DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [1 СЕПТЕМВРИ 2006] DM.org навърши една година!  (Прочетена 42887 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #45: 21 Септември 2006

Честит Рожден Ден на DM.org! Страхотни сте и ви благодаря, че ви има, защото вие сте причината да се запозная с толкова готини хора и да прекарвам повече време пред РС в четене за любимата група! От деня, в който видях новината за партито съм в очакване! До последно не знаех дали ще дойда, затова и си мълчах, но след като всичко се нареди както аз искам, мога да заявя: чакайте и мен на 23-ти да ви честитя лично!  Целувка И много благодарности на Kevy, тя си знае защо, както и на всички, които участват в организацията и посещението на това събитие! Ще се видим в събота.  Доволен

The more I look   The more I see   The more I feel
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #46: 21 Септември 2006

...И много благодарности на Kevy, тя си знае защо...

Бонги, ти си доказателството, че когато човек иска нещо, намира начина да го постигне... а благодарностите ти не трябва да са за мен, а за maya_v, kirilart  и Благовеста, които направиха много повече от мен, за да подпомогнат присъствието ти в Русе. Тези хора са малка част от великолепните приятели, които открих тук...
В тази връзка, казвам на всички, които все още имат колебания за посещението на партито - елате... никога не съм предполагала, че мога да срещна толкова много качествени хора на едно място, че мога да намеря  приятели за толкова кратко време... за това, ако нямате наистина сериозна причина да не дойдете, просто не пропускайте събитието... заслужава си, повярвайте... Одобрение
Освен това искам да добавя, че организирането и осъществяването на подобно парти, не е никак лесна задача... организаторите са го направили заради нас, без грам идейка за печалба... най-малкото, което можем да направим ние, потребителите на сайта, е да уважим събитието... защото уважаваме положения от екипа труд... защото ни харесва този сайт... защото ще сме заедно... и ако се тревожите, че няма с кой да дойдете - бъдете спокойни, определено  няма да сте сами...
Аз вече нямам търпение да се видя с всички, които познавам и да се запозная с всички по-нови или непознати...До скоро... в Русе!

See what I see!
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #47: 22 Септември 2006

Преди малко проверих прогнозата за времето утре.За съжаление ще е дъждовно и ветровито както днес,но поне малко по-топло-между 12-18 градуса.Надявам се дъждът да не ни провали плановете за разходки. Тъжен Кире,започвай с шаманските ритуали! Намигване

Скоро започвам да си приготвям багажа за утре и нямам търпение да се видя с всички вас! Пощурял Присъединявам се към призива на Кеви-нека колебаещите се да не се двоумят-приятното прекарване е гарантирано! Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Ty6e
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #48: 22 Септември 2006

Здравейте и от мен - честит ВИ Рожден Ден и все така напред  Ангелче и от мен, утре ще се видим Полицай
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #49: 23 Септември 2006

Добър вечер от клуб Стилисимо  Усмивка
Освен парти по случай рождения ден, ще се случи и прeмиера на Martyr!  Зъл
Последна редакция: 24 Септември 2006 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

dmod
Кукла
Публикации: 40

Профил
Отговори #50: 24 Септември 2006

Добър ден, вече от Варна! Завърнахме се от Русе.Партито беше невероятно, изпълнено с много силни моменти.Чувствах се като на концерт.Викахме, пяхме,танцувахме.Местните русенци, дошли  просто ей така, ни гледаха като изумени.Но не след дълго се включиха и те към нас. Разбира се, като на всеки рожден ден имаше и торта с една свещичка.Не мога да опиша тази вечер с думи!И двата дни прекарани с нашите приятели от форума и извън форума бяха наситени с вълнуващи преживявания.Благодарности на "татко и мама"-Мире и Кире...на Dj-te i всички депешари.Клуб Стилисимо това е мястото за подобни партита!
 Побъркан
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #51: 24 Септември 2006

Със сигурност най-доброто парти, на което съм била. Благодаря на Кирил и Миряна за организацията, както dmod каза, по-подходящо място едва ли можеше да има. Музиката и визуализацията й също бяха на ниво, поздрави на Миро и Светльо (все по-добър ставаш Намигване) А всички присъстващи направиха събитието още по-незабравимо - Благодаря Ви  Одобрение Давайте следващото парти  Зъл ...
sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #52: 24 Септември 2006

Невероятно парти, наистина беше като на концерт, отново имам синини по дланите от пляскане /точно както след концерта  Пощурял/ и дори се успах и не можах да изпратя гостите, пристигнали от всички краища на България Тъжен Тук е мястото да благодаря и аз на Кирил и Миряна за всичко, адски трудно е да организираш подобно събитие, а всичко беше превъзходно и на ниво. Разбира се за това допринесоха и Dj-те - благодаря за жестокото парти Усмивка Повечето успяхме да издържим до 5 сутринта, някой напуснаха по-рано, други по-късно, но всички бяхме заедно в най-важните моменти, пяхме, скачахме, пляскахме, викахме и...ядохме..мм много вкусна торта беше Ухилен
Благодаря Ви!!!

P.S. Сега се сетих чак за Martyr... Чух я, радвах и се, но изобщо не се сетих, че това е премиерата Побъркан На коя планета съм била не знам Намигване

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
Ty6e
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #53: 24 Септември 2006

и на мен ми хареса  Побъркан! Вие сте страхотни, а пък и избора /гр. Русе/ също е добър  Ангелче Одобрение , пак заповядайте, ок?!!
djbobbyd
Някой
Публикации: 17

Профил WWW
Отговори #54: 24 Септември 2006

Много добре се получи, възхитен съм че дойдоха много хора от други градове.Поздравления за Кирил и Миряна ! Очаквам някой да качи снимки.
Вечерта преди партито си смъкнах и се кефих на Martyr  Усмивка

Никога не е късно да откpиеш себе си , стига да опиташ от другото !
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #55: 24 Септември 2006

Здравейте и от мен! Намигване

Тъкмо се прибрах във Варна и първата ми работа беше с огромно нетърпение да разгледам снимките от снощи!
Партито надмина всички очаквания! Пощурял Мрачното,дъждовно време не беше никаква пречка за DM феновете,пристигнали от по-близки и далечни краища на страната да дойдат в Русе и да си изкарат страхотно през тази незабравима вечер,в която отпразнувахме годишнината на НАШИЯ форум! Одобрение Мечтата ми е да се съберем за  десетата годишнина в поне десеторен състав,макар че снощните празнуващи изобщо не бяхме малко. Ангелче Дори през по-голямата част от времето трудно се разминавахме,а танцуващи имаше и в двете помещения.Видео стените бяха великолепна идея и допринесоха за невероятната атмосфера на събитието,като разнообразяваха с любими концертни изпълнения и други интересни материали.Миро и Светльо както винаги се представиха на висота с избора на музика,в което едва ли някой се е съмнявал. Готин Тортата беше приказна,браво на Кирил и Мирянка за страхотното попадение!
За съжаление,времето не позволяваше по-продължителни разходки из града,но мисля,че успяхме да посетим най-ключовите места.
Утре ще се включа със снимки!  Усмивка Поздрави на всички,уважили годишнината на форума и благодарности на организаторите!

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #56: 24 Септември 2006

Очаквам някой да качи снимки.
И умната с качените снимки,защото ще има шамари Усмивка

А партитата стават все по-добри и по-добри.Благодарности на организаторите и всички присъствали.
Последна редакция: 25 Септември 2006 от Пях-сДепеш

freelove for everyone
Veso
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #57: 24 Септември 2006

Честит рожден ден,
за тези които не бяха  в Русе просто има много да съжаляват.Рожденният ден мина велико.Браво на екипът ви!
pjt
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #58: 24 Септември 2006

И аз на драго сърце ще се съглася с мненията до момента, че партито наистина беше невероятно! Никога не съм си представял, че ще гледам Devotional tour в такава компания и при такава атмосфера  Одобрение
Жалко е че всичко свърши толкова бързо, но се надявам следващия път да ни се отдаде възможност по същия начин да гледаме и слушаме концерта от Милано заедно!

ПС: и от хората, които бяхме в Русе още от петък възникна идеята следващото такова парти да е двудневно  Ухилен
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #59: 24 Септември 2006

Сърдечни благодарности на Кирил, Миряна, Миро и Светльо за страхотната организация, гостоприемството и обичта, която ни засвидетелстваха, защото такова парти се прави с любов.
Радвам се, че бяхме заедно, приятели!!!

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.