DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19
  Печат  
Автор Тема: Отзиви в медиите  (Прочетена 80521 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #225: 20 Юли 2006

Цитат
,,Без дъх''

Още когато видях на сайта на Depeche Mode : Wed , Jun 21st , 2006
-Sofia , Bulgaria - Locomotive Stadium , нещо трепна у мен - национална гордост и усещането , че си част от света .Интуицията не ме подведе - оказа се , че не само софийският концерт е бил разпродаден за броени дни (30 000 билета) . 500 000 билета за всички дати от европейското турне , Touring The Angel 2005-2006 , са били разграбени още в първите часове . Не случайно...

Ами това е от от най-адекватните ревюта на концерта които чета... Браво на виновника  Готин

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #226: 20 Юли 2006

ами тази статия е една много кратка статия... проблемът обикновено идва когато статията е малко по-дълга и се навлиза в някакви детайли независимо за какво.

имам и един въпрос по статията: за какво интуицията не е подвела автора /авторката на статията?Само аз ли не разбирам или по принцип има нужда от преводач? Моля, журналистът във форума да вземе отношение въпроса.
Последна редакция: 20 Юли 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
bobole4e
Някой
Публикации: 15

Профил
Отговори #227: 20 Юли 2006

Не съм 100% сигурна, но не видях някой да е изпратил тази статия тук. Не искам да я коментирам и да се хващам за всяка дума или изречение, на мен лично ми допада и затова я споделям с вас. Имам слабост към тази статия, защото на последната снимка съм аз Ангелче Очиврът
http://www.segabg.com/online/article.asp?
issueid=2321&sectionId=5&id=0001501
Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #228: 20 Юли 2006

Кхм, едва се сдържам да си кажа какво мисля и за тази статия..  Млъкнал

Току що обаче гледах анонса на Нова за филма в събота.. само няколко секунди, започва с началните акорди на A pain that I'm used to, за моменти се вижда събирането на тълпата на стадиона, сцената, няколко секунди, а достатъчни да те накарат да настръхнеш.. колко малко трябва за да се върнеш в онзи ден..

Life goes on..
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #229: 21 Юли 2006

защото на последната снимка съм аз Ангелче ::

Ха, и аз

Good Evening, Sofiaaa!
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #230: 21 Юли 2006

Не съм 100% сигурна, но не видях някой да е изпратил тази статия тук. Не искам да я коментирам и да се хващам за всяка дума или изречение, на мен лично ми допада и затова я споделям с вас. Имам слабост към тази статия, защото на последната снимка съм аз Ангелче Очиврът

Да не е зле статията, само че не съм сигурен дали е писана за концерта в София, другият възможен вариант е - впечатленията на Анита да са събрани от подслушаните коментари на хората излизащи от стадиона, поради простата причина - тя не е била там.
Иначе благодарности за снимката точно тази нямах. Одобрение

И тъй като се зачетох в архива на въпросният вестник, макар и малко офтопик ви препоръчвам да прочетете тази статия, забележете пак на същата авторка но от 2001 година. Там описва посещението си на концерта в Унгария, същата година. Аха да си помисля, че все пак ще излезе фенка и пак фактологически неточности. Никой не е безгрешен Ухилен
Но за финал се убеждавам, че все пак не всичко е наред в главата на това момиче след като прочитам поредната нейна статия, от която ще ви предам само следният цитат :

Всички онези фенове, които си купиха билети за концертите на "Депеш Мод" в Будапеща и Загреб, са се минали зловещо. Почитателите на легендарната уейвгрупа ще могат да я слушат на живо, без изобщо да напускат София

Аз като ви казвах, че ще се минете с това пъруване до Загреб не ми вярвахте. На ви сега  Ухилен Ухилен Ухилен
Последна редакция: 21 Юли 2006 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #231: 21 Юли 2006

Цитат
Аз като ви казвах, че ще се минете с това пъруване до Загреб не ми вярвахте.
Ти пък какво се ослушваш и ти се мина с Букурещ, та сега упорито за втори път в Истанбул...че като знам и самосиндикално колко пъти си се минавал. Срам и позор, вместо да си ги гледаш без изобщо да напускаш София!
 Зъл

Най-смущаващи бяха коментарите под статията, много помия, много нещо. Мислех дори да им пиша колко са зле, но се изискваше регистрация, която по тяхна информация траела само 3 минути
?!? аз за три минути ще опиша целия си живот. Ухилен Та се отказах в крайна сметка.
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #232: 21 Юли 2006

хи-хи, радвам се, че изкопа тази статия Кире. ние сме споменатите двама случайно срещнати в метрото. аз прочетох тази статия още когато излезе. и тогава си спомням, че бях изратил гневен email директно в редакцията до авторката, като и казах директно, че ние сме тия от метрото и директно и бях написал, че статията и е срам, както и подробно обяснение защо.

аз пак ще кажа, че журналистиката е призвание, а не просто работа, която трябва да се отметне. и то най се ядоссвам, че за някои неща е елементарно да се проверярят.

що се отнася до тази статия, ще обърна внимание на това:

Цитат
Местната подгряваща група пък е направо непоносима.

става дума за Fad Gadget Усмивка, мисля, че по нататъчен коментар е излишен.

Цитат
Турнето стартира в Канада и ще завърши на 30 октомври в Истанбул

манхайм, но защо да държим, чак на такива подробности???

Цитат
Билетите за шоуто на "Кищадион" са 30 000 и са продадени месец преди концерта

киш, всъщност означава "малък". стадиончето, ако ще да се пръска по шевовете не може да събере повече от 20 000.

ох, не издържам:
Цитат
Обаче в Будапеща в пет часа сутринта няма нищо, което да те убеди, че този град заслужава повече от нашия да е домакин на концерт на "Депеш Мод".

като например какво? тълпи от фенове по средата на нощта ли?

Цитат
В момента просто няма група, която да събере 10 000 души на стадион у нас

че нали металика още преди това събрах 30 000?

Цитат
Вали леден дъжд

явно аз съм се бил прекалено разгорещил, зщото на мен ми се видя като приятна роса в топлата вечер Усмивка.

Цитат
На "Waiting For The Night", много лирично парче от '90, маджарците онемяват

ей това ми е любимият момент!

Цитат
а гласът на Дейв - кристален. Не му личи, че е пробвал самоубийство

да бе, то обикновено на челото трябва да пише, пък и винаги ми е билоо нешриятно когато това се споменава във статиите за дм.

Цитат
"Enjoy The Silence", "In Your Room", "Walking In My Shoes", "Home", "Personal Jesus", "Clean",
Nothing"

чак и Nothing съм изпуснал Усмивка

Цитат
в концерта участват още един кийбордист, ненатрапчив барабанист и тъмнокожа беквокалистка

как му се е разминало само на кристиан, ,  а едната беквокалистка тотално са я игнориралали тотално, сигурно не се е представеила много добре, знам ли?

Цитат
включва пет необичайни парчета, в никакъв случай от най-комерсиалния репертоар на групата

майче бяха 4-и парчетата и за финал беше NLMDA -  една от най-необичйните песни Усмивка.
Последна редакция: 21 Юли 2006 от maomode

La tête dans les nuages
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #233: 21 Юли 2006

Интересни коментари виждам  Усмивка
Депеш Мод били второкласна група, Смитс и Кюър са ню уейв, а пък АС/ДС били по-добри...wow...
Последна редакция: 21 Юли 2006 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #234: 21 Юли 2006

Цитат
Концертът на "Локомотив" бе част от световното турне Touring the Angel и логично представи предимно материал от последния албум. Със съжаление трябва да се признае, че той не е най-доброто на "Депеш"; концертният звук на новите песни не беше съвсем докаран и въобще, София изглеждаше като спирка от турнето, която Дейв и компания са решили да претупат.

тук вече ме избива на цинизъм.
само 5 бяха песните от новият албум, ако това означава да представиш предимно новия албум?

пу да му се невиди, не го докараха тоя концертен звук на новите песни...не са репетирали достатъчно ли?...ужас.
Последна редакция: 21 Юли 2006 от maomode

La tête dans les nuages
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #235: 21 Юли 2006

Ужас.... Друго не бих казал.... Чак сега разбрах колко са зле всички. Е, знаех го и преди, вярвах го, но сега съм сигурен.... Готин Дано да дойдат пак. Иначе няма смисъл да ги коментирам тия мърди. Има хора, на които просто мястото не им е там. Дано поне при следващия концерт нещата да стоят по друг начин с медийте. Очиврът
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #236: 22 Юли 2006

Ей форумци, хайде някой с подходящата техника (тв тунер на компютъра примерно) да запише предаването по Нова довечера...след малко  Пощурял и след това да го пусне на линк. Одобрение

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #237: 22 Юли 2006

аз ще се постарая да осигуря запис, но няма да стане веднага.
Възложил съм задача на приятел:)

freelove for everyone
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #238: 22 Юли 2006

Размислих...Няма да се постарая!

freelove for everyone
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #239: 22 Юли 2006

Аз записах последните минути от предаването, качеството бива, но звука е кофти, малко късно се сетих да усиля телевизора =), но не знам къде да го кача клипчето и къде ще стане възможно най-бързо..

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.