DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [2 НОЕМВРИ 2006] Депеш Мод спечелиха наградата на MTV за най-добра група  (Прочетена 14375 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
suffer_well
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #30: 04 Ноември 2006

Налагаше ми се в няколко форума да обяснявам на феновете на "модерната"в повечето случаи комерсиална музика за мен,че те си го заслужиха,а не някакви си Pussycat dolls,които след най-много три години няма да ги има.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #31: 04 Ноември 2006

Налагаше ми се в няколко форума да обяснявам на феновете на "модерната"в повечето случаи комерсиална музика за мен,че те си го заслужиха,а не някакви си Pussycat dolls,които след най-много три години няма да ги има.

А RHCP ще ги има ли след най-много три години ? Усмивка
suffer_well
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #32: 04 Ноември 2006

Е,тях ги има още от 90-те,така че може и да ги има
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #33: 04 Ноември 2006

Това прозвуча малко като онзи прослувут коментар на Глория за ДМ  Усмивка Та мисълта ми е, че Red Hot ги има и отпреди 90-те  Усмивка
Но това не е много по темата, така че нека се върнем към основната идея...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

KaRa
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #34: 04 Ноември 2006

4ЕСТИТО НА НАЙ- ГОТИНИТЕ ФЕНОВЕ И НА НАЙ- ДОБРАТА ГРУПА Одобрение  Одобрение  Одобрение DEPECHE MODE ROCKS!!!

I'm not looking for absolution, forgiveness for the thing i do!
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #35: 04 Ноември 2006

Да бе може и да ги има...
Дано да ги има понеже групата има и доста фенове още от 1983-та,а членовете и са набори на Депеш.Та...малко повече уважение към една от най-големите (по продажби,концерти,сингли и т.н.) групи в света (ако може  Усмивка )
От всички групи,които бяха номинирани единствено Ред Хот са от ранга на Депеш и наистина щеше да е смешно наградата да не иде в някоя от тях.

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #36: 04 Ноември 2006

Най-грозното от цялото това нещо е, че Depeche Mode не печелят заради добрият си албум, заради верната си публика или заради нещо друго, а защото Mute се продадоха. Защо когато бяха независими и издаваха албуми като Violator, Songs Of Faith And Devotion и т.н. не са печелили нищо от MTV ?
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #37: 05 Ноември 2006

Най-грозното от цялото това нещо е, че Depeche Mode не печелят заради добрият си албум, заради верната си публика или заради нещо друго, а защото Mute се продадоха.
цялата идея в това е явно, че ставайки най- добра група на годината според Mtv- търсенето на албумите ти задължително ще се увеличи, а кой от номинираните има най- голям брой такива? аз съм сигурен, че наградите са уредени- музиката е твърде голям бизнес за да се диктува от вота на потребителите. Радвам се само, че muse и depeche си заслужават наградите- без значение по какъв начин са взети.

So High so Far to Fall
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #38: 05 Ноември 2006

Честито и от мен  на най-великите:D Ухилен Ухилен

толкова бях развалнувана като гледах самите награди че направо виках от кеф

но си мисля чи независимо дали наградите са оредени или дали са спечелили защото Mute се продадоха всички знаем кое всъщност е стойностно и не някаква си позьорска телевезия да ни казва това

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #39: 05 Ноември 2006

Току що по Дарик някой си Георги Тошев, каза че Анди е казал че вече имат нови парчета и се надяват в края на Февруари да влязат в студио?!? Въпросният е някакъв журналист от Дарик май, който в момента е в Копенхаген. На въпрос кои страни, които са посетили за първи път са го впечатлили Анди споменал изрично България Усмивка Не знам дали нашият журналист е задал въпроса.
Това е много изненадващо. Толкова бързо да мислят за нов общ албум. Или пък да не е разбрал нашия нещо, ама защо пък Анди би разправял за евентуални самостоятелни албуми?

Може би журналистът нещо е недоразбрал и е ставало въпрос за февруари по-следващата година (2008-ма). Наистина звучи невероятно DM да влязат в студио толкова скоро след края на турнето, особено пък при слуховете за соло албум на Дейв Объркан. Можем обаче да се гордеем, че Анди е споменал нашата страна ,като място, което го е впечатлило покрай Touring The Angel! Ангелче

Тук попаднах на един репортаж за MTV наградите на немски, където може да видите и снимчица на Анди. Намигване

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #40: 08 Ноември 2006

Преди броени минути Депеш Мод спечелиха наградата на MTV Europe за най-добра група на 2006-та година в конкуренцията на Black Eyed Peas, Keane, Red Hot Chilli Peppers и Pussycat Dolls.
Честито!
Конкуренцията е била жестока доколкото забелязвам. Явно "пуси"-тата не са стискали силно палци...или каквото там стиска едно "пуси"

freelove for everyone
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #41: 08 Ноември 2006

май се очакваше, като се има предвид конкуренцията, да им е честито  Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #42: 09 Ноември 2006

Аз доста закъсхях, но нека се включа към всеобщото настроение-това е поредната добра новина и успех за всички нас, в една страхотна Д.М. година Усмивка
Макар и наградата на МТВ да е позакъсняла и със съмнителна за групата стойност, все пак това си още един повод за радост за феновете(пък и Анди, както се видя Усмивка)
Надявам се че съображенията, по които е присъдена не са чисто комерсиални(каквато идея се прокрадна в някои мнения), а е белег за една тенденция, че в МТВ най-сетне са решили да обръщат внимание и на стойностната музика покрай целия комерс бълвоч с който ни обливат.

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #43: 09 Ноември 2006

Всъщност, беше напълно очаквано ДМ да вземат наградата - след като, вече, толкова много хора знаят кои са...

jump out of time
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.