DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [1 СЕПТЕМВРИ 2006] DM.org навърши една година!  (Прочетена 47011 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #90: 02 Октомври 2006

...  оказа се, че само Роузи предостави снимки (в Дневника си), за тези които пропуснаха партито, та реших и аз да споделя албумчето, което  си направих по случая...

щрак!!!

... избирала съм от снимките на всички фотографи, които любезно ми предоставиха творенията си, за което им благодаря... Одобрение
Последна редакция: 02 Октомври 2006 от Kevy

See what I see!
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #91: 05 Октомври 2006

...
Поредното ми приключение в Русе бе поредният ми житейски сблъсък с крайностите, а именно: мрачно небе, хладни и влажни есенни дни, и на пук на тях щастливи хора, готови да преминат през всичко за да бъдат заедно и да се забавляват, до последен  дъх рамо до рамо с тези, които единствено могат да проумеят и разберат това заради, което другите ти лепват странни етикети.
...
За да не се впускам в подробности и коментари за присъстващите рискувайки да съм досаден, просто ще кажа – всички вие сте приятелите, които търсих доста време, трудно ми е да ви опиша колко щастлив съм, че ви намерих.

За да не се впускам в благодарности към организаторите, рускувайки да изпусна някой и да съм досаден просто ще кажа – вие знаете кои сте, и съм сигурен, че знаете какво означава това, което правите за мен и за всички, които присъстваха и дори за онези, които не успяха да присъстват. Имате специално място в сърцето ми.

Към всички, които намират себе си в описанията по-горе. Вие осмисляте до голяма степен живот ми. Благодаря ви с цялото си сърце.
Кире, свалям ти шапка!
Такива думи не могат да се коментират, няма и какво да се добави - те казват всичко по възможно най-красивия начин! Моите уважения!!!!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #92: 13 Октомври 2006

Пожелавам на този сайт да пребъде. Нека групата продължи да прави музика още дълги години, а Депеш-Мд орг. да продължи още много повече години след това.

За мен е чест да поздравявам екипа в подобен род теми неведнъж, често, без дори повод да има.

С уюта и винаги пресметнатите си хрумвания, както и с разнообразието, които се предлагат на това място, у мен се породи истинска пристрастеност. Не съм срещал, мисля че никога няма и да срещна нещо подобно никъде.
    В продължение на една година жаждата ми към ДМ.Орг не само не пресъхна ами продължава да е все така страстна мания да се отдавам напълно. На моменти дори безконтролно от моя страна. Това е рядкост в нета, където по принцип нещата не стоят точно като в реалния живот.  За тук, обаче смело мога да кажа, че има Живот с главно "Ж" - "Живот като life, не като жизнь"

for all the right reasons
for all the right reasons
davi
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #93: 19 Януари 2007

Айде да си направим едно парти някъде,по случаи Новата година!!!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #94: 19 Януари 2007

Айде да си направим едно парти някъде,по случаи Новата година!!!

Ами, всъщност скоро ще има парти...

http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,2786.0.html

See what I see!
Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.