DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4  Всички
  Печат  
Автор Тема: Днес отново е 21-ви как сте месец по-късно ?  (Прочетена 19244 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #30: 23 Август 2006

Тъжен Луда работа.... не знам кой ден сме .... не знам къде съм  Тъжен
Никой не ме разбира.....и не ме оставя да се отдам на емоцията си..... Преди 2 месеца се сбъдна моята истинска мечта... толкова години се разминавах с нея по различни причини... най-накрая я стигнах .... изживях МАГИЯТА .... после я повторих в Истанбул  Пощурял
...Сега съм тъжна.....но няма да спра да мечтая че ще ги видя отново .... надявам се скоро !!!

И благодаря на всички сладури с които имах щастието да съм в Истанбул .... и на всички които са в този форум....  Одобрение

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
kapchoni
Някой
Публикации: 20

Профил
Отговори #31: 23 Август 2006

Да, вчера наистина имахме повод за празнуване! Усмивка За мен този ден е още по-специален, защото на 21-ви преди два месеца започна моят "нов живот"...  След концерта тотално се промени усещането ми за живота и нещата, които ми се случват... Възприятията ми тотално се пречистиха и качиха на съвсем ново ниво... Усмивка
Единственото, което мога да си пожелая е Депеш да ги има още много, много време и да ги слушам на живо още много, много пъти.... Усмивка
Tonita, твоят пост ме е изпреварил. Чувствам се точно по същия начин!!! Винаги съм била DM фен, но едва след КОНЦЕРТА разбрах колко много означават за мен. Творчеството им сякаш ме изкара от депресията, в която съм изпаднала от известно време. Сега съм някак по-щастлива и все пак тъжна, че всичко свърши. Да са живи и здрави да ни зарадват отново със страхотна нова музика и след няколко години "пак да се видим с Dave и особено с the man with the wings Mr. Mart L  ...  Goooooore"
the_sinner
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #32: 23 Август 2006

да ви кажа правичката миналия месец 21ви ми беше ден след кандидат-студентски изпит и хич не ми хрумна за това, че е минал точно месец от концерта... този месец обаче се събудих с тази мисъл още сутринта на 21ви и ми беше много странно. беше ми малко криво, че времето безвъзвратно си лети, но същевременно ми беше много щастливо, че все пак бях част от нещо толкова грандиозно... няколко дни преди 21ви този месец си намерих една мп3ка - запис на концерта от София. жалко, че беше само звук, но както и да е. та си я пазех и на 21ви си я пуснах специално да я чуя за първи път... настръхнах и останах така като вцепенена през цялото време! хубаво беше, ама мина... сега чакам следващия албум и другото турне, защото накрая на концерта Дейв каза Thank you, see you next time! ей тези няколко думи си ги сънувам от тогава оше!  Очиврът

I'm not evil, I'm just not up to anything good...
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #33: 23 Август 2006

Още от бебе, родителите ми са ми пускали Depeche Mode.Първата ми лична инициятива относно това да имам собствена колекция от техни песни съм проявила на около 4 годинки (което ако трябва да бъда честна, смътно си спомням).Знам само, че докато бях тогава на тази възраст в едни цветарски магазин с баща ми в Будапеща,  пуснаха "Walking In My Shoes"...И оттогава нещо ме трясна по главата и в сърцето и така започна всичко...
 Тогава не предполагах, че ще видя на живо онзи човек от екрана, разхождащ се по света със стол под ръка на живо.Но това се случи.Пях с най - великата група не света!!! И когато сега слушам записът от концерта настръхвам и нещо в мен се свива от щастие.Изживявам всичко отново и треперя отвътре като малко дете.
 Това беше най- голямата мечта в живота ми, която Depeche Mode сбъднаха и направиха от нея за мен най-прекрасния спомен, който някой някога е оставял в съзнанието ми Усмивка)

'Heaven ain't far from where we are '
Tonita
Кукла
Публикации: 31

Профил
Отговори #34: 23 Август 2006

Винаги съм била DM фен, но едва след КОНЦЕРТА разбрах колко много означават за мен. Творчеството им сякаш ме изкара от депресията, в която съм изпаднала от известно време.

С теб, ако не духовни близнаци, то поне сме хора с много близка чувствителност... : ) Цитираното по-горе важи с пълна сила и за мен...
Целият концерт и начинът, по който той повлия на живота ми са едно от най-красивите неща, които ми се бяха случвали от много време насам.
А освен това усещането трима души да накарат повече от 35,000 да намерят себе си, изгубвайки се в музиката им, е повече от уникално...
playing_angel
Смутител

Профил
Отговори #35: 23 Август 2006

А спомняте ли си какво се казваше в рекламата преди концерта "След този концерт животът ти вече няма да е същият"... Не предполагах колко наистина всичко ще се преобърне за мен на 360^ .Разликата от преди до сега е, че сега съм заредена с повече вяра, повече търпение, помогна ми да погледна по друг начин на нещата около себе си и да осъзная, че и най-големите и нереални мечти на хората се сбъдват...

kapchoni
Някой
Публикации: 20

Профил
Отговори #36: 23 Август 2006

Не знам дали няма да е малко извън темата и моля да ме извините, но искам да споделя още нещо за деня на концерта. Преди 21.06 нямах много време и желание да си обръщам внимание на себе си, да правя неща които са ми приятни и т.н. оттогава насам си имам поне един час на ден в който правя нещо за себе си като например слушам любимите си dm песни и се ровя из нета за повече информация за тях и това ме прави щастлива. Връща ме в детството ми, когато имах един плакат на Depeche  на стената и моите приятели си мислеха, че нещо съм мруднала понеже харесвах онзи с женските дрехи и странната прическа  Ухилен Беше много хубаво и сега е още по-хубаво след това невероятно изживяване. Много се радвам, че ви намерих и че мога да вляза в този чудесен свят, който сте си създали тук.
Извинявам се за дългия пост.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #37: 23 Август 2006

хихих,
този твой пост по-скоро спада към късите по тукашните стандарти!
добре дошла

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Tonita
Кукла

Профил
Отговори #38: 24 Август 2006

А спомняте ли си какво се казваше в рекламата преди концерта "След този концерт животът ти вече няма да е същият"... Не предполагах колко наистина всичко ще се преобърне за мен на 360^ .

Честно казано май не съм слушала рекламата или и да съм просто е минала покрай ушите ми Усмивка)) Смешното е, че човекът, който е измислил това изречение едва ли си дава сметка колко е бил прав Усмивка))

Най-странното в моя случай е, че аз бях отписала ходенето на концерта още зимата, защото докато се усетя и билетите свършиха. Два дена преди концерта ми се обадиха едни приятели да ми кажат, че техен познат няма да може да отиде и ако искам да взема неговия билет... най-хубавият подарък, който случайността някога ми е правила...
А след това... животът ми наистина вече не беше същият : )))
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #39: 24 Август 2006

тонита,
просто е трябвало да се регистрираш тук преди, а не след концерта за да си спестиш притеснението. билети бяха пуснати  на някои места със закъснение, а пък и имаше достатъчно хора, които имаха в излишък по един-два.

La tête dans les nuages
Tonita
Кукла

Профил
Отговори #40: 25 Август 2006

Мао Бой,
както гласи баналната мъдрост - "по-добре късно отколкото никога" Ухилен
А и с регистрацията си тук, макар и ненавременна, както ти правилно отбелязваш, явно без да искам съм се подсигурила за следващото турне  Намигване 
Що се отнася до хората с по 1-2, 10 излишни билета, които преди концерта "услужливо" ги предлагаха на 3-4 пъти по-високи цени от реалните - Благодаря много, но никога няма да си купя такъв билет!
Въпрос на принципи  Готин
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #41: 25 Август 2006

Тонита, хората в този форум не са от онзи тип "услужливи", които ти споменаваш в поста си.
Ако не ме лъже паметта, докато търсех билет за един приятел в последния момент, даже тогава тук се предлагаха билети на реалната им цена... без цигански услуги и тем подобни.
Наистина трябва да имаш повече вяра в хората тук. Не знам дали си имала възможност да се запоснаеш с поне част от нас на живо, ако не си - пожелавам ти това да стане по-скоро, за да си дадеш сметка колко красиви и възвишени душевно са повечето от хората във този форум!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
playing_angel
Смутител

Профил
Отговори #42: 25 Август 2006

колко красиви и възвишени душевно са повечето от хората във този форум!
... Да, таке е! И това е доста логично, като се има впредвид откъде идва вдъхновението на хората тук Усмивка   Очиврът

Tonita
Кукла

Профил
Отговори #43: 25 Август 2006

sorry, ако съм засегнала някой с това, което съм написала. Но идеята ми изобщо не беше тази. А и, както мисля стана ясно, аз съм тук от след концерта не от преди това, така че не мога да знам конкретно в този форум кой на каква цена е продавал излишните си билети... Усмивка
Исках само да кажа, че има разни кофти типове - аз лично ги видях преди концерта пред стадиона, които предлагаха билет от 30 лв. на цена 100 лв. Та мисълта ми беше, че не съм съгласна подобни хора, които и идея си нямат за каква музика и за каква група става въпрос, да печелят на мой гръб, на гърба на групата и за сметка на организаторите...
А че в този форум влизат и пишат прекрасни хора, нямам никакви съмнения. Инче нямаше да съм тук  Усмивка
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #44: 25 Август 2006

тук никой няма да търпи някой да продава билети на баснословни цени. колкото пише на билета - толкова.  face value

в този сайт сме пичове Усмивка, а освен всичко друго ако не се лъжа в правилника е забранено да се продава с надценка. гледаме и да си помагаме когато можем. никой тук не толерира хората, които искарда изкарват пари от дм.

аз лично 3 пъти ходил в друга страна на концерт без да имам билет в джоб и съм се изваждал пред залата, да не говорим, че и половината български агенции организиращи екскурзии са си чисти скалпери и то легални. понякога просто се налага да платиш over the odds, щом си изпуснал влака, понеже просто другият вариант е да се откажеш от събитието, на коетоискаш да отидеш. но случаят със нашият концерт хич не беше такъв, имаше доста места, на които пуснаха билети по-късно - мисля, че новият център до хотел хемус е само един пример, аз познавах поне 5 човека, които имаха свободен билет и то не защото са искали да го продават. мисля, че всеки е имал поне по един познат, който е имал свободен билет. все пак това бяха не 3 500, а 35 000.

La tête dans les nuages
Страници: 1 2 [3] 4  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.