DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4  Всички
  Печат  
Автор Тема: Любими женски вокали  (Прочетена 16855 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #15: 05 Август 2006

Ох... още не мога да си простя, че пропуснах Skin, когато изброявах любимите си женски вокали... защото просто много я харесвам...

...имам си една БГ фаворитка сред женските вокали ...Катрин.... не че много съм запозната с творчеството й, но с песента си "Друг Живот" просто ме размазва... Доволен Очиврът Плезене

See what I see!
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #16: 05 Август 2006

...имам си една БГ фаворитка сред женските вокали ...Катрин.... не че много съм запозната с творчеството й, но с песента си "Друг Живот" просто ме размазва... Доволен Очиврът Плезене

Да,спомням си,че и аз много бях харесала песента. Очиврът Катрин издаде ли някакъв аблум впоследствие не знам,но не си спомням друга нейна песен. Тъжен Жалко е,че такива интригуващи БГ артисти много често издават по един хит и после се губят от хоризонта. Плачещ
Към любимите си дамски вокали искам да добавя непременно и Annie Lennox ,как можах да я пропусна!?  Шок

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #17: 05 Август 2006

много са,но адски си падам по шер  Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #18: 05 Август 2006

Annie Lennox, Nina Persson, Shirley Manson, Sinead O'Connor, Bonnie Tyler, Dolores O'Riordan, Tori Amos, Whitney Houston, Sade, Sarah McLachlan, Donna Summer, Gloria Estefan, Joan Osborne, Agnetha Faltskog, Enya и др..

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #19: 05 Август 2006

...Да,спомням си,че и аз много бях харесала песента. Очиврът Катрин издаде ли някакъв аблум впоследствие не знам,но не си спомням друга нейна песен. Тъжен Жалко е,че такива интригуващи БГ артисти много често издават по един хит и после се губят от хоризонта. Плачещ ...
... да, наистина е много жалко... не мога да ви опиша, колко рядко нещо БГ в музиката ме впечетлява толкова силно...
... въпросната Катрин, някъде беше казала, че сама си пише песните... а теста на "Друг Живот", аз лично открих много Мартин... клипа също беше значително интересен, въпреки, очевидно скромния си бюджет.... Тъжен
... аз съм слушала и още едно нейно парче.... някакъв дует (вече не помня с кой)... но не ме впечетли много... а за албум, нямам никаква информация...
... и тук, отново стигаме, до тезата на Миро, че българските промоутъри просто "спят"... и дори да излезне нещо качествено на пазара... изчезва със скоростта на светлината, ако не е достатъчно комерсиално... жалко е наистина за Катрин... силно се надявам отново да се появи нещо нейно.... Намигване

See what I see!
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #20: 05 Август 2006

Аз пък ще добавя вокалистката на любимите ми Roxette-Marie Fredriksson,уникален глас просто!
Independent
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #21: 05 Август 2006

Des`ree , Tracy Champan , Areta , Vaya Con Dios, Sharleen Spiteri
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #22: 05 Август 2006

Sia Furler и Sophie Barker - Zero 7
Imogen Heap - Frou Frou
Alison Goldfrapp,Sandra Nasic,Shirley Manson,Shirley Bassey,Doris Day Jordan Bailey дори
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #23: 05 Август 2006

Cyndi Lauper

Shirley Bassey,Doris Day, Jordan Bailey

та в този ред на мисли и една друга дама - Patti LaBelle
Последна редакция: 05 Август 2006 от hristiana
TheRainfall
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #24: 06 Август 2006

Dolores Burton (The Cranberries), Shirley Manson (Garbage),Liv Kristine (Theatre Of Tragedy), Skin (Skunk Anansie),Beth Gibbons (Portishead),Sandra Nasic (Guano Apes),Enya,Sharon den Adel (Within Temptation),Mylene Farmer...и поне още няколко за които не се сещам в момента ...
Kато цяло - за всякакви настроения. Oт див феминизъм Готин до нежни fairy-tale-moments  Очиврът

touch me slow... like your fingertips might never let me go.
stefistata
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #25: 07 Септември 2006

Кам всички изброени бих добажила и Beth Gibbsons вокалиската на portishead .Една моя лубима група жалко че вече ги няма
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #26: 07 Септември 2006

Кам всички изброени бих добажила и Beth Gibbsons вокалиската на portishead .Една моя любима група жалко че вече ги няма

Всъщност от две години записват нов албум, дано да излезе някой ден.
Бет има един страхотен соло албум от 2002-ра - Out Of Season, ако не си го слушала си го намери задължително.  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Herbstwerk
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #27: 08 Септември 2006

женските вокали сукс Намигване
мен ме кефи само Анеке ван Гирсберген
тия дето са писали Лив Кристине и оная от Уидин Темптейшън, а не са писали Анеке, нищо не разбират  Плезене

като цяло женските вокали винаги са ми били малко лигави и/или сантиментални, даже и на групи които иначе харесвам
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #28: 08 Септември 2006

Първоначално не се сетих за нито един женски вокал ,който харесвам,после с малко помощ и като се позамислих:Gloria Gaynor,Sher,Tina Turner,"вокалките" на ABBA,както и на Boney M.А на който му звучат малко ретро- и диско-,бих препоръчала Мария Калас.
Развалих си имиджа на new wave.. Ухилен

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #29: 09 Септември 2006

Хм принципно и аз се дразня от женски вокали, но на практика се оказа, че слушам доста такива с голямо удоволствие. Ето какво показва фонотеката ми:
Client
Enya
Garbage
Ella Fitzgerald
Moloko
Mylene Farmer
Nina Simone
P.J. Harvey
Patricia Kaas
Sade
Tracy Chapman
Страници: 1 [2] 3 4  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.