DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19
  Печат  
Автор Тема: Отзиви в медиите  (Прочетена 80457 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #210: 14 Юли 2006

Здравейте :-)))

Някой може ли да ми каже "Кречетало" по коя ТВ, в кой ден ( събота или неделя) и от колко часа го дават ?

...който се интересува да прочете няколко мнения и коментари  тук!

.... радвам се, че ще има предаване по Нова телевизия, защото те поне са сериозни и като си пуснат анонсите... връщане назад няма...

... дата не е обявена... така че не се гласете вече и да чакате... ще се разбере... Намигване

See what I see!
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #211: 15 Юли 2006

Хубаво е,че от "Кречетало" са се сетили да обяснят на феновете защо се провали предаването за Депеш.Винаги е възможно да се получи някой технически проблем,който в крайна сметка да не позволи на хората да си осъществят плановете.Дано поне този гаф да ги мотивира по някакъв начин,и това предаване,което смятат да излъчат по Нова да е супер обширно и изчерпателно,за да може да се хареса на всички нас,присъствали на концерта да се върнем отново към емоциите,които преживяхме Усмивка
WatchMeMove
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #212: 16 Юли 2006

Хубаво е,че от "Кречетало" са се сетили да обяснят на феновете защо се провали предаването за Депеш.Винаги е възможно да се получи някой технически проблем,който в крайна сметка да не позволи на хората да си осъществят плановете.Дано поне този гаф да ги мотивира по някакъв начин,и това предаване,което смятат да излъчат по Нова да е супер обширно и изчерпателно,за да може да се хареса на всички нас,присъствали на концерта да се върнем отново към емоциите,които преживяхме Усмивка

Брей не съм разбрала, че е имало някакво обяснение-ще кажеш ли какво е?И кога ще дават нещо по Нова?!
Леле много съм неосведома..а преди две съботи се бяхме събрали да гледаме заедно с толкова хора но...всички видяхме какво стана или по скоро какво не стана..Punk`s not dead at all:)
Дори от отчаяние реших,че може би ще излъчат нещо тази събота и пак гледах, но пак нищо Плачещ
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #213: 16 Юли 2006

Aз се отказах вече да следя "Кречетало", още повече, че преди концерта бяха пуснали някаква реклама за игра по телефона. Един единствен път и аз да реша да звъня на такива игри, оказа се някаква тотална реклама на предаването, която всъщност е само антиреклама  Ядосан

ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #214: 16 Юли 2006

И аз като personal_Dessy почти съм се отказал да чакам това предаване ,но казвам почти защото колкото и да ми писна от тази подигравка с нашето търпение не мога с лека ръка да махна това очаквано от мен а и не само от мен предаване.Надявам се че все пак ще го дочакаме и както каза Ginger  да се върнем отново към емоциите,които преживяхме .
Депешарка
Гратис Любовник
Публикации: 51

Профил
Отговори #215: 17 Юли 2006

Здравейте,днес имам писмо о т Илиана от Кречетало ,че предаването за Депеш  ще бъде излъчено по Нова телевизия тази събота,22.07 от 17.00 часа  Пощурял
приятно гледане  Одобрение
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #216: 17 Юли 2006

Здравейте,днес имам писмо о т Илиана от Кречетало ,че предаването за Депеш ще бъде излъчено по Нова телевизия тази събота,22.07 от 17.00 часа

Според www.avtora.com филмът за групата ще бъде излъчен от 18.00

Цитат на: avtora.com
Тази събота, 22 юли 2006, от 18.00 часа Нова Телевизия ще излъчи едночасов филм за Depeche Mode посветен на концерта на групата в София на 21 юни.

Във филма, със сценаристи Илиана Бойчева и Васил Върбанов, ще видите историята на Depeche представена от самите тях и колеги от най-близкото им обкръжение.

Във филма е включено изпълнението на подгряващта група Нова Генерация, която се завърна на сцена след над 10-годишна пауза.

Във филма зрителите ще могат да видят и първите три песни от концерта на Depeche Mode от София - "A Pain That I'm Used To", "A Question Of Time" и "Suffer Well".

Интересно ми е защо само първите три песни или защо точно тях, имаше доста по-добри моменти след това...
Последна редакция: 17 Юли 2006 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #217: 17 Юли 2006

Преди малко попаднах на стар брой от сп. "На кафе" и имаше статийка за концерта. Явно авторът беше фен, защото си личеше, че е написано с много чувство и досега тази статия най ми хареса. За съжаление в момента нямам възможност да я сканирам, но при първия удобен случай ще го направя Усмивка (Дано ми проработи скенера, че е развален Тъжен)
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #218: 17 Юли 2006

Здравейте,днес имам писмо о т Илиана от Кречетало ,че предаването за Депеш ще бъде излъчено по Нова телевизия тази събота,22.07 от 17.00 часа

Тази събота, 22 юли 2006, от 18.00 часа Нова Телевизия ще излъчи едночасов филм за Depeche Mode посветен на концерта на групата в София на 21 юни.

Във филма, със сценаристи Илиана Бойчева и Васил Върбанов, ще видите историята на Depeche представена от самите тях и колеги от най-близкото им обкръжение.

Във филма е включено изпълнението на подгряващта група Нова Генерация, която се завърна на сцена след над 10-годишна пауза.

Във филма зрителите ще могат да видят и първите три песни от концерта на Depeche Mode от София - "A Pain That I'm Used To", "A Question Of Time" и "Suffer Well".

Интересно ми е защо само първите три песни или защо точно тях, имаше доста по-добри моменти след това...

Ще излъчат само първите три песни, защото това само е позволено, даже мисля че трябва да са първите четири. Останалата част от концерта, доколкото знам, никоя БГ телевизия не е имала право да заснеме и след това да излъчи. Даже и фотографите снимаха само до четвъртата песен.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #219: 17 Юли 2006

Ами само първите три, защото само тях е възможно да заснемат(поне офицялно де). Представителите на третата власт биват ескортирани до пространството пред сцената малко преди началото на концерта, и след края на третата песен ги извеждат от там.
Това не се случва само в България. С изключенив на местата където някой е платил за да излъчва(записва) концерта.
Последна редакция: 17 Юли 2006 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
WatchMeMove
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #220: 18 Юли 2006

Ех мерси!!!Каквато съм разсеяна-добре, че видях тук  Намигванеще чакам с нетърпение-макар и само за първите три песни-ама какво да се прави-трябва да сме доволни и на малко Усмивка
kovadian
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #221: 18 Юли 2006

Ще се намери ли кой да го изпържи това филмче???

Kaiser Cose is coming !!!
bobole4e
Някой
Публикации: 15

Профил
Отговори #222: 20 Юли 2006

ще излъчат само първите три песни , защото това беше времето отпуснато за пресата пред сцената. имах късмета да съм на едно от най-хубавите места на стадиона  Пощурял и всички журналисти бяха пред мен , в пространството между сцената и огражденията- тогава чух охраната като им каза че могат да останат само до третата песен и наистина веднага след нея си тръгнаха- ако ви прави впечатление всички снимки в пресата са само до тази песен- явно това си е някакво предварително специално изискване
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #223: 20 Юли 2006

Аз останах адски доволна от една статия в архитектурното списание ,,Bravacasa'' .Тя е озаглавена ,,Съперници на световното'' -
По стадионите в целия свят лятото пее и подскача с хиляди възторжени почитатели на музиката . Статията е разделена на 3 части . В нея освен за Depeche пише и за концерта на Роби Уилямс в Париж и на Стинг в Несебър .
Частта за Depeche е озаглавена ,,Без дъх'' .

,,Без дъх''

Още когато видях на сайта на Depeche Mode : Wed , Jun 21st , 2006
-Sofia , Bulgaria - Locomotive Stadium , нещо трепна у мен - национална гордост и усещането , че си част от света .Интуицията не ме подведе - оказа се , че не само софийският концерт е бил разпродаден за броени дни (30 000 билета) . 500 000 билета за всички дати от европейското турне , Touring The Angel 2005-2006 , са били разграбени още в първите часове . Не случайно... Концертът в София и екзалтираната публика доказаха , че и след четвът век музиката на Depeche Mode е по-актуална от всякога . Познатитетеми за секса , болката , ангелите и любовта прозвучаха сред светлинни  и сценични ефекти . Чувствените синтезатори , барабаните и китарите с тежък ритъм , плътният баритон на вокалиста Дейв Геън - съблазън струеше т всички изпълнения - от неудържимите парчета от новия албум Playing The Angel до вечните им хитове . Какво да очакваме сега , идва логичният въпрос след края на музикалното събитие на годината . Музикалното събитие на следващата година ...
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #224: 20 Юли 2006

Oпределено аз изпаднах във възторг ,че "Нова телевизия"се е ангажирала с издаването на това толкова чакано от всички нас предаване.По въпроса със записа на предаването обаче нещата при мен тази седмица са зле ,тъй като няма да съм в къщи по това време.Ще разчитам все пак някой да има възможност да го врътне и да го сподели с нас.
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.