DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19
  Печат  
Автор Тема: Отзиви в медиите  (Прочетена 81190 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #60: 26 Юни 2006

Поради големия интерес към статията на в Труд  се обадих по път към Румъния да ми купят 10 броя. Ако има някой желаещ да го има в оригинал мисля има 5 броя свободни.

П.П.  Не съм спекулант взел съм ги на по 20 лв. и ги давам на толкова Ухилен Ухилен Ухилен

Good Evening, Sofiaaa!
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #61: 26 Юни 2006

защо този линк ве4е не се отваря??? Тъжен
http://auditorium.art.bg/statia.php?mysid=76

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #62: 26 Юни 2006

"..... и остана по татуировки и панталони ......"  Ухилен Ухилен Ухилен

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
doroty
Джуниър
*

Профил
Отговори #63: 26 Юни 2006

граблива птица???
хем пънкарски, хем пти4и гребен...
пък оперението...

before I'm anyone's
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #64: 26 Юни 2006

Пак от статията в "Труд":
"Гор намерил време също за покупки по бул. "Витоша"...откъдето си напазарувал ризи,тишърти и бермуди.По-късно пратил гида си да купи спортни екипи и двамата излезли да тичат из Борисовата градина."

Ей това е! Най-важното е,че Мартин си купи дрехи от BG.В този момент завиждам на продавачите в съответните магазини.
Някой случайно да се е разхождал из Борисовата градина по това време и да е забелязал припкащия Мартин? Ухилен

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #65: 26 Юни 2006

не знам, но аз тоя ден и през витошка и през борисовата минавах с колелото... пфу

.iMMersE your soUL in LOVE.
doroty
Джуниър
*

Профил
Отговори #66: 26 Юни 2006

абе шегата на страна, ама 1 познат си е взел афтографи на летището от Дейв и Мартин в ПЕТЪК

Объркан??

before I'm anyone's
Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #67: 27 Юни 2006

Честно казано, малко ми беше мъчно, че всички отзиви по медиите бяха меко казано неадекватни. Надпреварваха се да измислят глупост след глупост.
За мен обаче, всичко изкупва тази снимка!

Дреме ми за медиите, мисля че сме успели да впечатлим верните хора - ТЯХ.
Няма значение какво изписаха подобията на вестници... Важното е ние какво направихме на този концерт, а то очевидно е било много. И очевидно сме оставили спомен.
И стига ми тази награда..  Ухилен

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* Rush BG.JPG (92.4 KB, 420x315 - видяно 317 пъти.)
Последна редакция: 27 Юни 2006 от Ghanima

Life goes on..
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #68: 27 Юни 2006

Ей това е! Най-важното е,че Мартин си купи дрехи от BG.В този момент завиждам на продавачите в съответните магазини.
Някой случайно да се е разхождал из Борисовата градина по това време и да е забелязал припкащия Мартин? Ухилен

... добре че не се е разхождал някой подозрителен субект със шлифер, че тогава какви писания ни чакаха.... малииииии!!! Ухилен Пощурял Ухилен

See what I see!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #69: 27 Юни 2006

Поради големия интерес към статията на в Труд  се обадих по път към Румъния да ми купят 10 броя. Ако има някой желаещ да го има в оригинал мисля има 5 броя свободни.

П.П.  Не съм спекулант взел съм ги на по 20 лв. и ги давам на толкова Ухилен Ухилен Ухилен
... Алоуууу, спекуланта!!! Ухилен
Турни си нещичко отгоре ве, да не си валат! Този култов брой скоро ще има страшна цена на черния пазар ве... дай малко бизнес мислене! Зъл

See what I see!
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #70: 27 Юни 2006

Статията я има сканирана във една друга тема във форума, за всички по-бедни фенове на Депеш ;>
Понеже качеството е ... да кажем за четене, а не за гледане на хубави снимки, може да се опитам просто да я сканирам с перфектно цветно качество, само че трябва да намеря по голям скенер защото моя е А4 и определено не мож я побере ;>

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #71: 27 Юни 2006

някои би ли ми обяснил къде точно да сложа снимки от концерта, че да не ядосам модераторите :-)

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #72: 27 Юни 2006

някои би ли ми обяснил къде точно да сложа снимки от концерта, че да не ядосам модераторите :-)

В дневника, ако са с прилична големина:

http://www.depeche-mode.org/index.php/submenu,11

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #73: 27 Юни 2006

Статията я има сканирана във една друга тема във форума, за всички по-бедни фенове на Депеш ;>
Понеже качеството е ... да кажем за четене, а не за гледане на хубави снимки, може да се опитам просто да я сканирам с перфектно цветно качество, само че трябва да намеря по голям скенер защото моя е А4 и определено не мож я побере ;>

Това беше шегичка с препрадка към един готин пост за билети преди концерта. Мисля обаче е изтрит вече
Наистина взех повече за да предоставя, ако някой желае. Без пари естествено  Намигване

Good Evening, Sofiaaa!
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #74: 27 Юни 2006

ЕРОС ИДВА С 13 ТИРА ТЕХНИКА

Керван от 13 тира ще докара в България техниката за мултимедийното шоу на италианския супермъж Ерос Рамацоти на 3 юли на столичния стадион ,,Локомотив'' . Спектакълът е организиран от ,,Болкан ентъртеймънт къмпани'' .
Сцената , висока 30 метра и широка 50 метра , ще пристигне разглобена и опакована в ремаркетата на 4 тира . Останалото оборудване ще бъде натоварено в още 9 камиона . Те ще бъдат монтирани на стадиона ден преди концерта . С тази дейност са натоварени 150 човека от екипа на Рамацоти . Той е застраховал себе си и своите помощници срещу злополуки по време на гастрола си у нас за 400 000 евро в ,,Ти Би Ай - Булстрад '' . В района на стадиона ще бдят общо 250 телохранители и полицаи .
Пред българските си фенове Ерос планира да пее хитове от последния си албум ,, Calma Apparente '' , както и по-стари парчета .
Цялостната му визия е по проект на ,, Долче и Габана '' . С тази щампа са всички дрехи по тялото на Рамацоти - от бельто до шапката . Но пък край стадиона ще бъдат наредени 4 щанда  стениски , шапки , шалове , гривни , кърпи и прочее аксесоари с марката ,,Ерос Рамацоти ''. Те не могат да бъдат намерени по магазините , а се продават само по време на шоутата му по света .
Италианецът ще кацне у нас с личния си самолет по обяд в деня на концерта си . На летището ще го чака ауди , което ще го откара до хотел ,, Шератон '' . Гостът ще отседне в президентския апартамент .
ТОЗИ ПЪТ след финалните акорди на концерта лампите  на стадиона ще бъдат запалени. СЛЕД КОНЦЕРТА НА ,, ДЕПЕШ МОД'' НА 21 ЮНИ НА СЪЩОТО МЯСТО 40 000 ДУШИ СИ СВЕТЕХА С ЕКРАНИТЕ НА МОБИЛНИТЕ ТЕЛЕФОНИ , ЗА ДА НАМЕРЯТ ПЪТЯ КЪМ ИЗХОДИТЕ В ТЪМНИЦАТА . СЕГА ЩЕ БЪДЕ ОСИГУРЕНО И ПРИСЪСТВИЕТО НА ПОВЕЧЕ ТАКСИТА В РАЙОНА НА ,, ЛОКОМОТИВ '' , СЪЩО И ЧЕТИРИ АВТОБУСА ЗА ИЗВОЗВАНЕТО НА ТЪЛПИТЕ .

Да , италианците са мнооооого стилни хора , имат си вкус - спор няма. ,, Долче и Габана '' - отлична марка . Не като Дейв - по панталон и татуировки и предварително свалемюни елече и сако не кой да е на Йохан Линдеберг ( Дейв е неговата муза !!! ) .
Той също ще отседне в ,, Шератон '' - отличен хотел . Всички гостуващи звезди заслужават най-доброто , но тази тук специално ще се шири в президентския апартамент . ( Съжалявам Ерос Рамацоти няма никаква вина - той човекът всеоще нищо не е сторил , но на своя глава си позволих да анализирам статията . Има и още неща , но ще Ви ги спестя . Просто както една моя много добра приятелка казва ,, Аз съм огорчена и възмутена '' - (можете да я цитирате Усмивка  )
Нищо добро не прочетох . Нито като съдържание , нито като отношение , а за правопис да не говорим . Тъй като се получи цял трактат , а и Ви обещах да привърша като заключение (може би не много на място , но хайде дано ми простите ) нещичко казано от самият Девид Гахан : ,, Не е обикновено забавление за разглезени знаменитости , а тежък физически труд ''.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.