DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19
  Печат  
Автор Тема: Отзиви в медиите  (Прочетена 80526 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #195: 07 Юли 2006

От сп. Блясък -
".., а куфееха близо до сцената.." куфееха?! за бога..

"..един от най-големите почитатели на Depeche - Иван от BigBrother2, който е и основател на фенклуба на групата у нас."   
Ха! това беше полезно да се знае.  Объркан

Статията на Хай Клуб учудващо е адекватна. Усмивка

А това 'нещо' във вестник Жена е перфектен пример как се прави от нищо нещо, само за да се запълни страница.. шляпаш две рандом снимки от концерта, и преразказваш произволна статийка отпреди концерта, само че в минало време. Гениално.

Life goes on..
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #196: 07 Юли 2006

Именно затова прицених ,че е най-добре всеки сам да си направи коментарите .Без да искам да обидя някой,много се изненадах като видях статията във в-к"ЖЕНА". Ухилен
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #197: 07 Юли 2006

... и аз съм приятно изненадана от "ХАЙ КЛУБ", но пък от БЛЯСЪК баш това очаквах! Бияч ... явно за тях отново е било по-важно да обърнат внимание на клюките, а не на фактите, а именно грандиозността на Събитието на годината на българската музикална сцена.

За в-к "Жена" коментара е просто излишен....

...Онзи ден с Благовеста коментирахме, че вероятно във всяка медия има поне един фен на Депеш, който би могъл да отрази събитието подобаващо... но като чета всички простотии из медийното пространство се съмнявам, че българските журналисти изобщо имат акъл в главата си (естествено има и изключения)... Намигване

See what I see!
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #198: 07 Юли 2006

Не знам дали на вас Ви прави впечатление ,но аз жестоко се кефа на това че повечето медии са запечатали "WE RUSH FOR YOU"-браво на нас. Пощурял Одобрение
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #199: 07 Юли 2006

Не знам дали на вас Ви прави впечатление ,но аз жестоко се кефа на това че повечето медии са запечатали "WE RUSH FOR YOU"-браво на нас. Пощурял Одобрение

Това е страхотно,наистина,но и нямаше как тази прекрасна гледка да не бъде увековечена от медиите,щеше да е грехота.На една от снимките забелязах ръката на Мая.Как да я объркаш с тази черна розичка? Намигване

С тези две твърдения не мога да се съглася:

"Последва яростно пребъркване за нелегални фотоапарати и остри предмети."
Яростно в никакъв случай,нито пък особено внимателно.
"Всички врати на стадиона бяха отворени точно в 16 ч."
Всички знаем кога бяха отворени. Плачещ

Ванката от Big Brother очаквах да бъде на концерта (спомням си как си пееше Somebody в шоуто и как наричаше агънцето Little 15),обаче защо ли не съм чувала за този негов "фенклуб на групата у нас"? Объркан
Най-голямата изненада несъмнено е Дичо-за него пък най-малко съм предполагала,че може да бъде DM-фен. Млъкнал
И аз харесах най-много материала от "Хай Клуб",особено това изречение:
 "С този огън дивото сърце на DM запали пожар в София-от онези,които не се забравят,защото са истински."

Мерси много на ultrapmp за предоставените статии! Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #200: 07 Юли 2006

но като чета всички простотии из медийното пространство се съмнявам, че българските журналисти изобщо имат акъл в главата си (естествено има и изключения)... Намигване

Е, недей така! Аз още се чудя за кой вестник да се абонирам.....

jump out of time
Еми
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #201: 07 Юли 2006

За тези фотоапарати беше много странно, навсякъде пишеше че не можело да се внасят на концерта, а докато чакахме да отворят вратите едно момиче попита дали може да носи фотоапарат и от охраната и казаха че няма проблеми. Аз си бях оставила моя в къщи, но като разбрах това веднага се обадих да ми го донесат. А ако се знаеше че може да се внасят непрофесионални фотоапарати сега щеше да има повече клипчета от концерта.
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #202: 07 Юли 2006

Кевата, за Ванката от биг брадърите слуша Депеш от мноооого години. Тая мутра ми е съученик и е голям фен  Усмивка. Да не е имал в предвид BFL?

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #203: 08 Юли 2006

... и аз съм приятно изненадана от "ХАЙ КЛУБ", но пък от БЛЯСЪК баш това очаквах! Бияч ... явно за тях отново е било по-важно да обърнат внимание на клюките, а не на фактите, а именно грандиозността на Събитието на годината на българската музикална сцена.

За в-к "Жена" коментара е просто излишен....

...Онзи ден с Благовеста коментирахме, че вероятно във всяка медия има поне един фен на Депеш, който би могъл да отрази събитието подобаващо... но като чета всички простотии из медийното пространство се съмнявам, че българските журналисти изобщо имат акъл в главата си (естествено има и изключения)... Намигване

невинаги им дават на феновете да пишат
вижте труд - оттам познавам фенове, ама тая дето еписала за бройлерите и ве4е забравих кви бисери бяха... excuse me

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #204: 08 Юли 2006

Лелееее,тва беше поредната гавра.Бях извън града и бързах да хвана това проловуто "Кречетало",а накрая се оказа,че пак съм се прецакал.Май не трябва да се вярва на никой източник вече Ядосан
Кречетало тъпо,гадно
ах,предаване досадно,
вие с фена на ДМ
се изгаврихте съвсем!
Последна редакция: 08 Юли 2006 от Ginger
eloa
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #205: 12 Юли 2006

"За всички, които са били там, знам, че са се чувствали така, сякаш са срещнали случайно на улицата любовта на живота си, но тихичко са се разминали с нея и сега остава само споменът от тръпката.
концертът бе6е наистина дрога....наи-силната и здрава ...която изпълва6е вените ни като sweetest perfection..........

vi veri UniverSum viciiiiiiii
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #206: 14 Юли 2006

Може би се намесвам неуместно, но един колега, който говори Румънски ми преведе и никъде не се казва, че това са любителски кадри...това едва ли има значение, ама представяш ли си някой обикновен  Румънец да има такава добра техника, че да заснеме тези кадри...

Упс, Дейв малко си изпусна момента да се включи Усмивка Тоест, изпусна си момента в началото на A Question Of Time. Интересно ми е дали във версията на Live Here Now ще го оставят така...

А иначе доколкото разбирам Румънски (тоест, много малко), кадрите от Never Let Me Down Again и Personal Jesus са любителски.

У нас, пък и навсякъде до момента, репортери, оператори, фотографи и т.н. са били допускани в самото начало на концерта... тоест... до 4тата песен или нещо подобно.
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #207: 14 Юли 2006

Здравейте :-)))

Някой може ли да ми каже "Кречетало" по коя ТВ, в кой ден ( събота или неделя) и от колко часа го дават ?

Току що ми съобщиха, че по някаква Варненска ТВ "Веселина" са съобщили, че в следващото предаване на "Кречетало" ще има за концерта на ДМ в София. Ако някой друг го е чул, нека да потвърди....
Току видиш наистина се откерхнали и споменали нещо  Усмивка

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #208: 14 Юли 2006

Здравейте :-)))

Някой може ли да ми каже "Кречетало" по коя ТВ, в кой ден ( събота или неделя) и от колко часа го дават ?

Току що ми съобщиха, че по някаква Варненска ТВ "Веселина" са съобщили, че в следващото предаване на "Кречетало" ще има за концерта на ДМ в София. Ако някой друг го е чул, нека да потвърди....
Току видиш наистина се откерхнали и споменали нещо  Усмивка

Ох,по всичко личи,че утре от 17:30 ч. пак ще трябва да вардим ММ TV! Шок Само да няма и този път гавра както миналата седмица със Sex Pistols. Бияч Не знам по кои други телевизии излъчват предаването,на ТВ Веселина не съм попадала... Объркан

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #209: 14 Юли 2006

Един приятел който е от Варна , каза че по въпросната ТВ са давали кадри от концерта на ДМ и са казали че в следващото предаване на Кречетало ще излъчат това, както и за други концерти от Каварна .... Това е било преди около час най-много....... Аз затова искам потвърждение.... ама няма значение ....ще висна утре пред ТВ .... Намигване

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.