DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [1 СЕПТЕМВРИ 2006] DM.org навърши една година!  (Прочетена 47013 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #75: 25 Септември 2006

...... one night in Paris Ruse

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #76: 25 Септември 2006

... малко ме е яд, че пропуснах премиерата на новото парче... виновен е Миро...но това ме разби...

- shunt
...
depeche mode - rush*
depeche mode - in your room*
depeche mode - one caress
depeche mode - martyr

Аз пък тогава изобщо не разбрах,че това е Martyr  Шок Побъркан,но вече си слушам песента и малко по-късно ще пиша впечатленията си.Наистина подредбата на песните по-горе е много подходяща за представяне на Martyr,особено като имаме предвид текста й. Одобрение

Цитат
От всички фотографи на вечерта очаквам да видя снимки!!!

Ето малко от мен в Дневника! Enjoy! Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #77: 25 Септември 2006

Браво на вас. Стабилно сте се повеселили. Поздравления на всички Ви.  Благородно ви завиждам за купона.   Одобрение
   За следващия път ще си подсигуря абсолютна възможност да дойда. Не бих могъл да поднеса извинение за отсъствие повторно.  Плачещ

for all the right reasons
for all the right reasons
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #78: 25 Септември 2006

Благодаря на всички приятели, които уважиха с присъствието си град Русе и мен като домакин на събитието! Невероятни сте, щастлив съм че ви има! Това парти остави незабравими емоции и куп снимки, с които трябва да се преборя. Намигване Все още подбирам и подреждам...скоро ще публикувам избрани снимки в темата, за да върна поне за миг времето назад. Също така ще се постарая всеки присъствал на партито да получи пълен комплект снимки отразяващ вечерта.
Наред с емоциите това парти постави и летвата за следващо такова с още една стъпка по-високо...така че, дотогава се оставям на мечтите и идеите в моята и другите 5 умни глави Ухилен
Благодарности и за всички колеги от екипа, които помогнаха една мечта да се превърне в реалност...както се пее в една песен: I'm a Happy Man Усмивка
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #79: 25 Септември 2006

виждам, че добре сте се позабавлявали и се раздвам, че сте изкарали толкова добре. както всички партита досега, не се съмнявам, че и това е било супер. сет листите много ми допаднаха. тортата е направо произведение на изкуството!!!

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #80: 25 Септември 2006

Преди малко изпратих снимките по email на всички участници на партито от форума. Ако някой не ги е  получил, регистрирал се е след партито или просто иска да ги види да ми изпрати ЛС. Качвам 5 снимки в темата, защото смятам, че те най-правдиво ще пресъздадат атмосферата в клуб Стилисимо. Които бяха там знаят какво имам впредвид:
Цитат на insomnia:
Цитат
by far the most amazing party

Зъл

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* party 00.JPG (100.81 KB, 800x600 - видяно 631 пъти.)

* party 01.JPG (122.95 KB, 800x600 - видяно 604 пъти.)

* party 10.JPG (124.46 KB, 800x600 - видяно 601 пъти.)

* party 12.JPG (122.88 KB, 800x600 - видяно 587 пъти.)

* party 23.JPG (139.71 KB, 800x600 - видяно 597 пъти.)
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #81: 25 Септември 2006

Малко късно идва ред и на моето мнение, което закъсня тъй като продължително го обмислях.
Накрая реших да напиша просто това, което изпитах макар и да повторя вече изказани чувства, макар да звучи клиширано и прекалено насапунисано.
Поредното ми приключение в Русе бе поредният ми житейски сблъсък с крайностите, а именно: мрачно небе, хладни и влажни есенни дни, и на пук на тях щастливи хора, готови да преминат през всичко за да бъдат заедно и да се забавляват, до последен  дъх рамо до рамо с тези, които единствено могат да проумеят и разберат това заради, което другите ти лепват странни етикети.

За да не се впускам в описания, и преразказ за събитието рискувайки да съм досаден просто ще кажа – красив град, дискретен клуб с изчистен интериор, приятелите ми, прекрасен повод, вкусна торта и Депеш Мод. 

За да не се впускам в подробности и коментари за присъстващите рискувайки да съм досаден, просто ще кажа – всички вие сте приятелите, които търсих доста време, трудно ми е да ви опиша колко щастлив съм, че ви намерих.

За да не се впускам в благодарности към организаторите, рускувайки да изпусна някой и да съм досаден просто ще кажа – вие знаете кои сте, и съм сигурен, че знаете какво означава това, което правите за мен и за всички, които присъстваха и дори за онези, които не успяха да присъстват. Имате специално място в сърцето ми.

Към всички, които намират себе си в описанията по-горе. Вие осмисляте до голяма степен живот ми. Благодаря ви с цялото си сърце.

Good Evening, Sofiaaa!
conceiving dreams
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #82: 27 Септември 2006

Партито беше изумително! Но големият въпрос, който ме теразе, е до колко часа продължи, тъй като аз бях "OBLIGATED" да се прибера вкъщи! (все пак съм от Русе и реплики от типа "Прибери се, или рискуваш да спиш пред блока!..." вършат работа) А-а, да и освен това, разбира се изкам да изкажа своите поздравления и благодарности към ОРГАНИЗАТОРИТЕ!  Одобрение

Oh you sad one
Playing the Angel
Isn't so easy where you're from!
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #83: 27 Септември 2006

Партито продължи до 5.45 след това около 15 минути прибирахме техниката...така че като финал може да отбележим 6 часа. Все пак след 4.30 умората надделя и аз лично се насладих на остатъка от партито в седнало положение. Така че не съжалявай, беше там и не изпусна най-забавната част от купона, това е по-важното.
П.П. Имаше доста русенци в агитката, така че едва ли щеше да спиш пред блока. Усмивка

Цитат
Вие осмисляте до голяма степен живот ми. Благодаря ви с цялото си сърце.
Присъединявам се към тези думи, ще се видим следващия път приятели!
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #84: 28 Септември 2006

Ето две снимки и от мен

* HPIM1162.jpg (51.39 KB, 420x255 - видяно 496 пъти.)

* HPIM1163.jpg (57.21 KB, 420x279 - видяно 510 пъти.)
Последна редакция: 29 Септември 2006 от kirilart

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #85: 28 Септември 2006

Ето две снимки и от мен

... ами който, каквото е гледал на партито, това е снимал... не се откачи от видео-стените ей... така се беше зомбирала, че чак се притесних за теб... да се беше понадигнала да поснимаш и дивеещите хора... Ухилен Ухилен Ухилен

See what I see!
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #86: 28 Септември 2006

Ето две снимки и от мен

... ами който, каквото е гледал на партито, това е снимал...

Една снимка, която не видях публикувана никъде:

* DSC01032.JPG (477.45 KB, 1632x1224 - видяно 526 пъти.)

jump out of time
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #87: 30 Септември 2006

Аз най-накрая преди малко изпратих снимките по личните имейли на хората (всички до които и Кириларт беше пратил). Ако някой друг проявява интерес или ако съм пропуснала някой, моля да ми пише ЛС.

Съжалявам за забавянето.....
 Ангелче

Ето ви една снимка преди да почне партито

* IMG_0304.JPG (77.75 KB, 640x480 - видяно 481 пъти.)
Последна редакция: 30 Септември 2006 от margoto

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #88: 30 Септември 2006

Много се радвам, че дори и без тези които не успяха да дойдат, сте си прекарали незабравимо! Съжалявам, че този път не се присъединих към вас, но за следващото парти ще направя всичко възможно.
За да не се впускам в благодарности към организаторите, рускувайки да изпусна някой и да съм досаден просто ще кажа – вие знаете кои сте, и съм сигурен, че знаете какво означава това, което правите за мен и за всички, които присъстваха и дори за онези, които не успяха да присъстват. Имате специално място в сърцето ми.

Към всички, които намират себе си в описанията по-горе. Вие осмисляте до голяма степен живот ми. Благодаря ви с цялото си сърце.

Много мили думи!!! И аз се радвам се че ви има .....всички Усмивка

Angels of the Universe
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #89: 30 Септември 2006

Аз най-накрая преди малко изпратих снимките по личните имейли на хората (всички до които и Кириларт беше пратил).

Тъкмо се прибирам и...каква приятна изненада! Пощурял Мерси много за снимките,Марго! Доста богата колекция от спомени вече си събрах от това парти,благодарение на всички вас,които ми изпратихте снимки! Одобрение
Минала е само една седмица от последната ни сбирка,но вече нямам търпение да се видим отново! Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.