ иска на този прекрасен стадион да пее... Ухилен Пощурял Готин

Понеже виждам, че проявявате жив интерес към концерта на Ерос, реших да споделя с вас впечатлението си от днешната статия на вестник Стандарт, посветена на въпросното събитеи. Статията е озаглавена:
Рамацоти подари дрехите си на София
подзаглавие:
Ерос направи МЕГАспектакъл пред 20 хил. души (питам се дали това ще рече, че ДМ са направили ГИГАспектакъл пред 35 хил. но...)
Има и второ подзаглави, типично по журналистически:
Два часа публиката на Локомотив (да,  guBa_koTka там!) пя канцонетите на италианеца
И точно си викам "Дай сега, да я прочета тази статия, че да си обогатя музикалния речник"  Ухилен и чета:

"128 мин. Ерос Рамацоти раздаваше лирични настроения на столичния стадион Локомотив в понеделник вечерта. Концертът на италианеца се превърна във второто мегашоу за годината у нас слад изявата на "Депеш мод" десет дена по-рано на същото място" Пощурял Пощурял

Статията продължава с описание на звуково-светлинния петинг на концерта на Ерос (три големи екрана, осветление в топлите тонове, компютърни анимации на екраните, нюанси на червено и жълто и тн)Споменава се, че Станишев му подарил родопски чанове
Обсъждат се още татуировките на певеца; как Ерос поздравил с "Добър вечер!"; какво пишело на специалните тениски направени за Ерос от Долче и Габана; Усмивка и други такива, но да не се отклоняваме от темата...

jump out of time
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #184: 06 Юли 2006

Ами получи се точно както си мислех Усмивка Никаква 30 метра висока сцена,даже май е на половината на тази на Депеш...както и да е Усмивка Тук като прочетох са били 12 000 души,което ме навежда на мисълта,че със същия успех можеха да го направят на някой по-малак стадион...и отново си задавам въпроса колко ли щяхме да сме на 21ви юни ако концерта беше на Васил Левси,където беше запланувано една световноизвестна поп певица със световноизвестен задник да развява гюбеци...

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #185: 06 Юли 2006

Infra-Red и аз много често си задавам този въпрос-дали щяхме да напълним с-н"В.Левски"иси отговарям с едно голямо ДА,но при условие ,че организацията беше почнала в началото.Представям си каква гледка щеше да бъде пълен до пръсване с-н"В.Левски".
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #186: 06 Юли 2006

Понеже виждам, че проявявате жив интерес към концерта на Ерос, реших да споделя с вас впечатлението си от днешната статия на вестник Стандарт, посветена на въпросното събитеи.

Аз пък за Ерос разбрах, че имало 15 хил. и най-големите фенове били отишли в 18.00ч (сън не са спали Ухилен). Разбира се по БТВ дадоха и феновете, които бяха доста рехаво разположени по стадиона, и един от тях беше великият рапър Румънеца. Много ми е интересно как като някой дойде да прави концерт у нас и Сульо и Пульо изведнъж се оказват най-големите фенове. Както и да е най-важното за този Ерос, което повтаряха навсякъде, беше, че получил специални 16 чана, както Зу вече каза, окачени на невероятна гега Ухилен от Станишев. Чудя се овце ли ще гони с тая гега Объркан Но ми направи впечатление, че се обърна повече внимание на Ерос, отколкото на ДМ Тъжен
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #187: 06 Юли 2006

Както и да е най-важното за този Ерос, което повтаряха навсякъде, беше, че получил специални 16 чана, както Зу вече каза, окачени на невероятна гега Ухилен от Станишев. Чудя се овце ли ще гони с тая гега Объркан Но ми направи впечатление, че се обърна повече внимание на Ерос, отколкото на ДМ Тъжен

А представяте ли си ако бяха подарили от въпросните геги с чанове,гайди,едно друго, на DM! Мартин като нищо би открил нови интересни звуци за семплиране. Ухилен

Само да можеше да ми падне сега онзи таксиджия,който се опита да ми спори,че Ерос ще събере много повече фенове от DM,нали знаете,много по-популярен и харесван бил Побъркан! Така щях да си  злорадствам на воля! Зъл

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #188: 06 Юли 2006

...А представяте ли си ако бяха подарили от въпросните геги с чанове,гайди,едно друго, на DM! Мартин като нищо би открил нови интересни звуци за семплиране. Ухилен

Само да можеше да ми падне сега онзи таксиджия,който се опита да ми спори,че Ерос ще събере много повече фенове от DM,нали знаете,много по-популярен и харесван бил Побъркан! Така щях да си  злорадствам на воля! Зъл
... Ооооооо... Мартин с гайда....хахахахахахаха.... т'ва сигурно ще го сънувам довечера... Шок Пощурял Ухилен

... ама тоз' нагъл таксиметър успя ли проведе спор или само се опита?!... малииии, добре, че не съм му била аз в таксито, че както страстно ги любя такива многознайковци... и до бой можеше да се стигне... Бесен Бияч Идиот

See what I see!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #189: 06 Юли 2006

Ще се радвам ако не се налага да се разделят постове и да се прави нова тема"Гайдата на Мартин" или "Гегата на Ерос" и т.н.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #190: 07 Юли 2006

нямам време сега да 4ета какво последно сте писали, ама за сравнение - по бтв репортажа за ерос не съдържаше инфо за най-мръсното място в сф на сутринта след концерта, а си имаше някъде 4-5 мин от концерта, стадиона беше, хм, пълни4ък, ама те си даваха техния екип как се кефи и накрая как се ка4ил в колата си
тва малко off the record
... ами то концерта на таз' нежна душица, Ерос, не го ли преместиха?! Объркан

Имам нЕкакъв спомен, че чух... не можел да напълни Локомотив, та концерта щял да бъде преместен... ама явно и той, като ГОЛЕМИТЕ иска на този прекрасен стадион да пее... Ухилен Пощурял Готин

Понеже виждам, че проявявате жив интерес към концерта на Ерос, реших да споделя с вас впечатлението си от днешната статия на вестник Стандарт, посветена на въпросното събитеи. Статията е озаглавена:
Рамацоти подари дрехите си на София
подзаглавие:
Ерос направи МЕГАспектакъл пред 20 хил. души (питам се дали това ще рече, че ДМ са направили ГИГАспектакъл пред 35 хил. но...)
Има и второ подзаглави, типично по журналистически:
Два часа публиката на Локомотив (да,  guBa_koTka там!) пя канцонетите на италианеца
И точно си викам "Дай сега, да я прочета тази статия, че да си обогатя музикалния речник"  Ухилен и чета:

"128 мин. Ерос Рамацоти раздаваше лирични настроения на столичния стадион Локомотив в понеделник вечерта. Концертът на италианеца се превърна във второто мегашоу за годината у нас слад изявата на "Депеш мод" десет дена по-рано на същото място" Пощурял Пощурял

Статията продължава с описание на звуково-светлинния петинг на концерта на Ерос (три големи екрана, осветление в топлите тонове, компютърни анимации на екраните, нюанси на червено и жълто и тн)Споменава се, че Станишев му подарил родопски чанове
Обсъждат се още татуировките на певеца; как Ерос поздравил с "Добър вечер!"; какво пишело на специалните тениски направени за Ерос от Долче и Габана; Усмивка и други такива, но да не се отклоняваме от темата...

ама молим ви се, не дол4е и габана, а ФЕРЕ - фанелки по 20 евра и клю4одържател4ета, светещи с надпис ЕРОС, неам думикакъв ки4 - зе петинга и топлите светлини но комент, ама как са из4ислили 128те минс? аз 4ух, 4е щял да обядва със станишев в спагети ко. в цум, и отцепили района, ама ероса нещо вързал тенекия на нашия премиер.... комедия

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #191: 07 Юли 2006

Ще се радвам ако не се налага да се разделят постове и да се прави нова тема"Гайдата на Мартин" или "Гегата на Ерос" и т.н.

стига толкова, както вси4ки разпрахме мартин си имал птицеподобно оперение

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #192: 07 Юли 2006

Статия от с-ние "Блясък".Коментарите оставям на Вас.

[attachment deleted by admin]

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* CCI000021.jpg (436.02 KB, 840x1105 - видяно 330 пъти.)
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #193: 07 Юли 2006

С-ние"ХАЙ КЛУБ"

* CCI000041.jpg (215.52 KB, 640x660 - видяно 314 пъти.)
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #194: 07 Юли 2006

Последната статия която ми попадна е от в-к"Жена".

* IMG_01731.jpg (223.48 KB, 704x600 - видяно 308 пъти.)
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.