DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 4  Всички
  Печат  
Автор Тема: Днес отново е 21-ви как сте месец по-късно ?  (Прочетена 19493 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
21 Юли 2006

Първо - искам  да благодаря на всички от форума, че измислихте и направихте табелите, че пяхте и плакахте (не съм ви видяла, но нещо ми подсказва, че съм права Одобрение).

Второ - доброволно се излагам на публично порицание, че не ви намерих по-рано  Бесен.

И трето, но не последно - да ви питам как се чувствате днес - месец по-късно? Аз лично немога да си намеря място Идиот Не съм писала отзиви за концерта не защото няма какво да кажа, а просто... Плачещ сещате се , нали? Единственото, което ме утешава е концерта на
30-ти  А, ако успея да се добера и до тази позиция...еха-а-а

http://www.youtube.com/watch?v=-OxeoCQuaWk

julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #1: 21 Юли 2006

Хаха, мислех си да пусна такава тема, но все пак публикувах в SОFIA, SО Good Полицай
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #2: 21 Юли 2006

Цитат

Хахаххаха... няма такъв Дейв!

21 дена по-късно мхм... истина ли беше?  Усмивка

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #3: 21 Юли 2006

... мани, мани.... хич не съм добре даже.... Плачещ

... като се замисля, преди месец по това време вече дебнех, кат' някоя хиена, по жълтите павета... мъка, мъкааааа..... Млъкнал Объркан Плачещ

... и мен ме крепи ексурзийката до Туркето... и РД-то на Мартин тия дни ... и направо не ми се мисли, каква депресия ще ме тресне след това... тц, тц, тц..... Объркан Млъкнал

... ама пък, какви спомени ми останаха само  Очиврът Доволен

See what I see!
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #4: 21 Юли 2006

... и мен ме крепи ексурзийката до Туркето... и РД-то на Мартин тия дни ... и направо не ми се мисли, каква депресия ще ме тресне след това... тц, тц, тц..... Объркан Млъкнал

... ама пък, какви спомени ми останаха само  Очиврът Доволен

По същия начин се чувствам и аз... Хем ми е празно (особено седмица след концерта, беше страшна горчилка), хем имам какво да ме крепи (страхотни неща ни предстоят), но депресията след това е сигурна. Мразя ги тия спадове и дупки!  Тъжен Май ще трябва повече от всякога после да се подкрепяме. Все пак, нали сме soul sisters and soul brothers...
Прегръдки и целувки за всички вас! Радвам се, че ви имааа!

The more I look   The more I see   The more I feel
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #5: 21 Юли 2006

Днес ми дойдоха двата ремастъра! Топли, топли, САЦД+ДВД, право от Обединеното кралство. Така че се чувствам много добре, почти като с подарък за годишнина Намигване Пък и предстоящото ни турне до Истамбул крепи бойния дух висок Одобрение

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #6: 21 Юли 2006

И трето, но не последно - да ви питам как се чувствате днес - месец по-късно? Аз лично немога да си намеря място Идиот Не съм писала отзиви за концерта не защото няма какво да кажа, а просто... Плачещ сещате се , нали? Единственото, което ме утешава е концерта на
30-ти  А, ако успея да се добера и до тази позиция...еха-а-а

http://www.youtube.com/watch?v=-OxeoCQuaWk

Какво да ти обяснявам как се чувствам,нали ме видя снощи Плачещ Плачещ ПлачещБуквите на клавиатурата не можех да оцеля.Дори не знам,че днес е 21.Само рожденния ден на Мартин ме крепи Тъжен
А тоя пост го редактирам буква по буква,така че засега спирам.

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #7: 21 Юли 2006

"Светлинно-музикалния петинг", който преживях преди месец още ме държи  Очиврът

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #8: 21 Юли 2006

аз имам 4увството, 4е не е било месец, а много пове4е. изпитах големи и дълбоки емоции, които от тогава май не са ме пуснали, но съм и нямала време да се замисля дали има друг way out of it, щото съм се зарила с бумаги и работа... даже не си дадох сметка, 4е е то4но месец по-късно...

не знам за вас, но за мен това лято е толкова пълно със събития, 4е не мога да вдигна глава от ангажименти и да се погрижа малко за себе си! затова се "глезя" с ДМ & Истанбул, ина4е до къде ще се докарам...

раз4итам на вас да ме отърсите от работните мисли и ангажименти идния уикенд! Ще помагате, нали? Въпреки, 4е ДМ ще помогнат на-много, това е сигурно...
Последна редакция: 21 Юли 2006 от Ogi101

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #9: 21 Юли 2006

аз имам 4увството, 4е не е било месец, а много пове4е. изпитах големи и дълбоки емоции, които от тогава май не са ме пуснали, но съм и нямала време да се замисля дали има друг way out of it, щото съм се зарила с бумаги и работа... даже не си дадох сметка, 4е е то4но месец по-късно...

не знам за вас, но за мен това лято е толкова пълно със събития, 4е не мога да вдигна глава от ангажименти и да се погрижа малко за себе си! затова се "глезя" с ДМ & Истанбул, ина4е до къде ще се докарам...

раз4итам на вас да ме отърсите от работните мисли и ангажименти идния уикенд! Ще помагате, нали? Да е целокупоно - един цял уикенд без мисли за това колко мн работа ме 4ака като се върна, а не само няколко 4аса в неделя, когато мислите ми ще са съсредото4ени върху една сцена то4но до Босфора....

Абе човек, я подготви хапчетата които пиеш  Намигване, та да можеш да  затънеш в работа и да не мислиш, че мен уволнение ме чака  Бияч
Ма то туй не е най-страшното, че  може и някой човек да умора - че таквази ми е работата... Ангелче
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #10: 21 Юли 2006

На мен не ми е толкова кофти, колкото ми беше на 22 юни, но вчера като видях часовника и стана 00.00 ч на 21 си помислих, че преди месец всичко още предстоеше, но както и да е - радвам се, че бях част от цялата работа и със сигурност мога да кажа, че това бяха най-хубавите ми 2 дни досега, имам предвид 20 и 21 Усмивка За това сте отговорни и вие, така че ви благодаря  Ангелче
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #11: 21 Юли 2006

Аз чак в късния следобед се сетих коя дата е днес  Тъжен Минал е само месец но пък беше най хубавия месец от тази година. Е още съм в депресия но важното е че ги видяхме тук в България. Одобрение И тъй като вече вярвам в сбъдването на невъзможните мечти си мечтая, че до две годни пак ще ги видим тук Усмивка.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #12: 21 Юли 2006

За мен това е и ще си остане нааааай-якият ден от цялата година . Какво по-хубаво нещо от това би могло да се случи Объркан Е , ще почакам и ще видя , но до тогава ... Усмивка
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #13: 21 Юли 2006

Сякаш беше вчера..

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #14: 21 Юли 2006

Преди точно един месец се сбъдна една моя мечта - не си бях и представяла, че ще бъде толкова красиво!  Пощурял  Онези дни около много специалния за всички нас 21 юни 2006 г. завинаги ще останат едни от най-хубавите в живота ми. Емоцията от тогава не е утихнала, имайки предвид предстоящия концерт в Истанбул, пък за това също допринася и мексиканското радио, което слушам почти непрекъснато като съм си вкъщи. Но си представям как ще се чувствам, когато се прибера оттам и осъзная, че в близките 2-3 години няма да мога да изживея отново всичко това.  Тъжен
Разбира се, има и моменти, в които изпитвам голяма носталгия и ми е едно такова меланхолично  Плачещ - бих искала времето да се върне точно един месец назад и пак да бъда там...на стадион Локомотив...
Все едно беше вчера!  Намигване Поздрав с "Walking In My Shoes"!

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Страници: [1] 2 3 4  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.