DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Промоция на Live In Milan в книжарница Mall Of Sofia  (Прочетена 9838 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
04 Октомври 2006

Издателите на Депеш Мод за България, Анимато ще организират промоция на DVD-то "Touring The Angel: Live in Milan", която ще се случи в книжарница Mall Of Sofia в София на 9-ти октомври. Закупилите DVD-то ще получат като награди плакати и фланелки на групата.

Поради (не)напредналия и (анти)иновативен начин на мислене на някои български журналисти, медии като dnes.bg са информирали, дали поради грешна информация или олекотен умствен багаж, че Депеш Мод ще бъдат на промоцията. Уверяваме ми, че членовете на групата са в момента в САЩ и нямат намерение да стягат багажа си, за да присъстват в софийската книжарница.
Последна редакция: 04 Октомври 2006 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

snqg
Джуниър
Публикации: 73

Профил WWW
Отговори #1: 04 Октомври 2006

Е , не бе, не казват чак, че Депеш ще идват. Само са попрекалили и са поизвъртяли думите да им е сензационно заглавието. Верно някой може да се хване при един бърз прочит, ама то тогава несъмнено ще има бавен, анализиращ втори такъв  Пощурял.
Журналисти, к'во да ги правиш, вместо да информират, заблуждават.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #2: 04 Октомври 2006

Е , не бе, не казват чак, че Депеш ще идват. Само са попрекалили и са поизвъртяли думите да им е сензационно заглавието. Верно някой може да се хване при един бърз прочит, ама то тогава несъмнено ще има бавен, анализиращ втори такъв  Пощурял.
Журналисти, к'во да ги правиш, вместо да информират, заблуждават.

То е ясно какво са мислили и че друго са направили, но ако не бяха ДМ, а да кажем българска група - объркването щеше да си е пълно. 
На мен ми трябваха не два, а три-четири анализиращи прочита да разбера тези вярват ли си или какво....
Последна редакция: 04 Октомври 2006 от The Fein

condemnation
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #3: 04 Октомври 2006

Да  Усмивка, а после ще дойдат у нас на чай  Пощурял! А който им прати ЛС ще му изпеят Martyr по телефона  Ухилен
ОК, ще се видим там  Намигване

"A Picture Of Doris Travelling With Boris"
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #4: 04 Октомври 2006

Издателите на Депеш Мод за България, Анимато ще организират промоция на DVD-то "Touring The Angel: Live in Milan", която ще се случи в книжарница Mall Of Sofia в София на 9-ти октомври. Ще се продават също плакати и фланелки на групата.

Поради (не)напредналия и (анти)иновативен начин на мислене на някои български журналисти, медии като dnes.bg са информирали, дали поради грешна информация или олекотен умствен багаж, че Депеш Мод ще бъдат на промоцията. Уверяваме ми, че членовете на групата са в момента в САЩ и нямат намерение да стягат багажа си, за да присъстват в софийската книжарница.

Да, с подобен тип заглавие целта е била привличане вниманието на феновете, но веднага се подразбира, че всъщност Депеш само косвено ще бъдат там (in spirit will be there   Усмивка ) А относно плакатите и оригинални ти шърти...аз доколкото разбрах няма да се продават, а ще бъдат наградки, т.е. хората, закупили си Ди Ви Ди-то биха имали възможността и евентуално късмета да ги спечелят.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #5: 04 Октомври 2006

Да, с подобен тип заглавие целта е била привличане вниманието на феновете, но веднага се подразбира, че всъщност Депеш само косвено ще бъдат там (in spirit will be there  Усмивка ) А относно плакатите и оригинални ти шърти...аз доколкото разбрах няма да се продават, а ще бъдат наградки, т.е. хората, закупили си Ди Ви Ди-то биха имали възможността и евентуално късмета да ги спечелят.

Поправено  Усмивка

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #6: 05 Октомври 2006

... ето една доста по-смислена обява на същото събитие...

клик!

... е не е толкова забавна... все пак според нейния автор, няма да има хриптене от удоволствие на 09.10... а и Депеш няма да забият в книжарницата... тц, тц, тц срамота... аз така се надявах да отида да си купя DVD-то, да погледам Депеш как ми забиват на живо, да пия едно кафе в Mall-а... Ухилен Намигване... а то... Шок

See what I see!
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #7: 05 Октомври 2006

"ще хриптят от удоволствие"- Боже мой...... Очиврът Те няма да се прибират в САЩ, а ще останат тук до 13 ноември за премиерата на Бест-а, тъкмо ще останат за концерта на Дюран, тъй като Саймън е просто влюбен в Дейв и ще си направят среща....
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #8: 05 Октомври 2006

... медии като dnes.bg са информирали, дали поради грешна информация или олекотен умствен багаж, че Депеш Мод ще бъдат на промоцията. ...
Не мисля, че някой би се подвел, че нашите момчета наистина ще са в Сиела на 9ти!!!!
"Култовата банда ще "окупира" книжарница Сиела в Mall Of Sofia в столицата, чрез специална презентация на новото концертно DVD на групата" - доста умело са използвани кавички в този случай и това лично аз смятам ,че не подвежда по никакъв начин! Може би, ако в бързината някой прочете ей така, между редовете и недоразбере за какво иде речи... така да, иначе ми се струва доста ясно какво искат да кажат! Е, направили са си малка сензация - типично в журналистичен стил. Все едно не четохме какво ли не за концерта, за престоя им тук в София, пък и друг пък се е случвало да сме присъствали някъде, а след това да прочетем публикация в пресата и да се чудим, ама за същия ивент ли става въпрос? Съвсем типично във вестникарския стил!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #9: 05 Октомври 2006

Цитат
"ще хриптят от удоволствие"- Боже мой......  Те няма да се прибират в САЩ, а ще останат тук до 13 ноември за премиерата на Бест-а, тъкмо ще останат за концерта на Дюран, тъй като Саймън е просто влюбен в Дейв и ще си направят среща....

откъде да се прибират в щатите?

всъщност от първата статия макар и безумна и написана кофти се разбира много ясно, че става дума за промоция на двд-то и никой няма да идва д пее на крак в някаква книжарница. все пак авторът предвидливо е използвал кавички.

другата обява също не е стока:

"9 октомври ще бъде ден на Depeche Mode, a книжарница Сиела ще се превърне в дом на електро попа! чак пък ден на депеш мод понеже анимато щели да пуснат в някаква книжарница двд-то, което трябваше вече да са направили, а твърдението как една книжарница ще се превърне в дом на електропопа-също ми е абсурдно. интересно кои други електро поп групи ще пускат и кой ще е ди джеят? Усмивка. тази книжарница си има музикален магазин, който е доста беден. интересно дали тази промоция ще е в него или в самата книжарница Поводът е издаването на българския музикален пазар на уникалното DVD на една от най-яките банди за всички времена - Touring The Angel: Live in Milan. ей така като го плеснат това "уникално" в статия за музика... ми много ясно че е уникално, няма друго същото като него.

За най-верните последователи на британските властелини ще има и супер фенски награди. их как се надявах да има и мега фенски награди, жалко че са си ги спестили този път. Всички, които ще си купят Touring The Angel: Live in Milan още на 9 октомври имат шанса да спечелят оригинален т-шърт или постер на бандата. оставаше и анимато да дава награди ментета, колко мило, че отново ще ни зарадват с оригинална стока.  интересно колко на брой награди ще има и дали оригиналният т-шърт или по нешенски тениска няма да е в единствено число, както е написано в тази "информативна" статия.

Непростимо е да не признаете датата 9 октомври за истински Depeche Mode празник! защо? Не забравяйте, че само тогава и само в книжарница СИЕЛА (Mall Of Sofia - на Стамболийки и Опълченска) ще можете да спечелите истински фенски награди. истински фенски награди!!!уау!!! Не забравяйте, че на 13 ноември предстои THE BEST OF (VOL 1), отново на DEPECHE MODE!" да бяха сложили едно ДА ИЗЛЕЗЕ на пазара, ама явно това е модерен стил на писане -спестяват се думи, карат те да четеш между редовете и други журналистичеки трикове от 21 век...да не си помислите, че това не е нарочно. няма да се учудя ако нито един магазин в бг на 13 не продава беста...нищо, свикнали сме.

най-безумното/нормалното от всичко, е че тази драсканица не дава най-важната информация, която ни трябва на нас: колко ще струва двд-то, цената му дали ще е по-ниска в книжарницата на 9-ти, какво е изданието, колко диска включва...едни такива "безинтересни' въпроси, които ама хич не са съществени. важното е всичко да е фенско, уникално, даже тука са спестили доста думи от стандартният речник за денешната музикална журналистика...пак ни ощетиха.

по надолу статията продължава:
"Европейското турне на бандата отвори път и за 24 дати в Америка, плюс 4 шоута в Обединеното кралство, две от които на Уембли в Лондон"

ей това съм го виждал много пъти, очевидно е че тук имат предвид стадион уембли(който още се строи), защото залата, където се проведоха концертите си е една обикновена голяма зала, няма защо иначе да го споменават като важна спирка от турнето. през летният кръг свириха и в дъблин и на фестивала в лондон-пак в обединеното кралство, той явно не се брои.

а сега завой към първото изречение на статията от днес.бг:
"Понеделник, 9-ти октомври, ще се превърне в ден-пътеводна светлина за феновете на книгите и тези на Депеш мод"

интересно за феновете на книгите каква ли пък промоция ще има?

но нека да не притискаме журналистите, знаете колко ниски са заплатите им, пък и имат срокове да гонят, все пак бързо са реагирали... колкото-толкова.
Последна редакция: 05 Октомври 2006 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #10: 05 Октомври 2006

... А освен това с удоволствие да си припомните и невероятната атмосфера от българския концерт на 21 юни...обикновено журналистите трябва да знаят правилото за пълният член и да го използват когато трябва. ...

... тук няма грешка с члена, Мао... Намигване

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #11: 05 Октомври 2006

тук си права - няма пълен член. моя грешка, добре че имам добри редактори Усмивка.
Последна редакция: 05 Октомври 2006 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
MO.
Гост
Отговори #12: 05 Октомври 2006

Аз от бачкане и нямане на време се питах Анимато ще го издават ли за у нас дивидито и днес попаднах на инфото в www.bir.bg та се зарадвах, се пак е доста добре! Жалко, че явно няма как да се лицензира концерта от София и да се издава за България! Аз лично си чакам оригинала от www.mute.com но ще си купя и нашенското издание, може да намажа тенизчица, мухахаха!  Пощурял Ухилен но на 11ти в ГРАМОФОН ще си го гледаме на голям, като за там де екран, докато танцуваме до полуда на дансинга!  Ухилен Ангелче ....... но се питах дали издават и бонус диска или само дивидито, ма ще разбера в понеделник, смятам да се завлека до книжарницата, имам и причтел там, бате M.O.S. KRINDO, той менежира въпросната книжарница май там!?  Усмивка

Красота, до новата година ще ни затрупат с дивиди подаръци, само да сме живи и здрави да гледаме и слушаме!  Одобрение Пощурял

www.myspace.com/moloveblaster
Редакция от kirilart:

Публикацията е редактирана, защото посочените флайъри присъстват вече в няколко теми, което автоматично ги прави спам! Моля обявите за партита да се публикуват в Събития, а не хаотично навсякъде във форума!
Последна редакция: 05 Октомври 2006 от kirilart
Tonita
Кукла
Публикации: 31

Профил
Отговори #13: 06 Октомври 2006

Цялата тази работа мирише на евтина реклама и кофти маркетинг стратегия. Що за "оригинална" идея да си направиш реклама на книжарницата като зарибяваш хората да си купят "Лайв ин Милан" с обещание, че ако си оставят парите при тебе може и да им дадеш тениска или плакат...
Ами, много благодаря за щедрото предложение, ама ще си купя диска от друго място, където подобно обидно отношение към клиента не съществува!
А въпросните "статийки" въобще не искам да ги коментирам. Обида за професията е да се нарекат журналисти хората, които са ги писали...
Що за стил, що за изразни средства...  Побъркан
Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #14: 06 Октомври 2006

Най-странното според мен, е че никъде не споменават версията 2DVD+1CD като вариант.

More than a party...
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.