DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Нова Генерация - Завинаги!  (Прочетена 17245 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #30: 19 Май 2008

Цитат
В сряда, 21 май, фенклуб "Нова генерация завинаги" организира парти по случай рождения ден на Димитър Воев (1965-1992).

Мястото е читалище "Славянска беседа" в София, началният час - 19:00, а участие ще вземат Нели Воева, Илияна Бешкова, Енил Енчев, Иво Христов, Румен Спасов, Стефан Димитров, Явор Сидеров, Милена Славова и Ваня Щерева с Matchpoint.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #31: 22 Май 2008

светльо, мерси за новината, ако не беше ти със сигурност нямаше откъде да разбера. аз ходих макар и с леко закъснение, но не бих го нарекъл точно парти, беше нещо като рецитал, но на мен поне ми се видя доста вяло и неорганизирано и неясно като концепция събиране.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
gothprince
Опасен
**
Публикации: 214

Профил WWW
Отговори #32: 22 Май 2008

Салонът на читалището беше пълен и над два часа слушахме наживо  музиканти, свирили с Воев, Нова Генерация, Кале... както и по-млади банди като Под дъжда и Headstall. Много хубава изненада беше участието на Други гласове и Мъртви поети.  Незнам какво значи концепция  при положение, че е ясно, че е вечер посветена на рожденния ден на Димитър Воев   Усмивка 
Последна редакция: 22 Май 2008 от gothprince
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #33: 22 Май 2008

ами на мен ми приличаше малко като концерт на края на учебната година, явно всичко е било организирано доста в последния момент защото постоянно имаше промени от предварителния план, нали знаете как в училище имаше четец, който казваше кой и какво ще изпълни. мен ми заприлича повече като сбирка на познати, които са се събрали за рождения ден на своя близък и да посвирят освен това. беше ми интересно, но не се изкефих...очаквах много повече

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #34: 22 Май 2008

Много хубава изненада беше участието на Други гласове и Мъртви поети. 

За Matchpoint на Ваня Щерева ли става въпрос или Мъртви поети са се събрали изцяло?

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

gothprince
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #35: 23 Май 2008

Мъртви поети в оригиналния си (и единствен) състав се бяха събрали специално за събитието  Намигване Matchpoint на Ваня Щерева май нямат нищо общо с тях .
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #36: 23 Май 2008

Мъртви поети в оригиналния си (и единствен) състав се бяха събрали специално за събитието  Намигване Matchpoint на Ваня Щерева май нямат нищо общо с тях .

Не и според тази тук информация.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
gothprince
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #37: 23 Май 2008

Да, но само двама от този състав са от старата група, а и музиката им е различна от звука на Мъртви поети от преди години Намигване
Последна редакция: 23 Май 2008 от gothprince
N:Mode
Гост
Отговори #38: 30 Април 2009

Нова Генерация ще свирят на SeeMe в фестивалната вечер на 5-ти Юни.
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #39: 25 Ноември 2009

Прекрасна група са Нова Генерация. Много ги обичам и напоследък почти само тях слушам. 'Малка висока скала' са били едно време според мен. Знам, че Кристиян е основал групата, но без Димитър като че ли се губи смисъла й. Новия албум не изпъква с нищо, прекалено безличен е. Ходих им на концерта на 16ти август в София, добре че бяха старите песни.

Много са истински старите албуми. За съжаление майче не се е подобрило почти нищо от тогава, всичко в песните им важи и днес. Някъде някой беше написал, че даже след 20 години, земята е все така тъмна. Не знам, прекалено са искрени (били), за да ги възприемам само като група, всеки път като си ги пусна все едно правя нещо за себе си. (:

Други групи на членове на групата също са много готини: Воцек и Чугра и Абсолютно начинаещи например.

Нова генерация завинаги.

I'm a man of flesh and bone.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #40: 23 Юни 2011

Причината да съживя тази тема е, че макар във Фейсбук коментарите да са мигновени, много често достигат до съвсем ограничен брой приятели и само час, след като са се появили на бял свят изчезват безследно. Тук в dm.org, се е случвало някой да "вдигне" стара дискусия, месеци, дори години след като е стартирана.
Та така, какво мислите за вдъхването на нов живот на песента на Нова Генерация от проект Димитър Воев и версията с вокалите на малкото момиченце Антонина Йорданова?

<a href="http://www.youtube.com/v/hyprnYasv9o?version=3&amp;amp;hl=en_US" target="_blank">http://www.youtube.com/v/hyprnYasv9o?version=3&amp;amp;hl=en_US</a>

Лично на мен ми допада повече като идея, не толкова като звучене. Има и една извивка в припева, която помислих че присъства само в новата версия, но си я има в трите версии на песента. Леко ми напомня за "къдренето" на вокалите в чалга песните, но пълно щастие няма.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #41: 23 Юни 2011

Лично на мен ми харесва като цяло това, което правят младежите. Следя ги от известно време във фейса, и определено ми харесва подходът им. Твърде различен, особено за нашите представи(на феновете от 68-ма), но определено имат доста добри идеи, които  влагат в песните.

<a href="http://www.youtube.com/v/Zx-Jt2qcEAg?version=3&amp;amp;hl=en_US&amp;amp" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Zx-Jt2qcEAg?version=3&amp;amp;hl=en_US&amp;amp</a>

Good Evening, Sofiaaa!
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.