DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Иън Браун в България / MTV EXIT кампанията минава през София  (Прочетена 4349 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
16 Август 2006

Иън Браун (ex-Stone Roses), Herbaliser и Scratch Perverts пристигат в София на 29-ти август за купон на MTV, организиран от фондацията на MTV Europe и Шведската агенция за развитие на международното сътрудничество.

Двете организации си сътрудничат в областта на превенцията на трафика на хора с цел сексуална експлоатация в Европа чрез международна кампания. Тя включва специално музикално турне, различни обществени инициативи и информационен уеб сайт на различни езици, информира официален прес рилийз.

Част от кампанията MTV EXIT (End Exploitation and Trafficking) ще бъде и партито в София. Събитието ще се проведе на 29-ти август в две части – парти на открито и клубна вечер. Ian Brown, Нова Генерация и Cigaretta ще подгреят феновете от 17.00 до 22.30 в Южния парк , а визуалните ефекти ще осигурят британските VJ-и Microchunk.

Специални гости на вечерното парти, което ще се проведе в Black Box след 23.00 часа на същия ден, ще са Herbaliser и Scratch Perverts, които ще бъдат подкрепени от българите Kink feat. Rachel Row, Ogonek & Cooh и Mad Bear a. k. a. 54ew@.

Турнето MTV EXIT стартира в Босна и обхваща България, Румъния, Албания, Молдова, Украйна, Русия и завършва в Беларус на 15 септември 2006 г. Целта на събитията е да привлекат вниманието на медиите към проблема за трафика на хора, както и да образова младите хора чрез разпространение на материали по темата, да повиши тяхното внимание и информираност с цел предотвратяване на трафика и експлоатацията на хора.

Билети за събитието ще се продават ексклузивно чрез Ticketstream Bulgaria.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #1: 16 Август 2006

падан поръча да напиша нещо...
което е безумно, защото това нещо за мен е като на вас дейв и мартин да ви звъннат на вратата, защото им се е приискало да пият кафе с вас
Невероятно Невъзможно
още утре ще ида на църква, за да благодаря, че съм жива и получавам толкова много неща в този живот без да съм ги заслужила

.iMMersE your soUL in LOVE.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #2: 17 Август 2006

Цитат
Иън Браун (ex-Stone Roses), Herbaliser и Scratch Perverts пристигат в София на 29-ти август за купон на MTV, организиран от фондацията на MTV Europe и Шведската агенция за развитие на международното сътрудничество.

Новината е страхотна! Това,че MTV Europe са включили и нашата страна като част от турнето си MTV Exit против трафика на хора е напредък за нас и може само да ни радва. Усмивка

Цитат
Част от кампанията MTV EXIT (End Exploitation and Trafficking) ще бъде и партито в София. Събитието ще се проведе на 29-ти август в две части – парти на открито и клубна вечер. Ian Brown, Нова Генерация и Cigaretta ще подгреят феновете от 17.00 до 22.30 в Южния парк , а визуалните ефекти ще осигурят британските VJ-и Microchunk.

С това инфо получих изчерпателен отговор на въпроса си от темата за Нова Генерация.Надявах се да ги видя във Варна,но уви. Тъжен Сигурно ще има доста отзиви от събитието в София в края на август,които ще ми е интересно до прочета.
Благодарности на The Fein за предоставената информация! Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #3: 30 Август 2006

Странното е,че след Нова Генерация все имах чувството,че ще излязат Depeche... Тъжен
Иначе,съдейки по посещаемостта на събитието,в България май нямаме проблем с трафика на хора?

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #4: 30 Август 2006

Странното е,че след Нова Генерация все имах чувството,че ще излязат Depeche... Тъжен
Иначе,съдейки по посещаемостта на събитието,в България май нямаме проблем с трафика на хора?

Абе ,че си го имаме този проблем имаме си  го ,но за мен факта ,че MTV са обарнали внимание и на нас е интересено , и ако не се лъжа това не е ли първата им изява на наша територия?Може да им хареса и да им стане навик -примерно.
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #5: 30 Август 2006

Това събитие си го бях набелязал още щом излезе инфо за него...
Хубаво ,ама защо не си го написах на стената над леглото,та да ми е мирна главата??Защото чудната мисъл да ида и да се нарадвам и аз е излетяла като птичка от кафеза на остаряващата ми глава...Как пък никой не ме подсети Тъжен
Както и да е,дано тези ,които са присъствали са си изкарали добре,въпреки капризите на времето  Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #6: 30 Август 2006

Може да им хареса и да им стане навик -примерно.

Тая година Иън Браун, другата Брет Андерсън, по-другата - Дейвид Боуи  Усмивка

dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #7: 30 Август 2006

От твоята уста в Божиите уши! Ангелче Одобрение

Присъствалите,разкажете нещо за Ian Brown.Как ви се стори? Как се представиха Нова Генерация този път? Объркан Надявам се да има повече позитивни отзиви,че след многото негативни,които понесоха като DM подгряващи може би са се амбицирали да се представят по-добре сега. Тъжен

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #8: 30 Август 2006

От твоята уста в божиите уши! Ангелче Одобрение

Може и по някое време Ричи Едуардс да вземе и да дойде  Усмивка
Иначе Ася като я питах трудно успяваше да построи нормално изречение, дано да намине и каже нещо тук  Усмивка
В avtora.com има приятно ревю на събитието.

resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #9: 31 Август 2006

на ася и сега ще и е малко трудно да построи изречение... каквото мога да кажа за него си го знаех и преди... човекът е уникален просто, страшно много се шегува с публиката, общува с нея, говори глупости, много обича да вижда, че хората танцуват (put the dancing shoes on значи да танцуваме, а не че има нови обувки, в автора са мн зле и има тъпи грешки в статията)

иначе, каквото и да кажа аз съм пристрастна
страшно естествен и страшно мил през цялото време, държа се с мен невероятно просто. приказвахме поне 5-6 пъти и всеки път като ме видеше или ми маха или ме поздравява или подава ръка (цялото нещо има предистория, срещнах го в берлин след концерт, но не можах да кажа нищо и плачех ужасно много). сега поне успях да си събера главата и да се държа нормално. хвърли ми хармониката си след една от най-любимите ми песни. и то не беше като да я метне ами си ми я подаде Усмивка

хората не бяха много и доста голяма част не го знаеха (то по принцип май много малко хора са чували за него) ... което е доста странно, все пак иън е легенда. в англия първия албум на роузес се продава за без пари, защото всеки го има вкъщи. мисълта ми беше, че тези, които бяха там и наистина не го познава бяха доволни. струва ми се, че публиката реагира много добре, харесаха го.

ето ви малко снимки и още малко от марто от строежа тук

някакви статии тук и тук

сетлист, ако на някой му е интересно
i wanna be adored
love like a fountain
dophins were monkeys
waterfall
set my baby free
golden gaze
destiny
time
sweet fantastic
corpses
made of stone
keep what you got
longside m13
(my star)
i am the resurrection
fear

снимано беше от мтв, ако някой разбере нещо за излъчване или хване нещо случайно, ще съм ви много благодарна ако ме уведомите
мтв взимаха интервю от него, докато свиреха нг и доколкото разбрахме ще се види след някъде 2 седмици по swichted on, което изобщо не го намирам като предаване в сайта на европейското мтв и мн се изнервям.

иначе, остава бяха както винаги. нова генерация за мен бяха отново разочарование, защото не одобрявам това, което правят. свириха разни нови неща, отзад си приказвахме, че звучи малко като лейдитрон смесено с фючър шок, което е безумно (подчертавам За Мен). сигарета почти не ги гледах също...

редактирам, за да добавя corpses. клипчето е правено от space ace
Последна редакция: 31 Август 2006 от resurrection

.iMMersE your soUL in LOVE.
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #10: 31 Август 2006

преди малко мина един материал за събитието по новините
(тоест музинките) на мм, имаше малко интервю с иън - нищо интересно, въпросите бяха сравнително тъпи...
мишос: 'успя ли да чуеш бълггарски групи, cigaretta са много добри'
ian:  'да да, тази група с женския вокал ми хареса...' и въпроси от рода на 'ама ти наистина ли мислиш, че музиката може да помогне да се намила трафика на хора ' и т.н.

иначе да, има предаване swichted on - води го някфо мургавичко момче. често го засичам, нещо като новини, ревюта и такива неща дават...но нямам представа кога се излъчва

п.п. нищо провит cigaretta, даже новото сд (pluke) е доста приятно
Последна редакция: 31 Август 2006 от crystalline
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #11: 31 Август 2006

п.п. нищо провив cigaretta, даже новото сд (pluke) е доста приятно

Аз си го купих наскоро, но останах разочарован, все пак ще се опитам да го пусна 3-ти път  Усмивка

loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #12: 04 Септември 2006

беше адски добър концерт,много ми хареса,само че се озадачих като видях толкова малко хора,имаше масирана реклама и се надявах да стане нещо по-мащабно...но съм доволна Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.