DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [1 СЕПТЕМВРИ 2006] DM.org навърши една година!  (Прочетена 42890 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
01 Септември 2006

DM.org ви кани на партито организирано по случай първия рожден ден на сайта. Тъй като всеки път искаме да изненадваме потребителите с ново място, като избор за провеждане на нашите събития, този път заложихме на град Русе. Партито ще се проведе в клуб Стилисимо, на 23ти Септември, начало 21.00 часа, вход 3 лева. Избрахме този клуб, заради чудесната атмосфера, високото качество на озвучение и визуализация, добра климатизация, както и готовност да приеме повече гости, без това да нарушава комфорта на присъстващите.

Повече подробности в секцията Събития

<a href="http://www.depeche-mode.org/archives/video/23.3.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/archives/video/23.3.swf</a>

Честит Рожден Ден!

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* dmorg.jpg (12.98 KB, 150x150 - видяно 1946 пъти.)
Последна редакция: 02 Септември 2006 от Recoil
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #1: 01 Септември 2006

Понеже вече ме питат защо няма да пускам на това парти, нека да уточня, че въпреки голямото ми желание да посетя събитието, не съм абсолютно сигурен, че ще успея. Затова и не бих могъл да поема предварително ангажимент. Това не означава, че няма да се появя на партито ... напротив - ще направя всичко, което зависи от мен, за да се видим в Русе Одобрение Зъл
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #2: 01 Септември 2006

Понеже вече ме питат защо няма да пускам на това парти, нека да уточня, че въпреки голямото ми желание да посетя събитието, не съм абсолютно сигурен, че ще успея. Затова и не бих могъл да поема предварително ангажимент. Това не означава, че няма да се появя на партито ... напротив - ще направя всичко, което зависи от мен, за да се видим в Русе Одобрение Зъл

Аз тъкмо пусках слухове, че сме се скарали и че егоцентричната ми личност не търпи хора, които са по-добри от мен Усмивка
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #3: 01 Септември 2006

DM.org ви кани на партито организирано по случай първия рожден ден на сайта. Тъй като всеки път искаме да изненадваме потребителите с ново място, като избор за провеждане на нашите събития, този път заложихме на град Русе. Партито ще се проведе в клуб Стилисимо, на 23ти Септември, начало 21.00 часа, вход 3 лева. Избрахме този клуб, заради чудесната атмосфера, високото качество на озвучение и визуализация, добра климатизация, както и готовност да приеме повече гости, без това да нарушава комфорта на присъстващите.

Повече подробности в секцията Събития

...

Честит Рожден Ден!

Recoil доста оригинално представяне на Рожденния Ден на сайта.Не,че ме изненадваш -просто идеята ти ме изкефи максимално.Предполагам,че и останалата част от организацията ще бъде на ниво.
Последна редакция: 01 Септември 2006 от Recoil
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #4: 01 Септември 2006

DM.org ви кани на партито организирано по случай първия рожден ден на сайта. Тъй като всеки път искаме да изненадваме потребителите с ново място, като избор за провеждане на нашите събития, този път заложихме на град Русе. Партито ще се проведе в клуб Стилисимо, на 23ти Септември, начало 21.00 часа, вход 3 лева.

Понеже първо прочетох поздравленията в темата "Честит Рожден Ден на..." си помислих,че партито ще е в близките 2-3 дни и се притесних,че няма да имам възможност да присъствам Шок ,но датата 23.09 е идеална за мен. Одобрение Стига само да нямам изпит на същия или следващия ден,така че 99,99 % съм там!!!
Тук искам и да честитя първата годишнина на страхотния ни DM сайт! Готин Цяло чудо е,че попаднах на него преди повече от година и че все пак реших да се регистрирам,макар и с голямо закъснение. Ангелче Благодарение на него се запознах с толкова много верни DM фенове и се надявам чрез сайта да привлечем още повече хора към каузата.А какъв по-добър повод за това от предстоящото парти на 23-ти! Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #5: 01 Септември 2006

Понеже първо прочетох поздравленията в темата "Честит Рожден Ден на..." си помислих,че партито ще е в близките 2-3 дни и се притесних,че няма да имам възможност да присъствам Шок ,но датата 23.09 е идеална за мен. Одобрение Стига само да нямам изпит на същия или следващия ден,така че 99,99 % съм там!!!

Пада се ден събота, а и около него има празници и неработни дни.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #6: 01 Септември 2006

Боже, сайта издава звуци! Шок

Ако трябва да съм честна, малко се стреснах в първия момент. Веднага разгледах Скайпове, КЮ-та, Гугъли-мугъли и разните му там чат програми - кой ли ми звъни и то така приятно .... хихихихихихихи...
Всъщност още от работа видях, че флаера има звук, но това не ми попречи да се кокоря шокирано няколко секунди... Намигване

Мисля, че обявята за събитието е повече от интересна... много добра работа - моите поздравления за екипа!

Заведението е наистина исключително приятно, а персонала е направо разкош... даже се забелязах на една от снимките на едната зала ... хихихихихихихи ... Чудесен избор на заведение!

И накрая да добавя, ако мога да помогна с нещо, само кажете - знам, че при организирането на такива мероприятия, винаги има какво да се свърши, до последния момент.... а и подобна организация никак не е лесна работа, така че БЛАГОДАРЯ на екипа за положените усилия!

See what I see!
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #7: 01 Септември 2006

Боже, сайта издава звуци! Шок
Ако трябва да съм честна, малко се стреснах в първия момент. Веднага разгледах Скайпове, КЮ-та, Гугъли-мугъли и разните му там чат програми - кой ли ми звъни и то така приятно .... хихихихихихихи...
Всъщност още от работа видях, че флаера има звук, но това не ми попречи да се кокоря шокирано няколко секунди... Намигване

Наистина много оригинално е направен флаера! И аз прегледах вече цялото меню. Одобрение
Заведението изглежда страхотно,а и никога не съм била в Русе.За пръв път ще посетя града,само,както казах,да не ни изненадат неприятно с някой изпит,защото при нас това,че се пада събота изобщо не е аргумент. Плачещ Аз обаче ще направя всичко възможно да успея да дойда! Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Boondocksaints
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #8: 01 Септември 2006

Поздравления към целият ви прекрасен екип!  Одобрение
P.S Флаера е уникален Намигване

....Pleasures remain
So does the pain....
MO.
Гост
Отговори #9: 01 Септември 2006

Поздрави и от мен за упорството през цялото това време! Недостатъци винаги може да се намерят на една организация, важното е, че останахте верни и продължавате напред! Като малка част от Вас, моите благодарности, че Ви има! Успех, аз имам роднинска връзка с Русе и доста се изкушавам да дойда, но това зависи от други фактори, засега успех с организацията!  Одобрение Готин
PEACE feat. LOVE
(forbidden4uninitiated.)

Respect: MO.
Invitro Independent Music / Bulgaria
www.invitroindependentmusic.com
www.myspace.com/moloveblaster
www.igi-records.com
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #10: 03 Септември 2006

Нека се разпиша и аз като домакин на събитието:) Радвам се, че ще се съберем в родния ми град, ще се постарая да направя престоя ви преди и след партито, приятен и запомнящ се. За тези, които не са запознати с града, в близките дни ще пусна кратка "фотосесия" представяща най-красивите места, както и пълна информация за транспорт от различните градове, места за нощуване, план на забележителностите и т.н.
Клубът е чудесен за Депеш парти, стилен (но не натруфен излишно) помагал съм със съвети при създаването на някои детайли в интериора на заведението, подбора на цветове, осветление и озвучение. Надявам се да ви допадне.
Нямам търпение да се съберем отново на едно място всички! Ще се видим там. Зъл
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #11: 04 Септември 2006

Здравейте и от мен,

Страхотна новина е това парти, ще се радвам да видя всички отново. Сигурна съм, че организацията ще е, както винаги, на ниво, още повече, че Кириларт показа каква организация може да спредне от разстоянив (ре: Истанбул), а в родния му град.... хич не е за изпускане  Усмивка

За мое най-голямо съжаление обаче още от сега не мога да съм 100% сигурна, че ще мога да присъствам. Ще направя всичко възможно и по силите ми да убедя подходящите хора, за да съм първа писта на партито... но да видим!

Честит рожден ден на нашия любим сайт и поздравления за тези, които полагат толквоа услилия той да съществува и да е качеството, което е!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
juli23
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #12: 04 Септември 2006

Благодаря ви, че избрахте Русе Усмивка))
Ще се видим на 23-ти:)))
J
Последна редакция: 04 Септември 2006 от The Fein
sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #13: 04 Септември 2006

Мисля, че това беше възможно най-хубавото нещо, което можеше да се случи това лято, след концерта разбира се Пощурял Няма да обяснявам как се почувствах като прочетох КЪДЕ ще се проведе партито по случай Рождения Ден, нито за усмивката до ушите и т.н. Вече пропуснах няколко събития поради финансови и други причини, така че много се радвам, че събитието ще се проведе точно тук Зъл Надявам се, че всички ще останат очаровани от града и хората тук и ще си изкараме една незабравима нощ  Одобрение

P.S. Радвам се, че ви има, въпреки, че вече не пиша, продължавам да чета, както много други хора. Продължавайте все така нагоре и напред! Много успехи в бъдеще и все повече потребители в сайта!!!!

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #14: 04 Септември 2006

най-вероятно ще присъствам,все пак звучи доста примамливо  Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
Страници: [1] 2 3 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.