DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  
Автор Тема: Кой от Депеш Мод и за какво бихте избрали за разговор?  (Прочетена 24206 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
05 Октомври 2006

Кой от всички настоящи и бивши членове на групата бихте избрали ако имахте такава единствена възможност за разговор на чашка?
   Например засичате ги след концерт в някой пъб и ги улучвате в подходящо настроение. Отколешна мечта или щастливо хрумване ви е
в този момент да завържете разговор с един от тях.
   С кой точно бихте предпочели раздумка?
   И на каква тточно тема бихте искали да разговаряте. Може би да имате и конкретно питане, което сте си наумили.
   Пробвайте си въображението.  Очиврът

Аз лично бих искал да си побъбря с Андрю. Той ми се струва най-комуникативен за подобен род мероприятие. Освен, че е разговорчив ми е и любим член тъй като го чувствам най-близък по характер. Смятам че добре бихме си поговорили на различни теми -
от Базилдън и началото, та до футбола.

for all the right reasons
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #1: 05 Октомври 2006

Кой от всички настоящи и бивши членове на групата бихте избрали ако имахте такава единствена възможност за разговор на чашка?

Хм, Дейв не пие. Мартин пие прекалено много, а покрай него и аз ще се пропия. С Анди няма какво да си кажа. Винс не говори, а Алън ще ме разучава замислено дълго време. Май просто ще ги удостоя с помахване  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #2: 05 Октомври 2006

с анди бих полафил за футбол.
ако съм достатъчно смел бих помолил дейв да ми изпее два реда от нещо, което бих искал да чуя.
с удоволствие бих слушал мартин да свири на пиано цяла нощ. ще му кажа, че и аз много харесвам санта барбара и нямам нищо против да живея там от време на време, предполагам, че ще е намесен и алкохол Усмивка нямам нищо против...интересно дали обича уиски?
за алан..предполагам, че е много интересен събеседник, но когато му се говори, май пак ще е намесен алкохол...пък оттам все ще излезе някоя интересна тема. той също обича футбол Усмивка. би ми било интересно да зная и четиримата каква музика слушат.
Последна редакция: 05 Октомври 2006 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #3: 05 Октомври 2006

Ако ги видя с всички ще си поговоря - нямат проблем Намигване Специално за един от групата...Предполагам, че на голяма част от феновете ще им е интересно да говорят с Мартин за смисъла на текстовете, колкото и банално да е това - бих се поинтересувала. За нещо различно от музика едва ли бих го питала - така де, ще ми се падне възможност и аз да го питам "Какво яде на закуска".
Дейв бих го питала нещо повече за значението на татуировките му, понеже аз доста се интересувам от това какво кара даден човек да си направи дадено нещо върху тялото.
И Алан ще го питам нещо, ако го срещна някъде (утре например мислех да се разходя по Графа Намигване) Интересно ми е какво точно го вдъхновява за проекта му и т.н. Нищо необичайно.

Вярно, че темата беше за един, но не мога така да се ограничавам Ангелче
Lillian_21
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #4: 05 Октомври 2006

Нямам абсолютно никакви въпроси към тях.Докато ги гледам на сцената получам всички отговори,които искам да знам.

P.S.Ако все пак срещна някой от тях(например по Витошка следващия път)сигурно ще си глътна граматиката  и няма да успея да издам и звук Усмивка

Will you lead me to your armchair
Or leave me lying here
Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #5: 06 Октомври 2006

С Мартин не бих говорила, има нещо странно в него, което ме кара да се страхувам да се приближа. И с Алън не - но искам да му разгледам къщата Намигване

Остават Дейв и Анди - Анди ме кефи ей така за лафче, но по-скоро бих си говорила с Дейв за изкуство, рисуване, браковете му (and love in general), все пак човека има житейски опит. И това придружено с 1-2 пури.

More than a party...
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #6: 06 Октомври 2006

Хм, Дейв не пие. Мартин пие прекалено много, а покрай него и аз ще се пропия. С Анди няма какво да си кажа. Винс не говори, а Алън ще ме разучава замислено дълго време. Май просто ще ги удостоя с помахване  Усмивка

Светльо, кой е казал че "чашка"та не може да е кафе например.
   то е образно казано. Аз пък кафе не пия например. Намигване

bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #7: 06 Октомври 2006

Ау! С тази тема ме предизвиквате да си споделя развинтените вманиачени фантазии! Не е честно от ваша страна!
С Мартин искам да си поговоря. Да си седнем на по чашка, пък ако ще да стане и на по бутилка, не ме бърка. Е, сигурно най-накрая може и да падна под масата, но какво падане ще бъде! Искам да си говорим за музика и знам, че и на него тази тема ще му бъде приятна. Той е казвал, че винаги, когато покани гости се напива и започва да им пее и свири, и те се отегчавали?!  Шок  Представяте ли си? Не ми се струва възможно да се отегчиш от гения на Мартин Гор. И още нещо - ще го помоля да ми изпее Strangelove, да взема да я чуя най-накрая тази песен в негово изпълнение! А после пръв Кирето101 ще разбере, че това ми се е случило, той си знае защо  Намигване Естествено, че ще ми се иска да поговорим и за нормални и човешки неща, за живота, за проблемите, но Мартин е доста прикрит и не мисля, че би споделил с мен... а ако случайно го направи - с радост бих го утешила. Спирам дотук, защото ако продължа ще започна да прекалявам...  Идиот

The more I look   The more I see   The more I feel
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #8: 06 Октомври 2006

Естествено, че ще ми се иска да поговорим и за нормални и човешки неща, за живота, за проблемите, но Мартин е доста прикрит и не мисля, че би споделил с мен... а ако случайно го направи - с радост бих го утешила.

Така е,Бонги,аз също си мисля,че трудно бих намерила общ език с Мартин ако го срещна (за Винс пък да не говорим Млъкнал).Поне със сигурност няма да пожелае да си обяснява текстовете на песни и вдъхновилите го чувства.Но виж, за музика и любими изпълнители бихме си поговорили на драго сърце. Одобрение Доколкото съм чела информация за музикалните му предпочитания,твърде голяма част от тях се припокриват с моите. Готин
Дейв пък бих помолила да ми разкаже някоя интересна случка от времето на Devotional Tour ("in his eyes"),този период ми е слабост,както знаете. Ангелче А може и да го попитам за онези странни черно-бели човечета и другите интересни картини,които е видял по време на клиничната си смърт. Шок Той май няма нищо против да разговаря за този тежък период от живота си,винаги по интервюта отговаря с охота на подобни въпроси. Очиврът
Алън бих попитала как е успявал да придаде характерната до 94 г. дълбочината в звученето на DM (за никого не е тайна,че след напускането му до голяма степен се е изгубило това специфично звучене Плачещ).
А пък с Анди наистина може да се поговори най-спокойно за "нещата от живота",да се посмееш,да се пошегуваш и т.н.  Намигване

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #9: 06 Октомври 2006

Знаете ли, тук си пишем и споделяме как наистина от все сърце ни се иска да можем да ги срещнем отново. И сме смели в мечтите си, даже ще си говорим с тях, така и трябва. Пожелавам на всички нас отново да имаме шанс да ги видим! Много ми се иска да е скоро. Дано!

The more I look   The more I see   The more I feel
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #10: 06 Октомври 2006

Ако някой ден ми се отдаде този шанс да срещна някой член от групата първо ще проведа един мн труден разговор със себе си, чрез който ще се опитам да преодолея огромното притеснение, което ще изригне в мен!Да се надявам че ще го преодолея....и..:

Понеже си падам по футбол 100% това ще бъде една от темите , които ще минем с Анди!

Мартин ...хммм бих се ограничила с въпросите свързани с групата, защото си мисля, че му е втъснало от въпроси с подобна тематика, задавани милион пъти(е поне на мен биха)!Бих го попитала какво си мисли когато сутрин се събужда?Щастлив ли се чувства ако погледне небето и то е сиво?

Интересно ми е какъв ли би бил живота  на Дейв , ако не беше станал част от Депеш? Като какъв се вижда в своите очи?

А накрая на всички бих благодарила, че с труда, музиката си са ме направили толкова щастлива! Усмивка

Обичайте се бе хора!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #11: 06 Октомври 2006

Хммм, интересен въпрос. Така, с Мартин би ми било много трудно да си поговоря, поради простата причина, че не искам пак да започна да заеквам или тотално да си глътна езика, както стана миналия път.  Ухилен . Пък и ми е доста странен, в смисъл че самият той е интровертен и трябва може би да си кажем няколко пъти "наздраве" за да се отпусне и да можем да си поговорим свободно. Всъщност същото се отнася и за мен, по-горе вече споделих, че в негово присъствие не се държа много адекватно.  Идиот Иначе бих се радвала на възможността да ми изсвири и изпее нещо, без да разговаряме ей така да седя и да се наслаждавам на изпълнението...
Мисля, че с Дейв бихме намерили доста теми за разговор, поне в негово присъствие не се спичам така, а пък и той е доста общителен. Ако няма нищо против и аз бих го попитала за някои неща от богатия му житейски опит, стига да не му е проблем да говори за тях. Също така мисля, че има добро чувство за хумор и доста бихме се посмяли.
С Анди също бих си поговорила свободно на различни теми, като ще наблегнем на футболната.  Намигване

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #12: 06 Октомври 2006

Мисля, че бих искала подобна възможност да ми се отвори с Дейв - той ми се струва най-екстровертен, а това първо ми допада, защото аз самата съм такъв човек; второ е безобразно динамичен и много закачлив, нещо, с което и аз се асоцииран; трето, от една доста "повърностна" личност, която е бил отначало, в смисъл напълно и единствено търсещ внимание, мисля, че с годините израстна страшно много и бих питала за конкретни неща, свързани с житейския му опит. Определени темата, клинична смърт и подобни, при условие, че той няма нищоп ротив да отговаря на въпроси по тях, би била част от разговора! Само човек с много силна воля може да се възстанови след подобна лучка в живота... после предполагам, че едно нещо ще доведе до друго и ще се отприщиме за идеологии, принципи... малко твърде сериозно, но съм сигурна, че ще е добър събеседник! Искам да знам дали се сравнява с другите членове на групата --- не че очаквам да ми даде отговор, но ако можех да съм му в главата, докато мисли някой текст и да вазбера какво си мисли, дали се съмнява в способностите си като текстописец, дали се сравнява с Мартин в такива моменти, дали си мисли Какво ли ще кажат другите от групата, дали ще им хареса, Мартин ще критикува ли? Искам да знам за отношенията им в нормалния живот! Как се държат един с друг, когато няма камери наоколо. Вси1ки сме чели изказвание по въпроса, но друго си е да го чуеш от първа ръка!
Има толкова много неща, които могат да са повод за дълбок и дълъг разговор.... само едно питие няма да стигне!!!!
П.П. аз кафе също не пия, но ако трябва - все ще набера сили да се прежаля за един многочасов разговор с Дейв и останалите от бандата, които се надявам да не се сдържат и да се включат във веселия , но преди взичко интересен разговор, който водиме с Дейв !!!  Намигване  Пощурял  Ухилен  
Последна редакция: 06 Октомври 2006 от Ogi101

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #13: 06 Октомври 2006

Знаете ли, тук си пишем и споделяме как наистина от все сърце ни се иска да можем да ги срещнем отново. И сме смели в мечтите си, даже ще си говорим с тях, така и трябва. Пожелавам на всички нас отново да имаме шанс да ги видим! Много ми се иска да е скоро. Дано!

Nothing`s impossible
Аз лично наистина повярвах, че мечтите стават реалност Усмивка! А пък и надеждата умира последна!Никога не се знае какво може да се случи на човек! Било то добро или лошо!

Аз от сърце желая на всички тук мн сбъднати мечти! Усмивка Усмивка Усмивка
Последна редакция: 06 Октомври 2006 от ExcitedandDevoted

Обичайте се бе хора!
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #14: 06 Октомври 2006

би ми било интересно да зная и четиримата каква музика слушат.

Всъщност,отговор на този и на много други въпроси (любими изпълнители,филми,цветове,сезони,градове,книги,списания,любими DM песни,албуми,спорт,храна,най-омразни неща,най-големи страхове,амбиции,навици и какво ли още не може да отклиете в няколко броя на списанието Bong тук.
Жалко обаче,че информацията е малко остаряла,защото са вземали интервютата преди години,а вкусовете и предпочитанията все пак се променят донякъде с времето. Очиврът

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.