DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  
Автор Тема: Mesh  (Прочетена 23719 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #45: 02 Юли 2007

Зависи за кои албуми точно говорим на Paradise Lost. Host е продуциран от Steve Lyon, който е работил като звуков техник с Алан и Flood, както и PK по Violator и Songs Of Faith And Devotion. Както и по част от соло албумите на Алан, както и няколко сингли на The Cure.

А "We Collide" нашумя наскоро заради въртенето на Crash по ММ. Що се отнася до лични предпочитания, "Who Watches Over Me?" е далеч по-силен албум.

Та, в крайна сметка бих си замълчал от кой точно са повлияни Mesh, за да не окаже накрая, че Paradise Lost са повлияни от DM, което в Про-Рок средите сигурно ще им донесе инфаркт.

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #46: 02 Юли 2007

А "We Collide" нашумя наскоро заради въртенето на Crash по ММ. Що се отнася до лични предпочитания, "Who Watches Over Me?" е далеч по-силен албум.
... че кой говори за лични предпочитания ... иначе съм напълно съгласна -  Who Watches Over Me? е любимия ми албум на Mesh... само не разбрах, точно този албум повлиян ли е от Paradise Lost?! Намигване

Та, в крайна сметка бих си замълчал от кой точно са повлияни Mesh, за да не окаже накрая, че Paradise Lost са повлияни от DM, което в Про-Рок средите сигурно ще им донесе инфаркт.

... ами в случай, че се окаже така, и Paradise Lost набързо ще бъдат обявени за диско и ще бъдат сложени в черния списък на модератора на Про-рок... така е, при някои хора отрицанието е съществена част от мирогледа им - каквото не разбират, значи не струва и точка Плезене

See what I see!
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #47: 02 Юли 2007

... така е, при някои хора отрицанието е съществена част от мирогледа им - каквото не разбират, значи не струва и точка Плезене
Извинявайте, но това твърдение важи в пълна сила и за хора от този форум. Така, че дайте да не започваме отново. Всеки е свободен да слуша и харесва каквото си реши. Както и всеки има правото на форум, в който да споделя мисли относно музиката, която му е на сърце. Защо подяволите на някой му пука какво точно пише във форума на Про-рок??? Объркан

"I'm my own worst enemy"
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #48: 02 Юли 2007

... така е, при някои хора отрицанието е съществена част от мирогледа им - каквото не разбират, значи не струва и точка Плезене
Извинявайте, но това твърдение важи в пълна сила и за хора от този форум. ...

Така ли?! Не помня да съм обиждала нечия музика и само защото не я слушам да твърдя, че няма стойност (както съм чела мнения в про-Рок)... мисля, че хората пишещи тук са доста толерантни спрямо различните стилове музика, а всъщност доста от тези хора харесват тези различни стилове... освен това екипа на сайта не позволява директни обиди (каквито съм чела в про-Рок), ако е имало такива, моля те да ми ги посочиш... така че, твърдението не важи точно със същата сила и за този форум - нека не търсим излишни провокации...
Освен това никой не оспорва правото на хората да споделят мнение... просто коментирам изказване, касаещо влияние върху Mesh (каквато всъщност е и темата) ... защо аз или друг член на този сайт да не можем да изкажем мнение, нали и ние имаме същите права, като членовете на форума на Про-рок, а именно да изказваме свободно мнението си...

Моля, нека не започваме познатия офф-топик и в тази тема, само защото ни е скучно или криво! Намигване

See what I see!
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #49: 02 Юли 2007

Усмивка Първо да уточня, че никак не ми е скучно или криво. После не видях обида към Меш в мнението, че на някой му приличали на Парадаиз Лост.
Не разбрах аз с какво, и кой бих могла да провокирам, по скоро се опитвах да  спра евентуален сблъсък с Про-рок, които за щастие не ни четат явно.
 Намигване

"I'm my own worst enemy"
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #50: 03 Октомври 2007

Една новина за феновете на Mesh и Client. Двете групи ще свирят в събота 15 декември в Атина в клуб Fuzz.Това ще е 4-то поред гостуване на Меш в южната ни съседка.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #51: 07 Ноември 2007

Аз пък ще си уважа темата на Меш с друг вариант на очаквания сет-лист в Лондон, който един любезен диджей ми предостави наскоро:

01 Intro
02 Petrified
03 What Are You Scared Of?
04 Not Prepared
05 Is Nothing Sacred?
06 Step By Step
07 Leave You Nothing
08 No Place Like Home
09 People Like Me
10 Fragile
11 I Don't Expect To Be Right
12 This Is What You Wanted*
13 Scares Me
14 Little Missile
15 Friends Like These
16 Can You Mend Hearts?
17 My Hands Are Tied
18 Crash
------------------------------
19 Let Them Crush Us
20 Soul
------------------------------
21 Open Up The Ground
22 From This Height

... не че се различава много от този, който видяхме в другата тема, но все пак ... Намигване

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #52: 08 Ноември 2007

Как да не се различава ... няма я Room With A View, любимата ми песен от последния им албум. Не го искам този сет! Плезене
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #53: 08 Ноември 2007

Как да не се различава ... няма я Room With A View, любимата ми песен от последния им албум. Не го искам този сет! Плезене

Даааа и аз много държа на Room With A View, защото (ах, какво съвпадение!) и на мен ми е една от любимите  Ухилен Веднага си я пускам за всеки случай Намигване

See what I see!
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #54: 25 Ноември 2007

Едва ли има концертно DVD, което да очаквам с по-голям интерес от това, което издават Mesh.

Групата е претърпяла пълна промяна в звука и в изпълненията на живо. Не само, че има акустични барабани и китари, но и начина, по който е записан и смесен звука на концерта заслужава да се чуе.

Съвсем случайно се натъкнах на семпли от концерта. Изпълнението на песни като Confined, Leave You Nothing както и на всички останали прави невероятно впечатление.

Ако през годините им е липсвало нещо в концертите на живо, то след последното турне звучат възможно най-цялостно. Много често синт групите са обвинени, че музиката им няма душа. В случаят с Mesh ситуацията е съвсем друга и горещо препоръчвам да изнамерите предстоящото издание на "The World's A Big Place", което излиза през Декември. Сигурен съм, че няма да има разочаровани.
deiv4o
Гост
Отговори #55: 07 Декември 2007

Venue: SAMA - Scandinavian Alternative Music Awards
Date: 02-04-2004
Source: FM Broadcast
Broadcast Date: 29-12-2004.

Lineage: FM Broadcast -> Denon TU 1500RD -> NAD C350 -> Audigy 2 -> Adobe Audition -> WAV -> FLAC Frontend level 8 -> FLAC -> MP3
Recorded by Swedish Radio P3

Total running time: 29:11

Setlist:
1. What Does It Cost You
2. From This Height
3. Trust You
4. Step By Step
5. To Be Alive
6. Leave You Nothing

here
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #56: 09 Март 2008

Покрай De/Vision манията, завладяла ме напоследък, позабравих тези мои любимци  Намигване Но днес им отдадох заслуженото, като посветих целия си ден на Mesh... успях дори да кача в YouTube едно клипче от Лондон. Оператор и режисьор е нашия другар deiv4o, на който изказвам още веднъж специални благодарности - надявам се да му се реванширам, като дойде с приятелката си  за концерта на De/Vision тук  Намигване

Та, на който му е интересно, може да хвърли едно  око!

Последна редакция: 07 Април 2008 от Kevy

See what I see!
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #57: 07 Април 2008

Ако някой иска Mesh-We collide Tour DVD9 (limited_edition) да се обади.Мисля,че си заслужава да се види.
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #58: 09 Януари 2009

Изглежда през 2009г можем да очакваме нов албум от Mesh. Side-line цитират Ричард Силвърторн, според когото дуото работи активно в студиото си в Бристол по записите на новата продукция. Албумът още не е озаглавен. Групата се надява да го довърши до средата на 2009г и да го издаде през есента. Що се отнася до новия звук, Ричард коментира, че според техни приятели, които са слушали част от готовите парчета, това е все така Mesh, но с по-твърд и по-рокаджийски звук.

Междувременно групата е работила по ремикс за испанската електронна група ОВК. Песента се казва "Siempre Tu" и предстои да излезе скоро като втори сингъл от албума им Ultimatum, но вече си има клип.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #59: 17 Юни 2009

Новият албум на Mesh ще излезе през октомври и ще се казва  "A Perfect Solution". Месец преди това е предвиден за излезе сингъл със заглавие "Only better". А от ноември групата започва пространно европейско турне. Засега се чува за дати в Дания, Белгия, Швейцария и Австрия, както и разбира се в родната им Великобритания.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.