DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4  Всички
  Печат  
Автор Тема: Днес отново е 21-ви как сте месец по-късно ?  (Прочетена 19376 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #15: 21 Юли 2006

Цял месец, мислих че е минала година. Не мога да зябравя онази нощ, и сигурно няма.

А как се чувствам? Тъжно, защото ще пропусна концерта в Стамбула, града голяма. И тъжно, че онази нощ беше една непостижимо прекрасна ДМ емоция. Тъжен

Сега се крепя и аз за МЛГ партито на 23ти. Сигурно след това ще се депресирам тотално.

edit:  А и няма да мога да гледам предаването по Нова тв, защото ще пътувам. :/
Последна редакция: 21 Юли 2006 от Lud Uchen

More than a party...
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #16: 24 Юли 2006

"Светлинно-музикалния петинг", който преживях преди месец още ме държи  Очиврът

аз имам 4увството, 4е не е било месец, а много пове4е. изпитах големи и дълбоки емоции, които от тогава май не са ме пуснали, но съм и нямала време да се замисля дали има друг way out of it, щото съм се зарила с бумаги и работа... даже не си дадох сметка, 4е е то4но месец по-късно...

не знам за вас, но за мен това лято е толкова пълно със събития, 4е не мога да вдигна глава от ангажименти и да се погрижа малко за себе си! затова се "глезя" с ДМ & Истанбул, ина4е до къде ще се докарам...

раз4итам на вас да ме отърсите от работните мисли и ангажименти идния уикенд! Ще помагате, нали? Въпреки, 4е ДМ ще помогнат на-много, това е сигурно...

Оги, и аз като теб съм я докарала  Тъжен От толкоз бачкане не знам къде съм. Сега успявам да стигна до форума .... цяла седмица почти нямах възможност  Плачещ Ама Ви се радвам на всички тук .... Даже и на партито не можах да доида  Плачещ ... То вече не знам кой ден сме ..... Добре поне че за Истанбул ще съм с вас и ще отдъхна малко .... Супер сте!!!  Готин

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
inner_smile
Агент
Публикации: 103

Профил
Отговори #17: 21 Август 2006

е,отново е 21.но вече два месеца по-късно

footprints gone,you never love someone
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #18: 21 Август 2006

да точно 2 месеца, струва ми се че беше преди цяла вечност.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #19: 21 Август 2006

Кога ли ще пишем, че вече са минали 3 години и 10 месеца...тръпнейки в очакване на нов албум и турне?
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #20: 21 Август 2006

Аз пък си мисля, че следващият албум (ако има такъв), ще е много по-скоро, отколкото ще го очакваме, но кой знае, дали ще направят пак толкова голямо турне... А и много други фактори, включително физическо състояние, са от значение. За съжаление, струва ми се, че Мартин преминава през един от най-неприятните периоди от живота си и има значение, какъв и как ще излезе от него.
Надявам се обаче в невероятната им сила да се прераждат все по-невероятни от преди.
Дори не бях усетила, че са минали два месеца: времето ми изглежда несъотносимо към случилото се, за мен то е сред най-скъпите ми спомени.

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #21: 21 Август 2006

Кога ли ще пишем, че вече са минали 3 години и 10 месеца...тръпнейки в очакване на нов албум и турне?

... хихихихихи... сигурно след 3 години и 10 месеца ще тръпнрем... но като се има в предвид, че тези 2 месеца и на мен ми се видяха, като вечност, силно се надявам Деси да е права и да има нов албум по-скоро от очакваното... а дори и турнето да не е от мащаба на Ангелското турне, все ще успеем да ги видим... надявам се... дано!!! Намигване

See what I see!
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #22: 21 Август 2006

Аз пък чак се чудя кога успяха да минат 2 месеца, времето буквално лети. Спокойно, ще дочакаме и 3-те години и 10-те месеца, ако трябва и повече Усмивка Не мисля, че времето е фактор, от който трябва да се притесняваме.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #23: 21 Август 2006

Дори не бях усетила, че са минали два месеца: времето ми изглежда несъотносимо към случилото се, за мен то е сред най-скъпите ми спомени.

И на мен също ми се стори,че времето това лято тече с невероятна скорост,както се случва винаги,когато изживяваш нещо приятно. Тъжен Странно как един и същ времеви интервал може да ти си стори коренно различен в зависимост от емоциите,които изпитваш. Очиврът Два месеца след концерта в София и почти цял месец след този в Истанбул,а сякаш е било вчера.За съжаление,този път няма как да се успокоим с предстоящ в близко бъдеще концерт,както миналия месец по същото време и това за пореден път ме убеждава в твърдението,че оценяваме истински нещо чак когато вече е отминало. Плачещ Настоящето винаги някак ни се изплъзва...

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #24: 21 Август 2006

Kире аз се надявам да е по скоро.
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #25: 21 Август 2006

Все още ми е трудно да вляза в час. Цялата тази абсолютно нереална емоция ме хвана и ...абе все още съм в нея. Осем месеца в които знаем къде са и бихме могли да ги следваме при всеки удобен случай...Сега обаче единственото, което ни остава е да чакаме. Дано успеят да се възстановят възможно най-бързо от цялото емоционално и физическо напрежение и да заработят пак...скоро
alkariel
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #26: 21 Август 2006

Цитат

Надявам се, че след 3 години и 10 месеца ще има нова тема: "Как се чувствате 3 дни преди втория концерт на Depeche  в България?" Ухилен
Дано да са ни живи и здрави, за да може това верно да се осъществи. Ангелче
А за деня преди 2 месеца просто не знам какво да кажа...нали знаете, това не се обяснява, то просто се усеща ...Само се надявам скоро цялата тръпка да се усети отново!
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #27: 21 Август 2006

е,отново е 21.но вече два месеца по-късно

Така както минаха 2 месеца ,ще минат и 12,и 22...
Струва ми се че е минало много време ,че са се случили много неща,а това са само 2 месеца...И все пак те се изнизаха неусетно,въпреки много събития,с които бяха изпълнени...
Имаше една книга "Времето е най-простото нещо"-сигурно е така,но само ,когато не мислиш за него.

Ще има още концерти-А Qusetion of Time  Намигване
За сега ни остава да мечтаем,така че-Dream On  Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #28: 21 Август 2006

ЧЕСТИТ ВИ ПРАЗНИК!!!! Вече два месеца минаха:)) Все едно е било...никога...сън...истински...най-прекрасния:))) Нека си пожелаем адски много доза от наркотика Depeche Mode, да се надяваме, че ще успеем да заразим още и още хора с нашия фанатизъм(както самият Мартин казва) относно тях и да не спираме да вярваме, че това ще се повтори пак.Усмивка)) Още веднъж: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ДЕПЕШАРИ!!:))

'Heaven ain't far from where we are '
Tonita
Кукла
Публикации: 31

Профил
Отговори #29: 22 Август 2006

Да, вчера наистина имахме повод за празнуване! Усмивка За мен този ден е още по-специален, защото на 21-ви преди два месеца започна моят "нов живот"...  След концерта тотално се промени усещането ми за живота и нещата, които ми се случват... Възприятията ми тотално се пречистиха и качиха на съвсем ново ниво... Усмивка
Единственото, което мога да си пожелая е Депеш да ги има още много, много време и да ги слушам на живо още много, много пъти.... Усмивка
Страници: 1 [2] 3 4  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.