DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  
Автор Тема: Кой от Депеш Мод и за какво бихте избрали за разговор?  (Прочетена 22137 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #45: 17 Октомври 2006

т.е. нищо конкретно - просто за каквото се сетиш  - теми, които изникват от самия разговор. Е, увода как ще се получи - вече е др. тема! Нали просто си фантазираме, все пак!
Ами, ако "просто си фантазираме", може да проявиш малко повече креативност. Все пак се замисли, че има опция и да не си му интересна на Мартин, ако не говориш нищо конкретно...
Уф, Рикоил нещо си ме набрал мене ти ми се струва! Сега ще сътворя една дълга пледоария. Сериозно ако трябва да отговоря- първо не мисля, че ще имам такъв случай, после дори и да имам възможност на по чашка да разговарям с някой от тях  - да, най-много искам да е Мартин. Обаче със сигурност няма да мога да произведа от устата си какъвто и да е членоразделен звук, което надали ще му се стори особено интригуващо. Оттам насетне като се замислих май и да мога да говоря с някой от тях няма да искам да го питам нищо от нещата, които принципно ни вълнуват като фенове, щото предполагам, че им е писнало от всички тия въпроси, а и едва ли ще тръгнат да споделят лични неща. Та мисля да се задоволя с кратка увертюра, че харесвам музиката им и да подхвана по-малко ангажираща тема и т.н. Идеята ми е, че би ми било интересно да вида как Мартин просто се забавлява и релаксира по някакъв начин на маса. Що се отнася до това дали на него ще бъде интересна компанията ми  конкретно или не - хммм, дълбоко се съмнявам в това. На мене обаче ще ми бъде интересно именно това - да го видя непринуден и в др. светлина. А под нищо конкретно визирам разтоварващи и весели неща. Нямам също така претенции да съм креативна в хрумванията си - просто на мен това ще ми е интересно. Също така не бих имала нищо против да съм духовното лице  - личен изповедник на цялата група, че и на Алан  Намигване.
hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #46: 17 Октомври 2006

А иначе бих искала да попитам Мартин - каква е дълбоката му мотивация за начина на живот, който води и нещата, които прави. Кои от песните е написал изцяло със душата си и кои са малко или повече написани насила. Кое е съкровенното му желание. И обещава ли да посещават България при всяко следващо турне и не само.
Noirdez
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #47: 22 Октомври 2006

след концерта им сънувах че срещам мартин и започвам да му се карам защо не изпълниха only when i lose myself... но ако мога да си погпворя с някои от тях определено няма да е за това... най- интересен ми се вижда дейв, не защото е вокал,а просто ми изглежда най- мрачен и тайнствен...
Nick at Night
Гост
Отговори #48: 24 Октомври 2006

Не съм прочел всички постове по темата,така че може и да е споменавано.
Моят любимец е Dave,но много бих искал да разговарям с Mr.Gore!
Темата на разговор би била следната:В какво се изразява настройката или по-точно вдъхновението,което получава залавяйки се с направата на нов D.M. албум?
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #49: 24 Октомври 2006

Сега като се замисля бих започнал с Флеч, че ми се вижда(пък и не само на мен) най-достъпен събеседник от тримата.Определено разговора би било удачно да се води в по-неконвенционлана среда,да речем някой ъндърграунд бар, и то задължително на повече от няколко чашки( за мен Блъди мери Усмивка).Ще започна с нещо, което знам че му е страст, пък и за което сравнително лесно ще се подхване по-непринуден разговор-футбола.Ще ми се да го питам за най-интересните според него места,градове,страни където е бил по време на ДМ турнетата пък и извън тях.После когато ледовете се стопят, а кръвта сгорещи, бих се радвал и Дейв да намине-ей така да разчукаме лафа  на още водка Намигване Ще си поговорим за татуировки, възходи и падения, за това как(или чрез какво Зъл) успява да кипи от енергия на всеки концерт и да дирижира така дяволски добре тълпата фенове...Ей такива нормални неща от живота.После като минем границата на веселото и безгрижно опиянение(щото водката ще продължи да се лее поне при мен Намигване), и навлезем в зоната, която често на следващият ден се характизира с бели петна в спомените, и необяснимо главоболие, както и с почти безграничен кураж за почти каквото и да е, бих се изправил за разговор и пред самият Мартин Гор.Естествено специално за тази среща,ще е добре,той да се е подготвил с известна доза любим за него концентрат, та като се срещнем очи в очи да паднат всички възможни бариери и съвсем непринудено да се впуснем в неговата и моята тъмна половина, да изкараме всички демони, всички страдания и вдъхновения, всички житейски мъдрости до които сме достигнали....И така да си поговорим, та чак до сутринта и дано разговора е от полза и за двама ни....
Лошото на тази стратегия е, че в крайна сметка много е вероятно да остана без спомен за тази паметна среща-хахаха Ухилен
Последна редакция: 24 Октомври 2006 от RizaaR

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #50: 13 Януари 2008

Бих помолил сладко-сладко Анди да ми изпее Barell of a gun  Ангелче . С Март... не знам за какво мога да говоря с един черен ангел... Може би как се чувства на сцената и какво си мисли докато пее. А Дейв... ще го попитам откъде идват тези движения по сцената и защо на определени песни се държи по определен начин (лягането на сцената на I feel you). Както и какво си мисли докато пее. По принцип... бих искал да разбера дали му прави впечатление, че танцува като жена... но: първо, че ме кефи така и второ предполагам че ще му причернее пред очите ако го попитам и ще ме лепне за някоя стена  Ухилен. Бих питал и тримата какво мислят за публиката си и на кой концерт е била най-гостоприемна, кои са любимите им песни.. Ех... мечти, мечти...

I'm a man of flesh and bone.
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #51: 13 Януари 2008

С Март... не знам за какво мога да говоря с един черен ангел... Може би как се чувства на сцената и какво си мисли докато пее.

За твой късмет, някой вече ги е попитал това. Тъкмо преди излизането на сцената на концерта в Париж, който е издаден като ONIP, Антон е записал това интервю с всеки от тримата. Един от въпросите е точно този "Какво си мислите на сцената". На което Март отговаря: "Мисля си, че ето на, аз тук свиря, пея, а бих могъл точно в този момент да умра. Просто животът ми да свърши докато съм на сцената."

Дейв от своя страна изрази други грижи: "На сцената обикновено си мисля - Хм, като се прибера в хотела, дали румсървиса все още ще работи."  Ухилен

Изобщо, ако не сте го виждали, цялото интервю е доста интересно. За съжалене тук са го отрязали, и точно въпросът, какво си мислят на сцената го няма. Но имате честната ми дума, че е част от това интервю Усмивка
Последна редакция: 13 Януари 2008 от Deni

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #52: 13 Януари 2008

Ех..АКО!
Ми аз бих искала да разговарям и с тримата! Анди бих го питала как се чувства малко встрани от работата на Депеш в студиото и защо не запретне ръкави малко поне.
Мартин..ох! Това е човек за дълъг и интересен разговор, но както Дейв не веднъж вече каза "той не обича да говори". Иначе за идеите, начина му на мислене в и извин групата.
А Дейв...какво точно мисли докато маха с ръце на Never Let Me Down...и гледа публиката...помни ли един единствен незабравим момент, и ако да от кой концерт и кога...и за изминалите му години на МРАК...наркотици..лъжи...
и сигурна съм хиляди неща който сега не се сещам щото просто не мога да гледам от умора...Лека нощ...
Toni
Гост
Отговори #53: 01 Март 2008

много ама много бих искала да разпитам дейв и мартин за личния им живот, половинките им и да си поговорим за деца
ако не се лъжа мартин има дъщеричка, но за дейв ми е тъмна индия дали има жена и деца  Очиврът
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #54: 03 Март 2008

Хмм, за някой от нас, това да разговаря неангажиращо с член на бандата вече стана факт миналата година!
Макар, че аз лично издавах само някакви нечленоразделни звуци и в крайна сметка единственото, което успях да кажа бе "Здравей, Флетч", "Благодаря, много!" и "Чао" ..., но пък за други - успели да овладеят емоциите, това беше възможност да си побъбрят с Анди за някои интересни неща. Надявам се, повечето от Вас да са получили задоволителни отговори на въпросите си  Очиврът

А, по темата ... ако имах възможност да си поговоря с тях, да речем че се засечем в някой бар, някъде из Европа, аз със сигурност ще имам нужда от солидно присъствие на алкохол в кръвта, дори с риск да фъфля ... а и ще ми е доста по-спокойно ако и някоя друга душичка от форума ми прави компания ...
Бих искала и тримата да са на масата (поне в началото). Бих оставила спокойно виното да ми размъти мозъка и бих започнала да си говоря с Анди, и тъй като аз не гледам футбол, ще го разпитам за любимото му ястие и въобще ще насоча темата към храната. През това време, ще си казвам честичко наздраве с Мартин а Дейв ще го помоля да ми нарисува на някоя салфетка първото нещо, което му изкача в главата щом чуе думата "албум". Искрено се надявам след определен период от време, когато вече сме 'поразчупили ледовете' и сме пресушили половината бар да успея да се съсредоточа и да ги попитам какво според тях ги прави толкова специални за милиони души по света, като се има предвид че в крайна сметка те са просто обикновени хора. Ще помоля Анди да каже на бармана да пуснат 'World In My Eyes' и ще го поканя на танц (Флетч, не бармана) ..., накрая след като положението съвсем джибряса ще седна до Мартин и ще се опитам да проведа някакъв разговор с него. Надявам се да се разбираме взаимно, защото има голяма вероятност да не успеем (имайки предвид количеството концентрат). Искам да разбера на какво се дължи тъгата в очите му и кой е текста, който най-много го е затруднил при написването му ...
Ако Дейв седне до нас после, мога да ги разпитам кои са нещата, които ужасно ги изнервят в студиото и тъй като най-вероятно ще настане разгорещен спор, ще използвам момента да си записвам на gsm-a пикантерий ...
След още един час, когато вече почти всички са тотално пияни, ще ги помоля да ми дадат автографи на нещо, само дано не ми хрумне идеята да се обадят по телефона на Алън за да го поздравя и него ... и ако не съм заспала на масата ще им предложа да се поразходим до някое близко ресторантче за да хапнем по шкембе ...  Ухилен

Е, имаме право да си мечтаем и никой не може да ни го отнеме!  Ангелче
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #55: 03 Март 2008

ще си казвам честичко наздраве с Мартин а Дейв

Няма лошо да се мечате, Йорка, ама ако вярваме на Анди, че отскоро вече е единственият член на групата, който пие алкохол, двамата с него сериозна работа ви чака докато успеете да пресушите половината бар.   Ухилен

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #56: 03 Март 2008

Макар че ще се радвам, ако Мартин и Дейв вече не близват водка или друга 'благинка', не бих искала да си развалям фантазията, като си представя как аз и Анди се напиваме, като кирки и той цяла вечер ме убеждава в ползата от схемите 4:4:2 или 4:3:3 и т.н. и аз от уважение кимам без нищо да разбирам ..., та за това ще е добре ако поне Марто ми е компания на чашката. А пък Дейв вече умее да се весели и без 'добавки'.

Нещо се отплеснах, ще ме извинявате ... Плезене
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #57: 14 Март 2008

Вероятно с никой! Не защото не искам, или пък защото английския ми е под всякаква критика, но разговор няма да има. Ще бъда в състояние на пълен шок Шок . Както се казваше в едно стихче "ни дума, ни вопъл, ни стон"... На мен и сега, само при мисълта за това, стомаха ми е на топка Пощурял , а тогава... Млъкнал Май ще се задоволя със зяпане. Тъжен
ani
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #58: 16 Май 2008

С Дейв.За каквото той поиска,ако иска.Нямам нищо против и само да го слушам,но до мен трябва да е някой от този форум-да ми превежда.Трудна работа!Иначе и сега понякога си разговарям с него.
Kenzinio
Гост
Отговори #59: 24 Януари 2009

Ами честно казано много бих искал да попитам Дейв,как бих могъл и най-вече имам ли шанс да осъществя накъкъв вид контакт с мацката,която се гушка с него в клипа Policy of Truth,(разбира се това е абсурд за мен),но толкова е сладка тая мадама,че често пъти живея в началото на 90-те!
Еххх,колко е хубаво да мечтае човек...
Последна редакция: 24 Януари 2009 от Speedy Gonzales
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.