DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Печат  
Автор Тема: Истанбулското приключение на българските фенове  (Прочетена 46967 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #60: 04 Август 2006

И ето, реших и аз да си сложа албумчето тук... то е сборно и ще бъде допълнено, когато си получа и другите снимки... но ако ви е интересно все пак... разглеждайте... Пощурял

ПЛЬОС!!!!

... бая си поиграх с туй албумчЕ... Ухилен Ухилен Ухилен

See what I see!
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #61: 04 Август 2006

цЪ-Цъ-цъ КЪВ МОДЕЛ БРЕ. ИМАШ ПОВЕЧЕ СНИМКИ БЕЗ ДА НОСИШ АПАРАТ, ОТКОЛКОТО АЗ НА МОЯ.  Ухилен
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #62: 04 Август 2006

цЪ-Цъ-цъ КЪВ МОДЕЛ БРЕ. ИМАШ ПОВЕЧЕ СНИМКИ БЕЗ ДА НОСИШ АПАРАТ, ОТКОЛКОТО АЗ НА МОЯ.  Ухилен

... като отвори въпроса, да те питам аз теб пиле шарено... кога мислиш да споделиш своето фотографско творчество с нази бре... всеки ден чинно си чеквам мейла, но от теб ни вест ни кост... перке така се получава, моля?!.... хахахахахаха...

... модел я.... знаИш ли колко съм тренирала... хахахахахаха Зъл Намигване

See what I see!
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #63: 04 Август 2006

Ухилен Ухилен Ухилен
Искрено ме разсмя. Ами утре мисля да жертвам един плаж и да се занимая най-сетне с това, което наричаш творчество. Така че утре по някое време ще дам линк, а после ще изпратя и снимките на всички. чиито мейли имам.
Ji
Някой
Публикации: 16

Профил WWW
Отговори #64: 04 Август 2006

Мале, Тити, много весели снимки, бях забравила за съществуването им.
Партито вярно си беше щуро, както и цялото придвижване и извозване до и от там. И редно е малко да бъде онагледено - все пак покорихме и Тексим, не само Босфора.
България - на три квартала - хахах!

I follow you!
Independent
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #65: 05 Август 2006

За всички присъстващи и отсъстващи  Намигване

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=52498&moveleft=1008386
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #66: 05 Август 2006

Абе хора, мен искрено ме вълнуват подробности около before партито в Истанбул.... което сега горчиво съжелявам, че пропуснах Плачещ....

... дайте малко инфо за музиката... то, че е била Уейв и основно Депеш е ясно... но как беше съотношението ремикси, лайфове, албумни изпълнения...?!

... имаше ли танци или народа просто си кибичеше?!

... имаше ли чужденци... или само местни фенове се навъртаха?! Объркан

... хайде споделете нещо де... а ако и малко снимки от партито приложите, ще е просто чудесно!!! Одобрение

See what I see!
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #67: 05 Август 2006

Пре-партито беше 101% Депеш и присъстваха предимно местни турски фенове. Подбора на музиката беше чудесен, вкл. ремикси & кавъри и видео прожекции. Минусите бяха супер гадна и задушна обстановка и лош, но скъп, алкохол. Аз имам доста снимки от това парти, но съм си забравил кабела за фотоапарата в щатите и сега няма как да ги дръпна...  Тъжен

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #68: 06 Август 2006

Мерсаж за инфото Добо ... яд ме е, че го пропуснах... ама аз голям зор да спя... а от сън, спомени няма... Млъкнал Тъжен

... на кой му трябва алкохол, когато има Депеш и предстои концерт на другия дем ... пфууу, ще си изям ушите от яд ... Плачещ

... надявам се, като се прибереш и си намериш кабелчето да метнеш няколко снимки насам... та ако нещо е останало от ушите ми, да ги довърша... Намигване

See what I see!
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #69: 07 Август 2006

Опитах се да напиша по-рано за преживяванията си, но се затруднявах от глаголните времена...Къде ли съм? Съм ли въобще? Къде бях? Къде ще бъда? ...
Е, сега “Let me show you the world in my eyes” . Петък 28 юли (искам отново този петък...), в 18.15ч. вече съм на 6 сектор с 13 билета за рейса  до Пловдив. Очаквам някой да дойде при мен и хвърлям погледи на 3 момичета (Мария, Росана и Lu), които са доста спретнати, но нещо ме кара да си мисля, че ще пътуват с нас...защо ли?! Аз обаче си  слушам Мартин с Мanner of Speaking и хич не ми се иска да го прекасвам, та затова изчаквам те да ме заговорят. Около 18.40 вече сме се запознали   и постепенно идват и всички останали които очаквам. Oiu, който е на 17 и неможе да напуска сам страната ,така че и сестра му е в групата - изпраща ги майка им (искам и аз да бъда такава майка някой ден!), watermark,  bong13 с Мария,  Titi и Тодор и   pjt , който се беше постарал да го разпознаем без никакво затруднение ( облечен е с тениска с Gahan ). В 18. 55 липсва един човек, но аз, за разлика от Кирил, нямам списък и въобще не знам на кое точно OMV ще се чакаме, но като се има предвид , че след около 48 часа ще съм на  няколко метра от Депеш – всичко това ми е простено (надявам се) . Накрая се появява и Halo и потегляме. Не спряхме да си бъбрим през целия път (има ли смисъл да казвам за какво – еми...за 21,22 и 23 юни 2006) и осигурихме забавление на всички пътуващи... По пътя точно успоредно до рейса , на съвсем ниско прелетяха 4-5 щъркела и заваля проливен дъжд – супер , на късмет ще е! В Пловдив се мятаме на 4 таксита и се стоварваме на “Пилето” където се оказва, че няма пиле на грил , както и достатъчно места, сервитьорката абсолютно неориентирана червенокоса бяла птица ни подминава като малки гари, но като видя че отърване няма ни обслужи...Мисля , че около 23 и нещо дойдоха и другите от София – Кирил101 с част от харема, както и lanfear със съпруга си. Тя ,  както вече  знаете имаше концерта от Локомотив  - “Good evening Sofia…..”!!!!!!!!!! Хапнахме, пиинахме и към  00.20 дойде и автобуса с другите ни братя по оръжие. Кириларт се оказа невероятен посрещач (Кире, нямам представа какво трябва да направиш сега та да ти повярваме , че си “ЗЛИЯ” модератор)  – дойде при нас (заедно с МИРЯНА) запознахме се, пиинахме заедно и се разпяхме и разговорихме та така чак до границата, където ни задържаха едни скромни 4 часа, но незнайно защо не можеше да гледаме видеа та едни заспаха, други се понапиха...
Последна редакция: 08 Август 2006 от Danna
Danna
Опасен

Профил
Отговори #70: 07 Август 2006

Стигаме в Истанбул към 10.00ч. настаняваме се, бърз душ и двамата Кириловци ни повеждат по спомени от Exciter към вкусни патладжани. Доста жегав ден уцелихме...след 20-тина минути стигаме до  нещо като заведение за бързо хранене, където “Харизматичния Али Баба“ , както сам се определи един възцърничък обект   ни изнася шоу програма, но без да ни впечатли особенно, защото се разбра че за Депеш незнае въобще, а и  между другото намига на 5-6 девойки едновременно – Киро101  му отрязва набързо квитанциите и  си тръгваме с обещание да се върнем... Запътваме се  към  “Синята Джамия” , но се оказва, че е време за молитва и неможе да се влезе (носят се някакви викове ту от едната ту от другата джамия...доста подтискащо), позираме малко в двора на Джамията и пресичаме отсреща , за да видим “Света София” . Един българоговорящ екскурзовод се опитва да ни зариби  и да ни изнесе беседа 1 час за 60 лири , но го отрязваме и Котката казва, че вече е била и като едното нищо ще ни побеседва малко по спомени. На мен ми бяха казали, че там имало място на което като си сложиш палеца ,завъртиш пълен кръг с ръка и си пожелаеш нещо то се сбъдва – еми...да ви кажа – не е  вярно, но ще ви информирам своевременно при промяна в обстановката. След Света София повечето отидоха до Топ Капи , а няколко души (аз , lanfear, Bong13 и Мария) решихме да се приберем до хотела, жегата беше ужасяваща – 16.30 най-големия пек. За малко влязохме в “Синята Джамия” – вече можеше, позаснехме се и там, минахме по Капалъчарши – цигания голяма... В 20.00 тръгнахме към най-приятното (за мен) изживяване по забележителностите - раззходката с лодка . Видяхме хотела в които бяха Депеш и сцената, която беше на нещо като футболно игрище - супер малка, никакъв Кет уолк , три екрана зад тях и два отстрани...доста голям шок, щот се бяхме настроили да сме едва ли не до тях на сцената, а като се добави и факта , че ни бяха казали , че са продадени 17 хиляди билета ми се стори съвсем невъзможно да се поберем на определеното място. Не ходихме на бифор партито, вечеряхме близо до хотела в едно силно казано заведение и по леглата...

Danna
Опасен

Профил
Отговори #71: 07 Август 2006

Сигурно не е нужно да казвам, че почи цяла нощ не спах и слушах записа от нашия концерт. Много е тъпо да си в един град с хората които са огромна част от живота ти, а те дори да не подозират , че те има...Въобще животът хич не е прекрасен ! Ставаме сутринта към 09.20 – бързо облчане и отиваме да пием “кафе” – за тези които не са били , но ще дойдат с нас на следващия концерт на Депеш в Истанбул – кафето в Турция е ужасно.  После стягане на багажа и към 12.00 рейса идва да ни вземе, за да отидем на МЯСТОТО. Докато пътуваме Милена – гида ни от фирма “Ованесови” ни казва тухй –онуй за забележителностите , ама що си мисли че я слушаме – нямам никаква представа...Оживяваме се само като минаваме покрай хотела им . Стигаме и до терена – за мое учудване вече има около 30 тина души насядали по тротоара. Настава малка суматоха докато се опитваме да разберем колко точно входа ще има , залепваме се на ВИП входа и се опитваме да завържем “дружба” с местните, единия от които е доста дружелюбен (явно ни влиза в положението) та ни казва , че ще влезем само откъм  входа, където вече чакат другите. Котката, Оги, Киро101 се опитват да свалят охраната, правейки се на невинни и абсолютно нормални фенове, ама любезността  на турците  лично на мен не ми вдъхва доверие и отиваме да пазим ред на тротоара. След 30 тина минути и те идват и започва голямото чакане, потене и ръгане. Започват да идват и други хора след нас и аз, lanfear  и Bong13 отиваме да разучим къде може да се ползва тоалетна, както и да опитаме и ние да разберем нещо за прословутия вход откъм морето – ще го има ли изобщо? Оказа се , че от там може да се влезе единствено , ако идваш с корабче, тоест евентуално баровците от Азиатската част щяха да го ползват, но не ми се вярва те да се разтичат ентусиазирано и това леко ме успокоява. Намираме случайно едно заведение с нормално, силно и готино кафе и след 30 тина минути сме пак при другите на тротоара. От време на време се набираме по оградата да видим как върви подготовката на терена – за мой ужас виждам, че Добо е бил прав – има ВИП заграждение точно  пред сцената...
Danna
Опасен

Профил
Отговори #72: 07 Август 2006

Към 16.30 идва някакъв от охраната и иска да ни сгъсти така че да сме само по тротоара , а не да им задръстваме улицата  и крещейки на една туркиня пред нас, която отказва да се премести , щот мисли , че ще я изпреварим , ни натиква като сърдели. Ние вече сме разпънали знамето ( Руснаците и Румънците, които се спряха при наср също показаха техните знамена ) и Турците , които бяха точно пред нас се почустваха “леко” неподготвени  ,  та изпратиха някой и след известно време вече имаше две Турски знаменца на клечица (от онези малките...) Постепенно започнахме да ставаме все по-натясно, защото започнаха да идват и други от групата , които са били  я за дюнери и вода,  я до тоалетна ...що простотии се изприказваха. Кой друг може да ти даде такова преживяване, а?! Аз все повече започвам да се притеснявам –чудя се на къде да тичам,  на ляво по-към Мартин (че обещах на Fallen Star  да му отдам дължимото този път) или на дясно – ама нали няма пътечка...дори сега като го пиша  ми става ужасно напрегнато...луда работа, кво да правиш. Споделямн с другите и Оги 101, без да се замисли казва “на ляво”, та вече съм по-спокойна, че имам поне посока. Към 17.50 започват да пускат. Аз съм с огромна чанта в която има сто неща включително и обувки с 15 см платформа , та да виждам, щот съм 1.62 – крайно недостатъчни...Пропускат по 10 тина души, после стигаш до три коридора, показваш билета и тръгваш надолу докато стигнеш до проверяващите ( всичката вода трябваше да се изхвърли още преди да си покажеш билета – пълни идиоти!) Та стигам аз до “дамата” дето ще ми проверява чантата, вадя и обяснявам кое какво е , откъде да знам , че не говори англииски!?! и...изведнъж казва VERY BIG PROBLEM и това ме довърши, около мен преминават хора, влизат и аз си представям, че вече са заели първа редица. Питам какво става, а тя въобще не говори английски , а само very big problem си знае и аз изпадам в абсолютна истерия, безсилие...ужас  - благодаря на Добо и  Христо – ей, момчета аз съм такава само когато Депеш са наблизо... Добо се опитва да разбере какво става , ма аз вече съм разбрала (от Мария , която също  хварля нещо в кофата), че я притесняват лекарствата в чантата ми (беналгин, аспирин, витамин Ц, валидол) изхвърлям ги крещейки и хуквам  към сцената оставяйки и Добо и Христо зад мен – абсолютно съм непоносима в такива моменти! Стигам , опирам се на заграждението, крещя от напрежение и от това, че сме зад втората преграда .
Danna
Опасен

Профил
Отговори #73: 07 Август 2006

Оградения ВИП е доста голям ...чудя се какво да направя за да вляза вътре . Идват 15 тина турски фенове , които дружелюбно ни взимат знамето и го слагат отпред, давме им и малко табели с We Rush For You и една която бях направила за Дейв (бях питала Кирил101 в Грамофон дали ще имат нещо против и той каза не). Двама от турците са доста общителни и дружелюбни – другите са пълни говеда, нямат представа защо са там.  Започва първата подгряващата група и на втората песен виждам охраната и вече знам – тук са на няколко метра от нас…На тяхната сцена, някаква  руса фуста едва се сдържа да не удари някой и друг гюбек докато се прави на Европейка. За втората подгряваща няма да говоря въобще –всъщност що ли, я да кажа - чичко с шкембе сложил се в кожени панталони и бяла риза се мисли за Gahan – даже се завъртя  5-6 пъти  (през цялото време мислех , че аха и ще падне, но нямах този късмет да го видя). Випа започна да се пълни с хора облечени като за коктейл – май това бяха тези дошли с корабчетата. Избирам си един нормлно изглеждащ и се опитвам да го накарам да ме вкара във Випа – видях че на охраната въобще не може да се разчита и бях сигурна, че ще стане това което стана...все още не пускаха хаотично , чудех се дали да ходя към страничните вратички така че при първа възможност да вляза, да но ако не можех...останах там където бях – руснаците бяха зад нас – то беше ръгане , натискане, притискане, почти нямахме въздух и бриза откъм Босфора да ви кажа честно може и да е бил от полза ма хич не го и усещах. Момчето с което бях говорила да ме вкара с него  идва и ми обяснява, че нека да започнело интрото и ще дойде да ме вземе, ма те били платили по-скъпо за този ВИП и билетие били свършили за 10 минути...Мисля , че организация нямаше, по-скоро анархия и като че ли ги беше яд че сме така нахъсани , абе знам ли...след края на втората подгряваща група , ВИП зоната все още изглеждаше глупаво празна , а зад второто заграждение наблъскани хора – представям си ако  Депеш в този момент можеха да погледнат...грозна работа.  В един момент отвсякъде започват да крещят разни туркини и да говорят нещо на охраната , по тона схващам, че искат да ги прехвърлят, почваме и ние да обясняваме, че това е нагло и т.н. почти ми става ясно че  откъм вратите ще навлязат хора и след 1-2 минути стана точно това.
Danna
Опасен

Профил
Отговори #74: 07 Август 2006

За отрицателно време ВИП зоната беше фраш...Това обаче вече не ме интересуваше защото излязоха Депеш и...какво да ви разказвам за това – Мартин , леко спечен в началото , изглеждаше и уморен, а Дейв все едно са го отвързали току що – то не беше дивеене, закачки , целувки, намигваници, Флеч – очевидно се кефеше безрезерва, пушеше с огромно удоволствие и може би мислеше “ох, веднъж да се прибера при жената , че с тези двамата луди ...” Разбирам го, не му е лесно 8 месеца с ГЕНИИ и ГОСПОД  на едно място...
Важно е да кажа , че онова странно чуство на щастие , завършеност и сливане с тях което изпитах на  Локомотив го нямаше...И още - преди Фотографик Дейв излезе с цигара , беше си дръпнал току-що и  издиша дима с глава отметната назад, а после метна фаса на сцената (пълно келеме!). На Never let me down  вече всички около мен го бяха ударили на рев … Край !!! Пак ни обещаха “ See you next time” – ние нещяхме  next time , не ни беше достатъчно -We want you nоw , ма кой да ме чуе. С lanfear  чакаме да се разодидат всички и отиваме до единия оператор , моля го да предаде на Дейв нещо , той ме поглежда разбиращо и казва “Разбира се той ще се зарадва” дрън-дрън, ама ми се иска да му вярвам! Виждам, че един от  охрана държи сет листа, ма Киро101 го няма наблизо и ешавам да се пробвам да го взема за него (все пак сме му харем, нали) един турски фен обаче сащо го иска, онзи се прави, че неразбира английски ...след няколко минутио Оги101 и Киро 101 дойдоха и вече можеха да се справят и сами , така че ние решихме за утеха да си купим  нещо – ключодържатели. Сядаме на един от българските чаршафи с надпис и всички от охраната се изреждат да ни съобщят , че концерта бил свършил, нямат престава , че точно в това е проблема...вече бяха останали само хора които си прибираха нещата които продаваха (бири, води и т.н.) нямаше как трябваше да тръгваме...
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.