DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [26 СЕПТЕМВРИ 2006] Съдържанието на новия сингъл Martyr  (Прочетена 19692 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #15: 05 Октомври 2006

...На мен ми е интересно да видя клипа...

... и на мен би ми било интересно да го видя, въпреки, че аз принципно не харесвам анимационни клипове, особено пък на Депеш... просто не са ми подходящи някак... даже и клипа на Precious (където Депеш дори присъстват) не ми хареса... дори мисля, че именно клипа е една от причините да не харесвам песента особенно... Объркан

... така, че донякъде съм доволна, че клипа е отхвърлен, но не ме радва възможната переспектива Martyr да няма такъв въобще...

See what I see!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #16: 05 Октомври 2006

... така, че донякъде съм доволна, че клипа е отхвърлен, но не ме радва възможната переспектива Martyr да няма такъв въобще...

Ще има два "клипа" - някакъв видео "монтаж", който ще бъде към ДВД-то на сингъла, но никой не знае какво ще представлява. Другият ще бъде качен на официалния сайт и по-скоро ще отразява студийната работа по песента, заснета от Флеч и Брат.
Не знам кое ще се завърти по телевизиите, ако нещо се завърти - може би монтажът, като вероятно най-лесното е да направят някой от така клишираните клипове, където са показани ретроспективно по-стари...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #17: 05 Октомври 2006

Не знам кое ще се завърти по телевизиите, ако нещо се завърти - може би монтажът, като вероятно най-лесното е да направят някой от така клишираните клипове, където са показани ретроспективно по-стари...
Да, но не е ли точно такава идеята на клипа на In Your Room ? Ретроспективно представяне на всички неща, които Corbijn е направил за групата. Като се има предвид, че той е направил не малка част от клиповете...

Плюс това като говорим за сборни албуми: Remixes 81-04 също влиза в това чисто с неговите 2-3 формата, в които излезна. Така че ако тръгнем да смятаме... за последните 10 години се вижда, че издават повече компилации, отколкото студийни албуми.

Бях свикнал с това името Depeche Mode да се асоцира с качество, иновативност и т.н. Но с последните няколко хода на групата ... наистина започвам да се замислям дали хората, които са отговаряли за качеството не са в отпуск.
Последна редакция: 05 Октомври 2006 от Recoil
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #18: 05 Октомври 2006

Ще има два "клипа" - някакъв видео "монтаж", който ще бъде към ДВД-то на сингъла, но никой не знае какво ще представлява. Другият ще бъде качен на официалния сайт и по-скоро ще отразява студийната работа по песента, заснета от Флеч и Брат.

Хм,като чета възможните варианти за клип си мисля,че най-интересен ще бъде "студийният",заснет от Флеч и Брат.Поне ще видим моменти от работния процес на групата. Ухилен Иначе идеята с монтажите наистина ми се вижда доста изтъркана,едва ли ще ни покажат нещо ново и оригинално. Тъжен А за анимация и дума да не става,не знам защо,но все правя асоциация с клипчето на Suffer Well към играта The Sims Побъркан.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
MO.
Гост
Отговори #19: 05 Октомври 2006

За клипа само можем да гадаем и мечтаем, вярвам, че няма да ни разочароват съвсем и си чакам релийза! Днес и тези дни като цяло се разбих от слушане на клубното промо на сингъла с ремиксите на Пол Ван Дайк и съм доста доволен,,,,,впечатлен или изненадан с новаторски звук не останах, но поне доволен да  Ухилен Пощурял та на 11ти ще се наслушаме на всякакви форми на "Martyr" оригинали и ремикси.....да загряваме за сингъл промото!  Доволен Много ме изкефи като чух за 1ви път интрото на оригиналната версия, ноо денсабъл, размазващо е парчето за мен......не ме разочароваха отново!  Одобрение Готин

www.myspace.com/moloveblaster
prokuroro
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #20: 05 Октомври 2006

Здравейте!Относно  MARTYR - лично на мен парчето страхотно ми харесва! Но това е нормално - аз съм луд по DM вече 18 години!Относно стойността на песента - кажете ми колко групи биха си позволили такова парче да остане извън албума им!? Мисля че няма такива! Ето това прави DM  НАЙ-ВЕЛИКИТЕ!  И ТЕ СА  ТАКИВА! Затова и ние сме луди по тях!!!  Mисля че песента е изцяло в звученето на PTA!  Но ми се струва че е някак си по- "лека" , "светла" и по- "плъзгаща" се по съзнанието, заради което не се вписала в цялостната концепция на албума ! Но така или иначе според мен песента е достойна да бъде сингъл !!! Но  аз съм луд по DM и дори и две ноти да напишат ще ги слушам с кеф, защото са неповторими и единствени!!!!
     Що се касае за темата относно компилациите- мисля че им се отдава повече внимание отколото е необходимо! Важното за мен е, че DM продължават да творят и да създават все така велики,ве4ни и всепоглъщащи песни!

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #21: 06 Октомври 2006

Здравей, не можах да разбера, каква точно е връзката между това, че слушаш Депеш от 18 години и че парчето страхотно ти харесва...аз лично съм фен на групата от далечната 68-ма година, сигурно с по-младите фенове е така. След като натрупат определен стаж, почват да харесват всичко. На въпроса, колко групи ще оставят такова парче извън албума си, отговора е простичък - всички имащи малко мозък в главата. Щях да сложа удивителна, но не ми се иска да прекалявам с препинателните. Песента е танцувален хит, чудесно пасващ на бест на групата, подходящ като лесно смилаемо четиво за млади фенове. Виж как оставиха песен като Newborn извън албума вече е мистерия за мен. Особено след като вътре се мъдри I Want it All...Това че дори и две ноти да напишат Депеш, пак ще ги слушаш е толкова детинско разсъждение, че ми идва да попитам на колко години от тези 18 си всъщност? Как може две ноти да бъдат уникални и единствени, след като гамите в музиката отдавна са измислени и какво гениално има в точно тези две ноти, са въпроси, на които предпочитам да не получавам отговор (е тук вече ще сложа удивителна)! Финала е зашеметяващо клише...пропуснал си да напишеш как чувстваш музиката им.
Сори нищо лично, дабъл оу севън  Усмивка
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #22: 06 Октомври 2006

Преди 2 часа докато пазарувах в супера пуснаха по радиото Martyr Доволен!Страшно мн се зарадвах!Даже щях да взема да заподскачам (както в Пикадили преди месец като пуснаха Enjoy the silence Пощурял! Да не Ви разправям охраната какъв поглед ми хвърлиха Полицай )Новото парче си го бива.Кара те да станеш(ако седиш) и да започнеш да танцуваш Пощурял.Гласа на Дейв звучи страхотно , както винаги! Плюс че притежава това РТА звучене, което на повечето май не им допада особено, но за това пък аз одобрявам!(Е не може да се сравняват РТА със SOFAD например!)
Последна редакция: 07 Октомври 2006 от ExcitedandDevoted

Обичайте се бе хора!
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #23: 07 Октомври 2006

Една от идеите на това да има форум към сайта е всички да имаме възможност да водим дискусия на тема любимата ни група, творчеството им и актуалните новини. Както и това да коментираме събития, концерти, записи и какво ли не.
Мнения като "Да, това ми харесва" или "Не, това не ми харесва" съдържат информация за човека, който ги е написал.
Примерно... "На мен ми харесва комбинацията от черно и червено в обложката, затова и като цяло самата обложка ми допада" или пък "На мен не ми харесва идеята, че отновно са заложили на нещо тривиално - роза", съдържат някаква макар и минимална агрументация.
Не става въпрос за това как точно е формулирано дадено мнение, а за това каква информация носи на тези, които го четат.
Ако DM издадът албум утре... и се появи тема за това във форума... и 300 души напишат "Да, харесва ми", а останалите "Не, не ми хареса", за мен няма да има никаква полза да прочета тези мнения и най-много да се ядосам, че съм си изгубил времето.
Съжялавам, че повдигам темата, но с тази тенденция едва ли ще останат хора, които да четат публикуващите, а тези, които публикуват... ще го правят за идеята и за да се намират на приказка, понеже денят им е достатъчно скучен.
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #24: 07 Октомври 2006

Парчето е приятно...и с това се изчерпва доброто ми впечатление.
Заглавието ми звучеше много по-добре преди да чуя песента,опитвайки се да позная по него евентуалното звучене на музиката.Е,не успях...
Като  за компилация обаче става- непретенциозно,без емоции (поне за мен).
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #25: 08 Октомври 2006

Това е "клипът" към Martyr, който ще е включен към DVD-то на сингъла.

kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #26: 08 Октомври 2006

Мисля, че като за  Best Of  клипът се връзва, можеха да се постарят и с някакъв сюжетен клип. Прави ми впечатление, че дават почти единствено Дейв, то по принцип и в другите клипове е така, но нямаше да е лошо да има и повечко кадри с Мартин, все пак е ретроспективно видео. Общо-взето каквато песента, такъв и клипа.
yty
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #27: 08 Октомври 2006

Намигванехаресва ми динамиката в клипа...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #28: 08 Октомври 2006

...ох, колкото и да се опитвам да не съм критична, тук не мога да се въздържа... клипа, дори и ретроспективен, можеше да бъде направен доста по-добре... виждали сме го вече... и има прекалено много кичозни ефекти, които го правят  "натруфен" и лично на мен ми натоварват очите... освен това нещо не мисля, че са избрали точно най-интересните моменти от клиповете на групата...

... не знам какъв трябва да е бил анимационния клип, че да бъде отхвърлен, защото този ужасно ме разочарова... не са харесали анимацията и са спретнали нещо за няколко часа.... и самото парче не ме грабна от първо слушане, но след 20-тина превъртания взе да ми става симпатично, което съм напълно сигурна, че не може да се случи с този клип... просто ако го изгледам 20 пъти има опасност да ида да се гръмна... Намигване
Последна редакция: 08 Октомври 2006 от Kevy

See what I see!
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #29: 08 Октомври 2006

С много мъки и освобождаване на хард дискове си инсталирах Quick Time, но май не си заслужаваше. В крайна сметка прогнозата ми, че въпросният монтаж ще е mash-up между старите клипове се оказа вярна.  И все пак, можеше да се получи доста по-добре. Клипът не се различава особено от хилядите подобни неща, които са правили фенове и са ги качвали из youtube.
Та този сингъл както е без клип като хората, както е и като песен някакси посредствен и незапомнящ се (доста далеч е от Shake The Disease или Only When I Lose Myself) не виждам как ще предизвика някакъв успех и да остане в историята на групата като нещо качествено.

Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.